STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

TeRMeLee

masbene

ibrakadabra55

gazi_antep 'te Hikmet Karaman'la  sivas_spor 'u yendi sonumuz hayrola

cembaba

Bir koreografi de uğur getirsin... Allah'ım sen yardımcı ol :( Amin.

SSKLA

kuzey55

işimiz çok zora girdi artık daha çok maç var ama ışık yok malesef.ben bu maçta sürpriz yapıp kazanacağımıza inanıyorum.o zaman işte lige sıkı sıkı tutunabiliriz.

europe_55

Ne olursa olsun pes etmek YOK!

Daha önümüzde 11 hafta ve alinabilecek 33 puan var.

Biz Bank Asya'dan,  spor_toto'e öyle kolay gelmedik ki, hemen pes edelim...

HAYDI SAMSUNSPOR, GÜLDÜR YÜZÜMÜZÜ! samsunspor_x

samuray

bu maç hakkında hiç birşey yazmak gelmiyor içimden artık işimiz tamamen mucizelere kaldı sanki ulan burak hoca gider ayak takımı sabotemi ettin ne bu kadar hatayı sen alsan alsan petkodan almışındır oysa kalsın diyenlerden biriydim kalsa iyi olur inancımdaydım bide tff nin küme düşürmeyle ilgili alacağı karara kaldı işimiz artık

fanatik samsunsporlu

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Ayberk - 29 Ocak 2012, 20:34:54
eğer düşündüğüm şey gerçekleşirse ligin kilit maçı Miy maçı olur...

Samsunspor: fener_bahce: 0,  kara_buk: 1,  eski_sehir: 1,  ankara_gucu: 3,  bursa_spor: 3,  antalya_spor: 1, gazi_antep: 3,  kayseri_spor: 0 = 12 puan + 17=29 puan
MİY:  besik_tas 0,  sivas_spor 1, gencler_birligi 0,  galata_saray 0,  trabzon_spor 0, ordu_spor 3,  manisa_spor 1,  buyuk_sehir 3 = 8 puan+27=35 puan

Yani içeride oynayacağımız Miy maçını kazanırsak fark 3'e iner. İş son haftaya kalır bence eğer  miy_x yukarıda yazdığım gibi kötü giderse. Bu sırada Karabük, Ordu ve Manisanın da neler yapacağı önemli.

Bize gelince aslında ligde kalmak istiyorsak yukarıda tahmin ettiğimden daha çok puan almalıyız ama bu haliyle bile bir seri gerekiyor özellikle Karabük veya Eskişehir maçından sonra
maç başlığına yazayım ıstedım.
olmayacak iş değil.
ama önce inanmak , inandırmak lazım.
bugun bır kırılma noktasıydı maalesef benım için.

Ama Samsunspor eğer benim tanıdığım Samsunspor ise çıkar feneri oyun üstünlüğüyle yener bize de neredeydiniz lan bu zamana kadar dedirtir.

kalptenþimþek

Oynanan futbolu, futbolcuyu, tekniği, taktiği eleştirelim ama Allah'ını seven skor üzerinden düşme edebiyatı yapmasın...Bütün hafta Samsunspor'u küçümseyen bir yığın sıfat kullanmayacağım insanlarla uğraşıyoruz..Burada bari salın..İnanmıyorsanız da içinizde kalsın ne olur, hiç kimsenin kalbini kırmadan..

BEŞİKTEN_MEZARA

İ.b.b takımı samsun da seyrettiğimiz en etkili takımdı şu ana kadar fenerdende bence daha iyi atak olgunluğuna sahiplerdi.bizde ekmeklerine yağ sürdük defansı bozarak ben uğur boralın sırf fener maçı var diye kendini sakladığını risk etmedğini düşünüyorum, ki bana göre bu takıma ihanettir,fenere karşı tarihsel bir şans olayımızda var  bunu inkar etmeyelim futbolda böle şeyler vardır,, biraz akıllı ve hakan arslansız finksiz bir takım bence bu maçtan 3 puan alır domingez gekası beslicek şu an tek adam göründü bugün sahada .mesut bakkal mutlaka bugün bizim gördüklerimizi gördü,bence fener bize ilaç olacakkkkkkk

ethm55

Topcular Istanbul Takımlarına Karşı Farklı Oynuyor . BANKO Yeneriz. Benı Endısenlıdıren Karabuk Macı  :(

Sercan

erkutdem55

İBB maçı ile bu maçı kesinlikle kıyaslamam.O çok ayrı,bu çok ayrı.Bance ve Gekas anlaşırsa yeneriz Feneri.Bi de hakan mümkünse stada dahi gelmesin.Umutsuz değilim Fenerin de durumu ortada zaten.İkinci yarı maçlarda yoklar.Mesut Hoca al şu maçı.Gekas'ı pozisyona sokun,gerisini halleder o.