PTT 1. LİG 30. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan berusa55, 07 Nisan 2013, 17:53:22

« önceki - sonraki »

ercan0655

Trabzon bölgesi hakemi !!!!!  inşalllah başımıza dert açmaz

samsunmania

Alıntı yapılan: ercan0655 - 11 Nisan 2013, 20:34:40
Trabzon bölgesi hakemi !!!!!  inşalllah başımıza dert açmaz

taraftarın sakin olması gerekli. Teseye söveceğiz diye adamı kudurtmamak lazım. Herşeyin bir zamanı var.  ;D

ercan0655

Alıntı yapılan: samsunmania - 11 Nisan 2013, 21:33:15

taraftarın sakin olması gerekli. Teseye söveceğiz diye adamı kudurtmamak lazım. Herşeyin bir zamanı var.  ;D

kesinlikle doğru bir tespit aman ha üstümüze sıçratmayalım durduk yerde sonra başlarız ne çektin be Samsunspor'um demeye  :deli:

mehmet yılmaz

Daha önce de söylemiştim. Aslında her maç için aynı cümleleri kuruyoruz. Bu maç bizim için çok önemli. Ligin bitimine 5 hafta kaldı ve her müsabakanın ayrı bir önemi var. Urfa deplasmanındaki kayıp bizim için oldukça üzücü oldu. Ankaragücü maçına daha farklı hedeflerle çıkabilirdik. Pazar günü galibiyetten başka bir düşüncemiz yok. Rakibimizi küçüksemek ne haddimize ne de olabilecek bir durum. Zor bir maç olacağı açık ancak kazanabilecek güçteyiz; kazanacağımıza da gönülden inanıyorum. Deplasmanın aksine iç saha performansımız gayet iyi. Oyuna ağırlığını koyabilecek kaliteli ayaklarımız var. Kart cezalıları Musa Sinan ve Erdem'in dışında eksiğimiz yok. Bu maç için de en önemli avantajımızın taraftar desteği olacağı düşüncesindeyim. Onlardan bugüne kadar olduğu gibi yine müsabaka boyunca takımlarının yanında olmalarını bekliyoruz. Allah'ın izniyle maç sonunda üç puanın sevincini yaşayacağız. 

Kaya

7 numaraları Kaan'ı çok beğeniyorum..Uzun zamandır da izliyorum kendisini.Tehlikeli olabilecekleri tek oyuncu bana göre.Onu iyi savunduğumuz takdirde çok rahat goller bulabiliriz.

İnşallah kazanacağız...

kalptenþimþek

5trawberry

Geçen sene herkesin 3 puan için kesin gözüyle baktığı takımdı Ankaragücü ve, şimdi ise ciddi takımları yendiler, biz de ya yenilirsek diye hesap yapıyoruz. Aslında o çocuklar takdirin en büyüğünü hakediyorlar, helal olsun. Ama Ankaragücü camiası beter olsun.

lato

Alıntı yapılan: Kaya - 11 Nisan 2013, 23:13:10
7 numaraları Kaan'ı çok beğeniyorum..Uzun zamandır da izliyorum kendisini.Tehlikeli olabilecekleri tek oyuncu bana göre.Onu iyi savunduğumuz takdirde çok rahat goller bulabiliriz.

İnşallah kazanacağız...

Kaan göztepe maçında çok bencil oynadı pek bişey yapamadı inşallah bizde de eli ayağına dolaşır

senol

1-0 öne geçeriz,takım arkaya yaslanır,topçular dan dun oynamaya başlar,işte en kötüsü de seyirciler yanı biz yedik yiyeceğiz diye dokuz doğururuz.niye böyle duruma düşeriz,bizim mustafa ile fatih ikilisi yatışa geçerlerde ondan bu işler olur.ortada basacaksın kardeşim,kız gibi nazik olmayacaksın.bakalım ikiliyi bu hafta göreceğiz.bu arada kaptanı deryanın yerine Kerre hocanın aklına gelirse iyi olur.gerçi Kere 'ye bir gıcıklığı var ama neyse...

emre__ss

Bu tarz kolay görünen maçları hiç sevmiyorum.

ChucKeR

teksas3455

Bakalım Serkan Çalık yine son 10 dakika mı girecek?
Sürpriz kararlar bekliyorum yine Sir Besim Durmuş'tan...

seyf55

samuray

musa sinan iyik i yok artık serkan çalıkla başlar herhalde tamam mu.sinanın katkıı olduğu maçlar yok değil ama formssuzsa değiştirecen besim aga

isa55

Bu sene, önceki sezonlara oranla çok fazla kafa golümüz var. Duran top kazanalım, sıfıra inip içeri keselim yada korner kazanalım, farka gideriz.