BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

Burak

sabah indim uçaktan anca maç dışında gayet güzel bir haftasonuydu benim için. Öncelikle Zeytinburnu'nda toplanma yerinde karşılaştığım murat çelebi abime beni stada aracıyla götürdüğü için ve de günümüz teknolojisi yardımıyla bir kıtadan diğer kıtaya beni yönlendiren kar6 ve jnr a teşekkür ederim. Ve beni sürekli yanlış yönlendiren serkan'ı da eşekle kınarım . :)  Şaka bir yana Serkan'la beraber gittik uçakla. Uçağın en ön sırasında 5 samsunsporlu oturuyoruk formalarımızla. Hosteslerden birisi host arkadaşına bunlar hangi takımlı gibisinden bir soru sormasıyla Serkan'ın araya girip Antalyaspor demesi sonucunda o hostesi pek uçakta göremedik  ;D ;D ;D  Dedim ya maç dışında herşey çok güzeldi stadın önü sanki 19 mayıs gibiydi heryerde kaşkollar bereler klübün store'undaki ürünler bile getirilmişti Samsun'dan. Tribünde inanılmaz bir kalabalık vardı. Oradaki muhabbet siteden tanıştığımız insanlarla yüzyüze de tanışmak güzeldi.

Gelgelim maça maç başladığından itibaren hiiiç gol atmaya niyeti yoktu takımın gözlerime inanamadım sanki bizlerle dalga geçiyorlardı. O buz gibi havada resmen DALGA GEÇİYORLARDI başka açıklaması olamaz.Güngören izlediğimiz takımlar arasında düşecek ilk takım olur hemde paraşütsüz siz düşünün artık. Aslında maça hiç değinmeye bile gerek yok ya neyse yukarda herkes yazmıştır zaten maçı . Bu haftasonunu 5 kasım 13.30 - 15.15 arasını hiç yaşamamış olarak kabul etmek istiyorum sadece  :-X :-X :-X :-X :-X

55erhan55

bende çok istiyordum maça gitmeyi ama cuma günü akşam babaannemin vefatı nedeniyle Samsuna gittim kaldım o yüzden maça gidemedim kısacası gerçekten çok kötü bi haftasonu her açıdan.

Dartagnan

55erhan55

celebi

erhan kardeş başın sağolsun. Rabbim mekanın cennet eylesin. ama maç için bir şey kaçırmadın diyebilirim. kaçırdığın tekşey yaklaşık 6000 kişinin çoşkusu

SAMSUNLU ORUMA 55

senol

hiç yöneticilerin ve hocanın ağzından süper lig lafı duyan oldumu? baktılarki kafaya oynamaya başladık,durun dediler.biraz tansiyonu düşürelim.adamalr düşmeye oynuyor ,yenilin gelin kardeşim.kimse çakmaz nasıl olsa.kalpar tam bunlara göre hoca.o sadece cebine gireni biliyor.şehir havaya girmiş,taraftar stadı doldurmuş çok da umurlarında değil.çıkacazda ne olacak böyle tutu amca işleri çok rahat götürüyor.kalpar allahın garibanı.onun futbol bilgisi gübre oldu.ama olsun o kadar önemli değil.biraz değişik açıdan bakalım dedik...

55erhan55

dostlar saolsun çelebi kardeş maç için haklısın bişey kaçırmadık ama bu taraftar bunu hak etmiyor..

SAMSUNLU ORUMA 55

bir türlü maçın etkisinden çıkamadım birisi söylesin kardeşim desin ki kardeşim güngören deplasmanında dün kü senin stad da izlediğin maç bir rüyaydı çık bitir artık bu rüyayı desin allah rızası için ne hallere düştük yaaa !!!!!!

brigand

brigand

bu arada uyandıgımdan beri aynı moddayım. hala inanamıyorum. bir ara selim'in hala benle dalga geçtiğini bile düşündüm. çok kötü tribe soktu bu takım bizi çook. :( :(

SAMSUNLU ORUMA 55

bi bakıyoruz takım iyi sonuçlar alıyor derken bir de bakıyoruz ligin vasat takımı güngörene yeniliyoruz var mı böyle bir rezalet !!!!

kuzeycity

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 06 Aralık 2010, 14:03:27
bi bakıyoruz takım iyi sonuçlar alıyor derken bir de bakıyoruz ligin vasat takımı güngörene yeniliyoruz var mı böyle bir rezalet !!!!

belki de ligin vasat takımı olan bizizdir. Biz kendimizi çok çabuk kandırıyoruz. Bu sonuçlarla 9.bitiririz ligi

SAMSUNLU ORUMA 55

o kadar da değil kardeşim biz ligin en iyi takım kadrosuna sahip olan takımlardan birisiyiz

selahattin55

futbol adına yorum bile yapılmayacak bir maç pozizyon yok atak yok organize hiç bir şey yok.biz rezil ettiler. güngörenin deli amigosuna  şov yaptırdılar.bunların hepsi ****.en büyük **** hoca kalpar.