TFF 1. LİG 2020/2021 7. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 - 2 Keçiörengücü

Başlatan ata55, 21 Ekim 2020, 17:10:07

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

Mert

Herkes içeri koştu mac sonu.Caner tokatladı birini sanırım 😁

SSKLA

Nurullah tam benim gibi kaleci, yiyeceğini anladığı topa uçmuyor genel olarak. Son gol hariç tabii, onu tutardın be kardeşim... Guido ise bizi çok zorladı ama ona rağmen kazanmayı bildik...

kavak_55

Tebrikler çocuklar yenmek önemliydi inşallah takım daha iyi olacak. NE MUTLU SAMSUNSPOR LUYİM DİYENE

fanatik samsunsporlu

Bugün istekliydik. Özellikle Burak ve Caner.Kubilay'ın asisti harikaydı.Saviçeviç daha iyi olacak inşallah.Nadir,Guido,Keremcan takımın kötüleriydi.Gyasi sprinter özelliğini kullanmıyor. Durarak oynayacaksa sıkıntı büyük.Son paslarda etkisizdik yine. Belki maç 7-2 biterdi.Ads maçı için büyük moral oldu.Boli yada Yalçın  dönerse defans rahatlar.

Tufan

Bugün sahaya çıkan 11'de Saviçeviç-Keremcan-Nadir harici geçen yılın kadrosundandı. Bu önemli bir artı. Oyuna sonradan giren Ahmethan-Oğuz-Ercan keza o şekilde.

Bizim esmer uşaklar takıma adapte olup Tomane'yi beslerlerse tadından yenmez. Bugün oynanan oyun bana ümit verdi. Bu ligin formülü belli içerde 3 dışarda 1 ortalama 2 puan. Şuan ortalamamız 2 puan bu bizi hedefe uzun vadede ulaştıracaktır.

Bugün takımın iyi oynamasındaki bence önemli etkenlerden biri de Keçiören'in futbol oynamak istemesiydi. Saviçeviç ve Kubi'ye alan yarattılar bizimkilerde affetmedi.

Keremcan'la bu lig bitmez Orhan Taşdelen'den bile beter bu uşak. Keza Guido olmuyor bizim kara çocukların bir an önce kesmesi lazım. Son sözüm Nurullah büyük hayal kırıklığı ivedi toparlanması lazım.

Ads maçından 1 puanla dönersek benim için büyük başarıdır. Muhtemelen Ertuğrul Hoca'da fikstür çekilince ilk 8 maça 15 puan yazmıştır.

Bu takım olur bugün o sinyali verdiler.

eprianu

Gerek sosyal medyada gerekse burada hep aynı şeyi söyledim. Belki mükemmel bir takım değiliz ama iyi bir takımız. Üstüne iyi bir teknik direktörümüz var. Takımın kötü gidişatından en çok o dertleniyordur. Buna benzer cümleler kurdum.

Eskişehirspor maçı sonrası bazı taraftarlarımız karamsar bir havaya girip sezon bitti gibi davrandı. Bu maçtan sonra da bazı taraftarlarımız şampiyonluğu cepte görecek. İki görüşe de karşıyım.

İlk onbirde oynayan çok sayıda isimden eksik çıkmanıza rağmen çok iyi bir oyun sergiledik. Hatalarımız da oldu, aksayan bölgelerimiz de. Ama maç boyunca hep iki şey sayesinde ayakta kalmayı başardık: Biri önde baskı diğeri ise mücadele.

Sadece dört günde takımda ciddi değişiklikler yaşanmış. Neredeyse aynı kadroyla maça çıkmanıza rağmen oyun anlayışımızda gözle görülür bir ilerleme var. Bunda en büyük katkı Ertuğrul Hoca'nın elbette. En büyük alkışı o hak ediyor.

Zamanla daha da iyi olacağız inşallah. Aksayan yönleri söylememe gerek yok. Ertuğrul Hoca zaten çok iyi gözlemlemiştir ve gerekeni yapacaktır.

Küçük bir not da Kubilay için düşmek istiyorum. Bahattin'in yapamadığını yaptı. Mücadele etmeyi, daha iyi olmayı tercih etti. Koşan, takıma ayak uyduran bir Kubilay'ın böylesine zor bir maçta neler yapabildiğini hep birlikte gördük. Bu ligde, 2. golümüzdeki o muhteşem pası atabilecek çok fazla oyuncu yok. Çalışırsa daha da iyi olur inşallah.

Lusage

Bu maç, bu sezon olabilirin sinyalini verdik. Devamı Adana Demir deplasmanına inşallah.

jean

Stoper

Nadir'in gol atmasına sevindim, moral oldu. En azından ilk devre sonuna kadar maksimum verimi almalıyız. Elimizde Nadir ve Tomane dışında merkez forvet yok.

Kubilay yine usta işi asist yaptı. Daha da üstüne koyarsa kendini bu ligde iyice kabullendirecek.

Tebrik ediyorum takımı, futbol şansı da yanımızda olunca 4 gol bulup kazandık.
Maç 2-2'de bitebilirdi. Bunu da kayıpsız geçtik.

maço

Alıntı yapılan: maço - 22 Ekim 2020, 00:36:47Eğer dirençli oyun sergilersek kazanabileceğimiz bir maç .
Keçiören'in Samet Akaydın'ı var defansında , ortasaha ve hücum hattını çok rahat durdurabiliriz.
3 puan havaya sokar.

Düşündüğüm gibi geçti maç.
Tebrikler takım.

_SoN_

Maçı yolda olduğum için izleyemedim, takımın İstanbul yenilgisi sonrası bozulan moralinin Eskişehir maçı ile düzelmeyeceğini biliyorduk, Adana demir maçından önce bu maçıda kazanmamız, moral motivasyon anlamında çok değerli oldu, maçta birçok kazanım yaşamış olduk, Nadir gol atarak psikolojik baskıyı yenmiş oldu, Oğuzun süper golü takımın havasını yükseltti, Burak Çalık hala bir yıldız olduğunu gösterdi, bu kadar eksikle böyle bir güzel galibiyet bizide çok sevindirdi, tebrikler SAMSUNSPOR. İnşallah haftaya bu çıkışı devam ettireceğiz.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 24 Ekim 2020, 20:50:10Nadirim olsa o da atardi
🤣🤣🤣🤣🤣

:D

Güzel futbol güzel galibiyet. 2 maçtır keçiyi yenemiyorduk. 2 sene öncesinin intikamı için çok güzel oldu. keşke 8 tane atsaydık şunlara.