PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

Özcan İNAN

ŞanlıUrfa ve Ankaragücü maçlarını kayıpsız geçebileceğimizi düşünüyorum açıkçası ve umarım böyle olur.Bu 2 maçtan gelecek 6 puan bizim için ilaç niteliğindedir.İnşallah bundan sonrasında bir seri yakalayıp rahatlarız... samsunspor_x

Shane_Falco

Şu maçı oynayalım kazanalım hesap kitabı ondan sonra daha net bir şekilde yapabiliriz.Benim şuanlık tek düşüncem Urfa'dan puansız dönmemek...

Karabudun

Urfa' dan gelecek 3 puanla rahat bir nefes alırız.

fanatik samsunsporlu

tisdel son haftalarda formsuz.ilk 11 de başlamıyor.inşallah bu maçta da yer almaz.özgür ün cezalı olması bizim için bir avantaj.diğer cezalıları zaten ilk 11 de oynamıyor.inşallah alacağız maçı.sonra da hesap -kitaba bakacağız.

Sercan

Urfa ve Ankaragücü'nü yenersek, diğer sonuçlara göre play-off falan belki denilebilir ama bu iki maçtan olmadık bir sonuç çıkarsa altta kazan kaynıyor hatırlatayım...

samsunmania

Tonia Tisdell çok tehlikeli.Düştüğümüz sene tam kadromuza katacakken m.i.yurdu cacıklık yapmasaydı bize çok faydası olurdu. Sağ bek olarak kesinlikle Canberk oynamalı yoksa Musa Tisdell'in hızına yetişemez. Çok dikkatli ve sakin oynamalıyız, defansları çok acemice hatalar yapıyor. Moralman da çökmüş durumdalar. İnşallah 3 puan bizim.

5trawberry

Urfa ve Ankaragücü maçını kazanırsak, diğer maçların sonucuna göre play off muhabbeti yapılır.
Çünkü diğer takımların, düşmeme mücadelesine girecek takımlara karşı maçları var.
Buca ve AdanaDemir gibi direk iki rakiple oynayacağımızı da hesaba katarsak değişik şeyler oluşur.

özkan

Urfa maçını sanki 33,ankaragücü maçınıda 34'ncü hafta maçıymış motivasyonuyla  düşünerek çıkarsak her türlü alırız..

samuray

playoff neden olmasınki zorda olsa öncelikle ş.urfa ankg maçlarını alalım üstteki tk.ların puan kaybını da düşünürsek ama şimdilik tüm maçlarımızı tek tek düşünmek durumundayız şartlar ne getirir bilemeyiz  önemli olan bizim  kaybetmememiz matematiksel olarak yüzde 10 da olsa bi şans umudu var diyorum

King1965

samsun 55

berusa55

Bize genelde uğurlu gelen bir hakem; geçen sene Samsun'umuzdaki febe maçı malum ;)

beşnumara

Playoff arzularini anliyorum fakat ikinci yari beklemedigimiz puanlar kaybettik. kalan maclardan da puan kaybi yasayacagimizi düsünüyorum.
Allah korusun bu hafta urfada ters bir sonuc cikip rakipler galip gelirse yine atesin icinde olacagiz. Bu oyuncu grubu strese düstü mü ne hale geliyor gördük.
Benim şahsi düsüncem suan konusmayalim playofu. önümüzdeki üc maci alip 39 yapip rahatlayalim kalan üc macı aldirmak icin taraftar olarak her seyi yapariz. Tesekkürler sevgiler  ;D :-*

Özcan İNAN

Berusa55 çok da uğurlu sayılmaz istatistikleri gördümde...

PTT 1 Lig'in 29. Hafta Hakemler Belli Oldu

16: 00 Şanlıurfaspor - Samsunspor: Mustafa Kamil Abitoğlu

Bizim maçlarımızda aldığı görevler dikkat edelim :
SADECE BAZI MAÇLAR .

Adanaspor:3 Samsunspor:2
SAMSUNSPOR:3 Fenerbahçe:1
Bursaspor:1 Samsunspor:0
SAMSUNSPOR   0-0   TORKU KONYASPOR
SAMSUNSPOR   1-1   KOCAELİSPOR
SAMSUNSPOR   0-1   ANKARASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR   0-1   SAMSUNSPOR

ercan0655

03 Nisan 2013, 16:56:25 #59 Son düzenlenme: 03 Nisan 2013, 18:36:13 ercan0655
Ha gayret futbolcu kardeşlerim bu maçta da rahat sitrezzz olmadan dönün!  
ama yenerek 3 puanla ya da 1 puanda olur, pazarlık yok daha aşşağı olmaz kurtarmıyo  :x((
ha bak ondan sonra başlarız keyifle puan playoff muabbetine, bu arada şöle 2-1'ler, ver kaçlar, kendi rüzgarından yıkılmayan sizleri görmek keyiflendiriyor bizleri,  
ha bide ne olur gol attıktan sonra geriye YASLANMAYIN sitreze giriyoruz az korkmadan oynayın da.  :oyun: