Samsun BK 71 - 75 Mersin BŞ. 2-3

Başlatan cem and naz55, 26 Nisan 2009, 22:08:01

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: serdaryavuz55 - 29 Nisan 2009, 20:19:49
yazık oldu ne yapalım seneye inşallah verdikleri mücadele için kızlarımıza teşekkürler

Evet yazık oldu, ilk senesinde final oynamak çok büyük sükse olacaktı, ama bu da büyük başarı. Herşeye rağmen maddi problemleri çözersek BASKETBOL DA DA VARIZ dedik...

Akyol

Az önce salondan geldim anlatmaya sondan başlayayım arkadaşlar;

Kızlar yenildi olabilir yenilmekte var yenmekte amaaa bi yere kadar! Sen kendi saha ve seyirci avantajını 2 maçta da kullanamıyorsun bağırmaktan boğazlarımız patladı ama nihan 71-73 olmuş serbest atış kaçırıyosun hadi kaçar ama bomboş turnike nasıl kaçar ? Samsun Basketi buralara getiren oyunun bir gramı yoktu sahada mersin daha inanmış daha kuvvetliydi hele o 23 numaraları bir acayip koşuyor falan filan işte kutlarız kendilerini...

Gelelim ÇOK GÜZEL HAREKETLERE ! Olaylar tam önümüzde oldu bir anda polisler birkaç kişiyi kadın-erkek demeden çekiştirmeye başladı onlarda tepki verdiler ortalık iyice karıştı.Yani orda taraftar grubu falan yok normal izleyenler var.O anda film koptu zaten maç durdu Şirinlerden de büyük tepki geldi çünkü tam baskı kurduğumuz anlardı bu sefer onlar maç başlasın diye uğraş verince polisler onlara döndü kavga-kıyamet gitti.

Bu sene herkese ders olsun; İstenirse başarı elde ediliyor ama herşeyi dozunda yaparsak yönetimi,teknik heyeti,oyuncuları ve bence bu yılın kahramanı taraftarı tebrik ediyorum seneye Avrupa'da esmek dileğiyle...

ramcQ_55

yazık oldu bunca emeğe
birazda şans lazımdı sonlara doğru  13 sayıya kadar cıkmışdı fark ve farkı 3 sayıya kadar indirdiler ama olmadı herşeye rahmen bu günleride gördük bu sene olmadı ama seneye İHŞALLAH

tşkler

SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜ

Sempatik Bengülü

çok yazık oldu ama herşeye rağmen kızlarımızı yürekten kutluyorum

europe_55

Seneye Avrupa´da basari dilegiyle, Hersey icin tesekkürler!!!

Yalnızca BİZ

Güzel anlar yarattın SBK... Seneye de avrupadan takımlar gelecek... Şampiyonluğumuz Seneye inşallah...

supernatural_55

buraya kadar gelmek de büyük başarı aslında finale çıkablcek güçteydk tabiki ama bi şeklde olmadı.sonuçta mersnde önde bmc reklamı arkada powerade reklamı war sponsor gani yani.biz bu şartlarda çok büyük başarı elde ettk.umarım seneye çok daha iyi olur...

Ollivanders

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 29 Nisan 2009, 21:32:00
buraya kadar gelmek de büyük başarı aslında finale çıkablcek güçteydk tabiki ama bi şeklde olmadı.sonuçta mersnde önde bmc reklamı arkada powerade reklamı war sponsor gani yani.biz bu şartlarda çok büyük başarı elde ettk.umarım seneye çok daha iyi olur...

arkada powerade iyiymis :)  :P

supernatural_55

:))sorma hacı engn abi diyo ya ''böyle güzel''  ;D

Revenge

Böylece bir rüyanında sonuna gelmiş olduk.Bir sezon boyunca tatlı tatlı yaşadığımız rüya malesef kabusla,karabasanla bitti.Bende Berusa55 gibi Mersinin bizden daha iyi bir takım olduğunu düşünüyorum.Daha organizeler,çok daha hızlılar ve bizim gibi bir iki oyuncunun gününde olmasına bakmıyorlar. Ama yenip eleyemezmiydik Mersin'i. Tabiki yenebilirdik. Daha önce de üç defa yendik zaten. Saha avantajını elimize geçirmişiz,tıklım tıklım dolu bir salon,Nisbetende olsa havaya girmiş bir şehir. Artık gerisi oyunculara kalıyordu. Ama onlar bu şansı değerlendiremedi.Bu zamana kadar olağanüstü işler yapan Julia eline aldığı her topu potaya yöneltti. Sürekli içeri dalışlar yapıp isabetsiz şutlar kullandı. Hele Nihan.Söyleyecek tek kelime bulamıyorum. Maçın en kritik anında bir faul atışından yararlanamayıp,bir de bomboş bir turnikeyi atamadı.İçlerinde en gayretlisi bence herşeye rağmen yine Larkins'di.Ayrıca ben Cantuğ Hoca,sürekli top kayıpları yapan,boş şutları kaçıran Nesibe Burcu UZUN'u niye bu kadar sahada tuttu anlayabilmiş değilim.
  Aslına bakarsanız lige yeni çıkmış bir takımın,normal sezonu 2. sırada bitirip,finalin kıyısından dönmesi az bir başarı değil. Ama o kadar inanmıştık ki Mersini yenip finale çıkacağımıza.Galiba bu yüzden bu kırgınlığımız,huzursuzluğumuz ve maraza çıkarmaya yönelik laflarımız.

yaman55

samsun basket 71 samsun polisi 75  maçın özeti budur forum

supernatural_55

Alıntı yapılan: yaman55 - 29 Nisan 2009, 21:43:46

orada noldu blmyrm ama gerçekten o olaylar maçı çok etkledi ya cantuğ hoca mikrofonu aldı sakinleştmek içn vs.maçtan falan koptu herkes tam çevirmişken durumu

celebi

Alıntı yapılan: yaman55 - 29 Nisan 2009, 21:43:46

BEN DEMİŞTİM BİZİM TARAFTARDA HİÇ SUÇ YOKTUR POLİS SUÇLUDUR HEP

edmontdante

Ben böyle bir takım görmedim bu kadar  çabuk top çeviren  bu kadar pres yapıp rakibi zorlama atışlar kullanmaya zorlayan bu kadar yüksek isabetle oynayan bir takım.

Bizde Bales,Nihan,Burcu ve Adeola bomboş atışları kaçırdılar.Maçın ilk periyotunda farkı açma imkanımız varken  basit hatalarla bu şansı kullanamadık.

Sorumluluk alan oyuncu sayımız azdı.Erlana ve Julie bunu yaptı.Julie başarılı değildi bu anlarda.Diğer oyuncularımız bu sorumluluğu alamadılar.

Rakipteki 23 numara muhteşemdi.

Serkan AYKUT hemen yanımda izlediTezahuratlara katılımı ve her basketten sonraki sevinci görülmeye değerdi.

Böylesine başarılı bir sezona final yakışırdı ama yine de çok teşekkürler SBK

beşnumara

bu maçta kim daha çok isterse ve kim daha az hata yaparsa onun kazanacağı belliydi.yine mersine samsundayenildiğimiz maçtaki gibi oynadık.23 numaralı lindsay harding'i tutamıyoruz.pıırrr diye kaçıyo.oynatabildiğimiz oyuncu sayısı mersine oranla kısıtlı ve bunun üstüne ilkay burcu ve alisonun da bu maçta çok kötü olması bu maçın skorunu ilan etti julie erlana ve nihan her ne kadar çabalarsa çabalasın.nihan serbest atışın birini ve o turnikeyi nasıl sayıya çeviremez inanılır gibi değil. ilk yarının sonunda mersinin attığı üçlükler de hem takımın hem de taraftarın moralini bozdu fark 6 sayı oldu.3. periyoda iyi de başladık sonra skoru 52-53e getirdiğimizde tribünlerdeki olaylar mersinin farkı iyice açmasına vesile oldu.oyuncularımız gerçekten oyundan koptu. pota arkasında neler oldu bilmiyorum ama neden olduğunu da tahmin etmek zor değil.biletlerin bedava olması ve bu durumda her cinsten insansın salona rahatça girebilmesi.maçı tvden izledim pota arkasında çıkan olayları yakınlaştırarak gösterdiler ve o bölgede kapalı bi teyzemizin de mağdur olduğunu gördüm heralde ailelerin bulunduğu bir bölümde terbiyesizlik yapıldı bir kaç kendini bilmez tarafından.
Tvden tam hakim olmak mümkün değil olaylara ama bu olaylar neden çıktı ne oldu da bizi bu hale getirdi? iyi bilen biri varsa açıklarsa sevinirim.
Bu sezon bize bu heyacanı yaşatan SAMSUN BASKETBOL yönetimine,teknik heyete,oyunculara ve de en önemlisi taraftara sonsuz teşekkürler.
bu sezon hocanın arkasından iş çevirenleri ve hocayı yalnız bırakanları da görmek istemiyoruz takımda.