25.Hafta: SAMSUNSPOR 1-3 besiktaş

Başlatan baha55, 04 Mart 2006, 22:07:07

« önceki - sonraki »

supporter

cem and naz, bu eleştiri yönetime karşı yapılmıyor
kombinesi olanlar için veya bu maça her türlü gidecek bizim gibiler için sorun yok burada Samsunsporun yararına olması bakımından konuşuyoruz içinde bulunduğumuz durum belli çünkü beşiktaş da şampiyonluğa oynamıyor inşallah stad yine de dolacaktır ve samsunspora gereken destek verilecek. kimse gelmese biz geleceğiz

oğuzhan55

Bu maçta yine zor olacak ama bu sefer inşallah gülen taraf biz olacağız.Kendi sahamızda alacağımız bu galibiyetle tekrar çıkışa geçmek dileğiyle...

supporter

Alıntıblack_diablo

Tarih: Cmt Mar 11, 2006 12:27 pm    

Çorum'dan 25 kişilik ekiple ordayız.Orda görüşmek dileğiyle.İsmim MELİH orayı inletecez inşallah

bakın bir bejeke forumunda adam ne yazıyor..

çorumdan ve başka yerlerden gelecek olan bu istanbul özentililerle aynı tribüne girip "samsun kümeye" diye bağırmayı düşünen varsa şimdi "SAMSUNLULUĞUN" ne anlama geldiğini oturup tekrar düşünsün bence..

adamlarda bir hırs var o biçim. Papila'yı unutamıyorlar. Bizden nefret ettiklerini söylüyorlar. Bir kere o maçta o kadar kart görmeyi kendileri istediler. Ve dörtten fazla atmadık adamlara, ama suç bizde işte acımayacaksın bakın gittiğimiz her yerde "samsun kümeye" sesleri yükseliyor..

ama inşallah SAMSUNSPORLU herkes artık işi ciddiye alıp stadı dolduracak tam destek verecek, çekirdek yemeyecek spor yorumcusu gibi maç seyretmeyecek ve kazanacağız. Eskiden olduğu gibi coşkulu bir tribünle rakibi bastıracağız.

Haydi Samsunspor!!

samet

bir sorunu olan varsa 1 de çiftlikte olsun...biz beşiktaşı eze eze yencez...

ngonge

bu maçı kazanamazsak...
allah korusun ama yolculuğa hazır olmamız gerekir.

roligan

Sevgili Ngonge yarınki maçı kazanmamamız sözkonusu değil... İlk yarıda iş biter:)
Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan sergen  ile beyin sarsıntısı geçiren ibrahim akın,  samsunspor maçı kadrosundan çıkarıldı. beşiktaş'ta ayrıca sakatlığı süren  gökhan zan ile kart cezalıları tümer ve çağdaş da  yarınki maçta forma giyemeyecek...

yönetici

Alıntıbu maçı kazanamazsak...
allah korusun ama yolculuğa hazır olmamız gerekir
.

Mutlaka son ana kadar savaşmak gerekli ama gerçekten de çok kritik bir 90 dakika, kaybedersek işimizi iyice zora sokarız. Evimizde oynuyoruz üstüne üstlük sevgili roligan'ın belirttiği gibi rakip takımın önemli isimleri İbrahim Akın, Tümer, Gökhan Zan, Sergen ve Çağdaş bu maçta oynamayacaklar.

Samsun halkına da şehirlerinin takımına sahip çıkma noktasında büyük sorumluluk düşüyor. Şehrin ruhunu temsil eden Samsunspor da düşerse bunun vebali ağır olacaktır.

Samsunsporlu futbolcular G.Saray maçındaki istekli oyunu sergilerse bu maçı kazanırız. Ana sayfadan çağrımızı yaptık umarım sesimizi duyarlar..

Samsun için oyna, kendin için oyna, forman için oyna..

cem and naz55

bu maçı alacağız hislerim öyle diyor hadi stad a

Ladikli

artık ligde son kozlarımızı oynuyor ve çok zor bir dönemece giriyoruz.üç hafta üst üste çok zorlu maçlarımız var.bu maçlar büyük oranda bizim kaderimizi belirleyecek.bilet fiyatlarını yüksek tutmalarına bir anlam veremedim.şuanda bizim paradan çok taraftar ve tribün desteğine ihtiyacımız var.maddi imkanı olan var olamayan var.benim için farketmez hertürlü gider desteğimi yaparım.ama çoğu arkadaşım belkide maça giremeyecek,takıma destek olamayacak.yarın varımızı yoğumuzu ortaya koyup biz tribünde,futbolcular sahada ellerinden geleni yapıp galip gelmeliyiz.artık bu işin şakası kalmadı.yeneceğiz başka yolu yok.

Amsterdamli

Bu macta ben Ayari'den daha basarili bir performans bekliyorum. Nedenide rakibimizin forveti Ahmed Hassan. Bi Tunus Misir cekismesi olabilir, bence daha hirsli oynar. Tabiki durumumuza bakarsan her macta hirsli oynamasi gerekir ama nedemek istedigimi anlamissinizdir.

Ayrica Besiktas'in bukadar eksigi bulunmasi bizim icin avantaj ama son haftalar su Gokhan Gulec denen adam baya formda gibi. Onada dikkat etmemiz lagzim.

Maci mutlaka almaliyiz ve alacagizda. Besiktasi tam kotu bir zamaninda yakaladik. Bu macta Serkan kesin yazar!

King Of The North

Yukarıdakiler puan farkını açıyor mutlaka yenmeliyiz ama benim kafama takılan bu kadar hayati öneme haiz bir maçta bilet fiyatları neden bu kadar pahalı Trabzon-G.Saray maçını adamlar 2 ytl yapmış.Bizim maddi desteğe ihtiyacımız var ama o stadı düşük fiyatla doldursak öğrenci kardeşlerimiz de gelip destekleseler olmaz mıydı diyorum bu benim düşüncem.
Maça gelince bu kadar eksikle gelen Beşiktaş'ı rahat yenmeliyiz üstelik fark da atalım da kim düşcek kim düşmeyecek görsün cümle alem.

cem and naz55

bjkde kart cezalısı tümer ve çağdas sakatlığı süren gökhan zan dan sonra son idmanda sakatlanan sergen ve beyin sarsıntısı geçiren ibrahim akın samsun a götürülmedi
bu bizim için büyük avantaj dikkatli olursak kazanırız haydi samsun istersen yaparsın

34 SS 1965

belkide bır umut olabılır aslında yenebılır ama yenılebılırde beraberlık olabılır bence

kadir55ist

selam
arkadaşlar bu maça herkes inanmış durumda bjk yi böyle yakalamak da iyi oldu inşallah maçı alırız.

biz de inandık sizde inanın
bizim için bu maçı alın

bodensee55

bjkye farkli yenecez tahminim 3-1 yada 4-1 hadi hayirli traslar...**** topcular bu maci alin yoksa