PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

jean

kesinlikle yenilmemeliyiz bu tur maclarda hep avantaj kaybediyoz denizli macinda oldugu gibi ins istedigimizi aliriz

King1965

cembaba

3 puan gelirse muhteşem olur. Allah yardımcımız olsun...

Sol Açık

Arkadaşlar, play-off konusunda çoktan geçmiş olsun.

Samsuni yazmış, aynı şeyleri yazacaktım. Bu maçta ciddi bir avantajımız, bize 1 puanın yetmesi.

Kazanırsak elbette güzel olur, ama 1 puan bize yeter. Biz puanımızı alalım, gerisini Denizli ile Ş.Urfa düşünsün!

King1965

play off u her dakika düsünen biri olarak açıklıyorum biz çıkamayız bu sene bunu bilsin taraftarımız sakın ha play off dusunmeyelım

cany

6 maç kaldı zaten beyler ne playoff'u. Bu hafta yensek şunları da biraz rahatlasak yaa

Jnr.Serkan

süper lig derbilerinde olmayan primi vereceğim Samsun maçında demiş urfa başkanı şimdi canlı yayında.Bizim maç yapacağımız takım o hafta seferberlik ilan ediyor. şans

minci

Alıntı yapılan: samsun 55 - 01 Nisan 2013, 18:32:55
şanlıurfada özgür özkaya ve kağan konuk cezalı
Bu adamlar nasıl? Urfa için önemli oyuncularmı?

Kaya

Play off uzak mı ? Uzak. Bunda hepimiz hemfikiriz. Ancak hala playoff ümidiyle hesap yapan,olabilir diyen insanlara da saygı duyun.Sizin playoff hayal dediğiniz kadar,playoff olabilir diyen insanların da fikirlerini beyan etme hakları var..

Konu ile ilgili şuanda çekimser vaziyetteyim.Ancak Urfa maçı kazanılır içeride A.Gücü de kayıpsız geçilirse Buca ile sitede herkesin hemfikir olacağı çok kritik bir maça çıkarız..Bucadan da puan ya da puanlar ile dönmeyeceğimiz ne malum..O yüzden sakın ha düşünmeyelim,ne playoffu yaa gibi düşünceler yerine bence playoff olmaz öyle düşünüyorum derseniz daha sağlıklı olacaktır.

orucreis

02 Nisan 2013, 01:55:42 #39 Son düzenlenme: 02 Nisan 2013, 02:14:09 orucreis
    Elimizde zorda olsa gidebileceğimiz bir durum var plaf off için...Kayıpsız geçeceğimiz 3 haftayı ele alalım.Şanlıurfa maçı için herkes hırslı alırız diyoruz e ankaragücü maçı oda tamam bu maçları aldığımızda fikstüre bakılırsa bizim için avantaj olan 2 hafta görülecektir.Çünkü diğer rakipler birbirleri ile oynadığından puan kayıpları olacaktır ve aldığımız puanlar bize çok güzel avantajlar yaratıp buca maçına daha bir hırslı çıkacağımız kesindir.Yani geriye kalan Gztp bld.,travzon ve adanademir maçları ile herşeyin değişeceğini herkes görebilir....

Durum o dur ki hiç birşey için hiçbir zaman geç değildir....Hayallerimizi dar belirlemeyelim,inanalım ve bundan sonraki maçlarımıza bu şekilde çıkalım işte o zaman asıl kazanan oluruz...Benim fikrim bu şekilde katılan olabilir katılmayan olabilir ama herkesin fikirlerine saygı duymak lazım....

binikalamadım

02 Nisan 2013, 03:32:40 #40 Son düzenlenme: 02 Nisan 2013, 16:09:33 binikalamadým
buradan alacağımız deplasman galibiyeti sıralamadaki yerimizin kemikleşmesi demek bu açıdan çok önemli bir maç...play off hayal gibi görünse de kalan maçların alınması diğer maçların bizim işimize yarayan skorlarla sonuçlanması gibi bir ortam olursa bir an da kendimizi play off un içinde bulabiliriz ama zor bir ihtimal...

brigand

Hedefimiz belli. Çıktığımız her maçı kazanmak. Urfa maçına geriye kalan maçlardan çok daha iyi hazırlanmamız lazım. Keza Ankaragücü maçına da aynı şekilde. 2 maç bir bütün gibi görünüyor. Takımda öz güven biraz daha oturmuş gibi. Allah'a şükür eksiğimiz de yok. Tek dileğim hocanın şu maçın oyun yapısını şartlara uygun kurabilmesi. Allah'ın izniyle bir deplasman galibiyeti daha bizi daha coşkulu, istekli hale getirecektir.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: Kaya - 02 Nisan 2013, 00:56:08
   Play off uzak mı ? Uzak. Bunda hepimiz hemfikiriz. Ancak hala playoff ümidiyle hesap yapan,olabilir diyen insanlara da saygı duyun.Sizin playoff hayal dediğiniz kadar,playoff olabilir diyen insanların da fikirlerini beyan etme hakları var..

Konu ile ilgili şuanda çekimser vaziyetteyim.Ancak Urfa maçı kazanılır içeride A.Gücü de kayıpsız geçilirse Buca ile sitede herkesin hemfikir olacağı çok kritik bir maça çıkarız..Bucadan da puan ya da puanlar ile dönmeyeceğimiz ne malum..O yüzden sakın ha düşünmeyelim,ne playoffu yaa gibi düşünceler yerine bence playoff olmaz öyle düşünüyorum derseniz daha sağlıklı olacaktır.

babasamsunlu

BU HAFTAKİ FİKSTÜRE BİR BAKIN DERİM.. İLGİNÇ MAÇLAR VAR..
ALINCAK SKORLAR ÇOK İŞİMİZE EYARAYABİLİR.
TABİ BİZDE GALİP GELEBİLİRSEK..

kalptenþimþek

kesinlikle katılıyorum...urfa ve ankaragücü maçlarını kayıpsız geçeceğimizi düşünüyorum 39 puana ulaştığımız takdirde şu an 40 puan baremindeki takımlarla 30.hafta itibarıyla aramızda en fazla 4-5 puan fark kalacaktır hedeflerin kesişeceği maçları düşünürsek bu puan farkı daha da az olabilir..