20-Davy Claude Angan

Başlatan Kaya, 09 Ağustos 2017, 02:09:59

« önceki - sonraki »

Kaya

09 Ağustos 2017, 02:09:59 Son düzenlenme: 07 Ekim 2017, 21:41:30 Kaya

orucreis

Kaya

Çok faydalı olacak diye hissediyorum.

burakbas

deado

tactician

Kaliteli bir adam izlenimi veriyor kesinlikle
İnşallah maç temposu ve katkısı da beklenilen gibi olur

sadece55

Öyle güçlü ki alan bulduğu an durdurabileceklerini sanmıyorum.

Karabudun

Ben Antep maçındaki performansını beğenmedim. Belki de beklentim epey büyüktü. Hocanın neden ilk onbirde başlatmadığına ilk başta anlam verememiştim ancak performansını gördükten sonra hak verdim. Şu an için hakkında yapılacak her yorum havada kalır, umarım iyi bir sezon geçirir ve hayrını görürüz.

elexir

Şu an için güçlü ama çok ağır geldi bana

ali ihsan

Fizik olarak istenilen seviyede değil.Ama oyuna girdikten sonra ileride top tutabildik.Sırtı dönük iş yapacak nitelikte.Faydalı olacaktır.

Kaya

Direkt santrafor değil Antep'te de öyle oynamıyordu zaten. Forvet oyuncusu sağ ya da sol forvet diyebileceğimiz. Gazişehir maçında santrafor eksikliğinden orada oynadı ve tam anlamıyla faydalı olamadı.

Sadece Samsunspor

Girdikten sonra 3.bolgede biraz daha baski yapti 2 3 kere faul aldi. Etkisiz bi eleman degil. 3. 4. Hafta dahada toplayacaktir kendini. Sadece o degil bu takimin tam anlamiyla yabancilariyla oturmasi sistemi yapmasi 5.haftayi bulur ama sonrasi eminim cok guzel olacak

Sadece Samsunspor

Valla yapiyor biseyler ama son vuruslari kotu gibi. Ekighonun bi tik ustu ama bitirici degil bence

sadece55

Santrafor değil daha çok kanat oyuncusu

Lusage

Laubali herif. Futbolcusun sen harlemde değilsin...

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi