PTT 1. LİG 7. HAFTA Torku Konyaspor- Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 07 Ekim 2012, 23:30:57

« önceki - sonraki »

Karabudun

FaTiH_HaN

Maçı trt vermiyor kesin alırız, bknz: göstepe  :evet:

samsunsporlu1994

Ligin zor deplasmanlarından biri olmasına rağmen Ç.Rizespor maçındaki futbolu gördükten sonra 3 puan bize çok yakın diye düşünüyorum. Yenemiyorsakta yenilmemekte önemli. Puan veya puanlarla dönmek ümidiyle. Allah utandırmasın...

twitter

Ne trt ne de internetim var, izleyemiyorum.
Denizliyide izleyememistim ilk 10 dkyi iyi oynamisiz.

Totem niyetine

germencisse

Bu maç ile hiçbir tereddutum yok bu macı alır,denizli macınıda alırız..

samuray

ya arkadaşlar trt web daha şimdiden açılmıyor zaten göztepe maçındada sinir olmuştum hiç bi şey seyredemedim donup donup duruyordu şimdi denemek için trtwebe girdim açılmıyor bendemi böyle bilgi paylaşımı olursa sevinirim inşallah yeneriz göztepe de trtweb den verildi galip geldik inşallah yine öyle olur

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: samuray - 13 Ekim 2012, 12:48:49
ya arkadaşlar trt web daha şimdiden açılmıyor zaten göztepe maçındada sinir olmuştum hiç bi şey seyredemedim donup donup duruyordu şimdi denemek için trtwebe girdim açılmıyor bendemi böyle bilgi paylaşımı olursa sevinirim inşallah yeneriz göztepe de trtweb den verildi galip geldik inşallah yine öyle olur

Yanlış bilmiyorsam maç saatinde açılıyor TRT WEB. Şimdi açılmaz,maç saatine yakın açılır.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 13 Ekim 2012, 00:32:59
milli takımın romanya maçı gibi yenemiyorsak yenilmememiz gerekiyor.dün gece çok saçma rüya gördüm ilk yarı 3-0 yeniliyorduk dakika 60 gibi bir gol bulup son 10 dakika 3 gol bulduk maçı 4-3 kazandık :) üstüm açık kalmamıştı ama rüya işte:)
üstün değilde başın açıkta kalmıştır abi  ;D :D :kanka: :deli: :oyun: :holey: :ok 8)

tutamadım kendimi valla affet güneyin incisi  :-*

TurgayGölbaşı55

Eğer bugün bol pozisyonlu maç olursa N'sumbu Tv olarak özel bir video hazırlayabilirim.

King1965

Konyada, Torku Konyaspor'u 44 Yıldır Yenemiyoruz..

samuray

teşekkür ederim kardeşim inşallah açılır zira göztepe maçınıda seyredememiştim malesef dondu dondu durdu sinir olmuştum denemek için erken açayım dedim maç saatinde açıldığını bilmiyordum inşallah bu kez şanssızlığımızı kırarız üç puan bizim olur

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: samuray - 13 Ekim 2012, 13:35:59
teşekkür ederim kardeşim inşallah açılır zira göztepe maçınıda seyredememiştim malesef dondu dondu durdu sinir olmuştum denemek için erken açayım dedim maç saatinde açıldığını bilmiyordum inşallah bu kez şanssızlığımızı kırarız üç puan bizim olur

Ben göztepe maçını seyrettiğimde televizyondaki netliğinden farkı yoktu. İnternet yavaşsa donma yapabilir ama bende donmadı izlerken.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: King1965 - 13 Ekim 2012, 13:03:01
Konyada, Torku Konyaspor'u 44 Yıldır Yenemiyoruz..

Konya bildiğim kadarıyla 6-7 sene süper ligde oynadı zaten, sanki 44 yıldır konyayla maç yapıyoruz  :)

5trawberry

Alıntı yapılan: TurgayGölbaşı55 - 13 Ekim 2012, 12:57:13
Eğer bugün bol pozisyonlu maç olursa N'sumbu Tv olarak özel bir video hazırlayabilirim.

N'sumbu Tv nedir arkadaş ya  :D

cgr

İlk 11
1. SONER ŞAHİN
2. MAHAMOUDOY KERE
53. LOKMAN GÖR
48. OZAN ÖZKAN
90. ŞABAN ÖZEL
7. MUSA AYDIN
37. HAKAN ARSLAN
6. ERDEM ŞEN
19. DARRYL BEVON ROBERTS