17-Murat Gürbüzerol

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:44:52

« önceki - sonraki »

muzaffer4

15 Ağustos 2015, 11:44:52 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2015, 12:14:43 muzaffer4

muzaffer4

Adam oyuna girdi takımın kimyası değişti atağa cıkardı bizi helal sana

maço

Ikili forvet oynadığımızda ortasahada ileriye hızlı top taşıyacak bi kişi Olmalı Mehmet Çakır yaşı Gereği beceremiyor ,Mustafa ve Hasan zaten o tarz değil,
Musa'nın yerine girince bu farkı ortaya çıkardı.

Daha da iyi olacak daha fazla süre bulursa

korayxyz

Hep dikine oynamayı düşünen, tam bir kanat oyuncusu. Bence hoca Musa inadından vazgeçip, sağ kanatta muratı oynatmalı

orucreis

Helal olsun diyorum.Dikine oynayan süratli nerede hızlanması gerektiğini bilen biri.Musanın yerine artık 11 oynamalı.

5trawberry

Daha neleri atacan lan neleri

GurbetciFanatik

Bir cin atasözü derki ywan hun sing do hatduri sinong yani anlami MAL iste.

Burak

isa55

Engin hocayla birlikte kendine geldi, macta rakip sol beki çıkartmadı. Önümüzdeki maçlarda goller bulacağını düşünüyorum.

s_uzunkaya

adamım o nasıl penaltıydı öyle yaa... 90 da ne işin var senin  ???
cezalı olman kötü oldu. cezalı duruma düştükten sonraki sinirin, hırsın ve azminin göstergesi. ara ara sende ercanı görüyorum  :)

erkutdem55

An itibariyle takımın en iyi oyuncusu her anlamda.bu adamdaki ruh takdire layık.

serkancengiz

takım için elinden geleni yapıyor inanan topçu

AllydeenleaR

ligin 2.devresi performansıyla bu ligde en az 2 transferi cebine koydu.
çok yetenekli olmamasına rağmen mücadele etmesi,inanması fark yaratması için yetiyor.

_SoN_

Çok iyi oynadığı formunun üst düzeydi olduğu bir zamanda,en çok ihtiyacımız olduğu haftada kart cezalısı olduğu için oynayamıyor,yazık oldu bu maç için yokluğu.

özkan

nasıl performansı kendin yaptıysan o karttaki salaklığıda kendin yapton profosyonellik noktasında sen dahil takım komple sıfır.prof topçumuz ne zaman olacak çok merak ediyorum oyunuyla maneviyatıyla zekasıyla..