SÜPER LİG 2023-2024 | 16.HAFTA | Trabzonspor 2 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Aralık 2023, 16:49:18

« önceki - sonraki »

_SoN_

Okan Koç , maçın adamıydı, çok iyi oynadı farkı önledi, ilk zamanlar yapılan eleştiriler haklı olsa da ağırmış, şuanda en istekli en formda isim gibi. Maçtan puan beklemiyordum, benim için şaşırtıcı olmadı, önemli olan asıl rakiplerimize kendi evimizde puan vermemek.

55.hakan

SOner in kolay kolay forma alacağını sanmıyorum maçın tek olumlu yanı bu olur benim için.

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=kLa4gGM2WHc

Karadeniz derbisinde 2-1 kaybettik. Ancak biz Samsunsporlular için skor değerler sıralamasında en altlarda yer alır. Hafta içi, deplasmana 2 bin kişiyle giden renktaşlarımı kutluyorum; maçın galibi yine Samsunspor tribünüdür. Ayrıca bu akşam 2.000 taraftar vardı ancak yayıncı kuruluş tek kare bile göstermedi. Hatta 55. dakikada spiker, Samsunspor 55. dakika şovu dediğinde bile yönetmen TS taraftarlarını gösterdi.

binikalamadım

şaka maka puanla dönülebilecek bir maçtı...o basit hatalar yapılmasa bir tık daha motive olsak puanlı dönerdik...yinede bu maçtan 3 kazanımla döndük kaleci Okan Samsunsporlu oldu , Soner futbolcu olmadığını ispat etti , büyük Samsunspor taraftarı hafta içi olmasına rağmen deplasmanda nasıl tribün yapılır cümle aleme öğretti.

jean

Yayinci kurulus taraftarimizi hic gostermedi nedense Boyle sacmalik olmaz gereksiz goller yedik 1 puan almamiz icten bile degildi

brigand

Kazanan yine hafta içi olmasına rağmen deplasman tribününü olduran taraftar oldu. Sahadaki oyun ise 2.yarı özelinde, kadro kapasitesini dikkate aldığımızda iyi denecek seviyede idi. Bu maça kendi adıma puan yazmamıştım zaten o yüzden benim için hesaplamada değişen bir şey yok. Şuandan itibaren tek odağımızın Sivas maçı olması gerekiyor. Onlarda da takımdan ayrılanlar, ödeme problemleri gibi sorunlar var. Sorunsuz bir takım değiller. İç sahada ulaşabildiğimiz en yoğun taraftar desteğiyle 3 puanı alacağız.

Ancak artık hocanın da kafayı değiştirmesi gerekiyor. Şahsen Soner ve Alim'e artık sabredemiyorum. Bir kez daha 11 başlarlarsa hocanın yiyeceği lafın haddi hesabı olmaz. Ek olarak Marius'u kenarı çekip Ercan'a şans verebilir. Oyun ve pozisyon bilgisi çok zayıf kalıyor sahada. Kafayı da kaldırmayınca ezdiği top sayısı can sıkıcı seviyeyi geçiyor.