PTT 1. LİG 30. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Ankaragücü

Başlatan berusa55, 07 Nisan 2013, 17:53:22

« önceki - sonraki »

80lerden

Alıntı yapılan: gazza55 - 15 Nisan 2013, 15:23:21
samsun yenildi 1 nisan şakası gibi ama

Yanlışın var bizim galip gelmiş olmamız lazım. Samsun yenildi ne demek? Sen nerelisin hangi takımlısın?

hakan55

Alıntı yapılan: gazza55 - 15 Nisan 2013, 15:23:21
samsun yenildi 1 nisan şakası gibi ama

He ya sorma biz de öyle duyduk napcuk şimdi.......

KotuCocuk55

33 senedir orda bulunan Emin Baba birşey diyorsa üzerine bi düşünün!
Emin Baba,yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve şanlı arma orda var olduğu sürece ha ptt lig ha ikinci lig ha üçüncü lig farketmez..
NET!

lato

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 17 Nisan 2013, 16:53:12
Emin Baba,yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve şanlı arma orda var olduğu sürece ha ptt lig ha ikinci lig ha üçüncü lig farketmez..
NET!

Farkeden lig değil sadece play offa oynayacak kapasitede bir takımın besim durmuşun beceriksizliği ve yeteneksizliğinden dolayı düşmek üzere olması.. Önce bu kadar transfer yaptırıp sonra onları oynatamamak Samsunspor'a ve Emin Kar'a yapılmış en büyük kötülüklerdendir.  Zaten futbolun içine edilmiş amatörde oynasak ne farkeder ama insanın zoruna gidiyor işte göz göre göre önlem alınamaması

sadece55

NET!

O dediğin Biraz yalnış oluyor bence.Senin dediğin şekil olursa Emin Kar takıma zarar vermiş olacaktır.Ve Emin Kar bu şekilde takımın başında kalmayı tercih etmez diye düşünüyorum.

seyf55

NET!
Mevzu prestij saygınlık meselesi Samsunspor her sene prestijini yitiriyor yeni başarılar elde etmemiz lazım geçmişle övünüp kalmamamız lazım gelecek nesiller güzel Samsunspor u izlemeli daha da geleceğe anlatmalı

ismail

Alıntı yapılan: seyf55 - 18 Nisan 2013, 23:46:02
Mevzu prestij saygınlık meselesi Samsunspor her sene prestijini yitiriyor yeni başarılar elde etmemiz lazım geçmişle övünüp kalmamamız lazım gelecek nesiller güzel Samsunspor u izlemeli daha da geleceğe anlatmalı

katılıyorum..eskiler hep Samsunsporlu.çift takım olayı çok az..ama yeni nesil istanbul yalakası olmuş gidiyor ve ellerinden tutan yok.gün geçtikçe kan kaybediyoruz, en azından süper ligde istikrarlı bir Samsunspora çok ihtiyaç var

KotuCocuk55

Emin Kar takıma niye zarar versinki... bence siz gerçeği görmek istemiyorsunuz..insanlara çok büyük camiaa çok büyük kulüp müşüz gibi geliyor ama o koca mirasa kimse sahip çıkmadı babalar sene başında unutmayın.. daha iyisi varsa,elini taşın altına sokacak olan varsa biz çekilelim,buyrun da dedi adamlar ama kimseden gık çıkmadı.. Yani karadenizin en büyük şehri,türk liglerinin futbol kültürüne sahip şehirlerinden biri samsun şehrinin takımı samsunspora kimse sahip çıkmadı..yıllardır da cıkmıyor zaten..hep aynı hikayeler hep aynı acıklamalar..

Benim şahsi samsunspor sevgimde, emin kar ve arkadaslarının yaptıkları benim icin önemlidir!
Insanların laf üretmekten geri kalmadıgı ama icraata gelince ortadan kaybolduğu bir ortamda ve samsunsporun içine girmesi muhtemel yeni bir gerileme döneminde dik durmayı basarmıs,ne olursa olsun armanın pesinde olan onu ayakta tutmaya calısan ınsanlarla 3ligte de amatörde bu takımı desteklemek bana koymaz aynı zevki alırım  sanki süperligteymişiz gibi yeterki bilimki başımızda emin kar gibi adam gibi adamlar olsun...

Ben türk liglerindeki şike skandalı,metronun samsunspora çökme planları,akp nin samsunspora çökme planları,futbol siyaset ilişkisi,samsunsporun süper lige çıkması ardından bütün sezon boyunca yaşananlar adnan sezgindi,başkanıydı,teknik direktördü,gelen kazma futbolcular,kümeye giden yol hepsini üst üste koy daha öncede izlediğim bir kandırmacaydı ama artık 10 yasında deilim ve inanasım destekleyesim gelmiyor dürüst olmak gerekirse.. emin kar ve burdan tanıdığım arkadaslarımın orda oldugunu bilmek gönlümü bu aldatmacanın dışında tutuyor.. aslında demek istediğimin özeti  bu... puştluk olmasında lig farketmez!