BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

lucarelli

Alıntı yapılan: 55erhan55 - 06 Aralık 2010, 11:40:05
bende çok istiyordum maça gitmeyi ama cuma günü akşam babaannemin vefatı nedeniyle Samsuna gittim kaldım o yüzden maça gidemedim kısacası gerçekten çok kötü bi haftasonu her açıdan.

Başın sağolsun, mekanı cennet olsun

brigand

SAMSUNLU ORUMA 55

06 Aralık 2010, 16:23:36 #753 Son düzenlenme: 06 Aralık 2010, 16:47:00 SAMSUNLU ORUMA 55
Güngören yönetimi Misafir taraftar bileti maçtan 1 gün önce 10 TL diye açıklamışlardı dün güngörenin stad gişesin misafir takım taraftarına 15 TL yazıyordu  güngören yöneticileri misafir tribünü hasılatı olarak 75 bin TL kazandı bizim tribünden zaten 5 bin taraftarımız vardı tribünde takımımızı yanlız bırakmadık maç sonunda çok üzgün bir şekilde ayrıldık ben ve irfan kardeşim  İstanbul'a Güngören deplasmanına  kayseriden gelmiştik maç sonrası da kayseriye döndük !!!!! GRUP KAYSERİ 55 !!!!!! OLARAK İLK DEPLASMANIMIZ GÜNGÖREN OLDU  AMA GÜN GÖRENDE GÜN GÖREMEDİK VE YENİLDİK ..............  samsunspor_x  GRUP KAYSERİ 55  samsunspor_x

ibo055

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kaplar, sahaya istedikleri oyunu yansıtamadıklarını belirterek, "Bugün galibiyeti hak edecek bir şey yapamadık. Bundan dolayı maçı kaybettik. Güngören Belediyespor'u kutluyorum. Ligde kalan 2 maçımızda ne gerekiyorsa yapacağız. Bu tür inişli çıkışlı durumlar oluyor. Ama bu maçta olmamalıydı" dedi.

BU ADAM KAFAYI  YEMİŞ
SEN BU KAFAYLA ............. YAPARSIN

lucarelli

davidsavage

davidsavage

davidsavage

maviay55

bu bizim basın ne böyle yaa hiç eleştiri yok bişe yok..fatih öztürk e sevgi selini haber yapmıs la güngörene yenilmişiz adam hala reklam peşinde  >:( >:(

irFan_55

samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

lucarelli