PTT 1. LİG 8. HAFTA | Samsunsporumuz-K.Erciyesspor

Başlatan King1965, 13 Ekim 2012, 21:22:57

« önceki - sonraki »

samuray

maçtan sonra şu ana kadar yapılan yorumlara bakıldığında erhan hocanın oyuncu değiştirme konusunda sınıfta kaldığı gibi bi izlenim çıkıyor ortaya yani değişiklikleri geç yapıyor dolayısıyle takıma bi katkısı olmuyor bu yapılan oyuncu değişikliğinin iki kanat oyuncularımız musa sinan ve musa aydın daha erken değiştirilip daha zinde kalmaya çalışabilirdik roberts topu iyi saklıyor aslında erdemin yerinde oynaması forvet arkası oynaması daha yararlı olur ama ademin formsuzluğundan santrafor olarakoynatılıyor malesef rakip erciyesinde çok iyi baskı oluşturduğunu orta sahada iyi organize olduklarını gördük hahliyle bizim orta sahamız ve ileri üçlümüz arasunda kopukluklar oluştu defans ta çok top kaptırdı ileri çıkarken inşallah denizli maçıyla bu talihsizliğimizi kırarız artık kendi evimizde galibiyetle tanışırız

fanatik samsunsporlu

orta sahamız her hafta kötüye gidiyor.zaten forvette gol atamıyor nereye kadar sürecek böyle hadi hayırlısı

supernatural_55

Sınırlı bir bütçeyle kurulabilecek en iyi takım kuruldu, bu takımın neler yapabileceğini insan maç içinde hissediyor; yani biz hocanın çekingen tavırları olmasa bu maçta 3 puanı bana göre alabilirdik...Takım kötü olsa, umut vermese diyeceğim ki hoca napsın bu kadar oluyo...Ama musa aydın artık koşamıyo dakika henüz 70, birazcık isteyeceksin daa abi maçı, taraftar da coşacak, takımı da coşturacak...Kendi sahasında 90+2'de oyuncu değiştirmek ''bu takım''için ne anlama geliyor ben anlayamadım..Hocanın bu eleştirileri yapıcı olarak algılayarak oyuncu değişikliği ve beraberliğe razı duruşunu değştirmesini umuyorum..Sürekli beraberliklerin nelere yol açabileceğini geçen sezonun ilk yarısında hepimiz gördük..Bir 3 puan, 3 maç beraberlik demek, en azından kendi sahamızda cesur olalım üç puan için üç maç oynamakla bu lig bize geçmez..

Elazığsporlu

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle olmak beni mutlu etti.Kaçıncı sıradasınız?

King1965

googleye yaz bak . Buraya yazana kadar kacıncı oldugumuza bakabılırsın

Elazığsporlu

Alıntı yapılan: King1965 - 24 Ekim 2012, 15:37:00
googleye yaz bak . Buraya yazana kadar kacıncı oldugumuza bakabılırsın

Eyvallah.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Elazığsporlu - 24 Ekim 2012, 15:18:28
Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle olmak beni mutlu etti.Kaçıncı sıradasınız?
siz ?

samuray

maç yayını trt spordamı yoksa trtweb tv demi ya