Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

cembaba

Giresun maçında açtığım başlıkta kazanmıştık. Bir uğur da ben deneyeyim. İnşallah kazanırız...

YaşarDoğu

Karşıyaka-Samsunspor: Deniz Çoban

Konya ilinden , geçen sene deplasmanda Bucaya yenildiğimiz maçında hakemiydi.

babasamsunlu

hakem çok sakat yalnız..tam ben diyecektim Sülü demiş..
Kötü hakem bence..
İnşallah arıza çıkarmaz...

cembaba

Bu arada ligin en az gol yiyen 2 takımından birisiyiz...  ::)

alfredo55

karşıyakanın bu kötü durumundan yararlanmak azım umarım takımımız bizi izmir de sevindirir..bu arada izmirde veya yakın yerlerde okuyan oturan maça gidecek olan Samsunspor taraftarı varmı???

alfredo55

birlik olup gitmek daha iyi olmaz mı?buarada kardeş SAL mezunusun sen değil mi resmine dikkatli bakınca tanıdım arada okulda görüyoruz birbirimizi

alfredo55

epçeli köylü

Karşıyakayı yeneceğiz gibime geliyor.4-1 yeneriz.

GökhanÇağlar

bence alacagız bu maçı takım çok güzel hava yakaladı.kalpar da hedefin şampiyonluk oldugunu agzından kaçırdı ilk defa  :) bence bu maçta abdülazizin yerine anıl oynamalı cenk in de ilk 11de başlaması lazım.kazanırsak denizliye de içerde çakarız  :)haydi samsunum eski günlere dönmemize az kaldı.bu ligde gereginden fazla kaldık

tankut

3-5 alalım maçı plaka yapalım bu maça gitmeyi bende düşünüyorum..

King Of The North

Şimdi bizim golcüler 1 hafta formda bir hafta formsuz olduklarına göre, Midmanyurdu maçında da o kadar pozisyona 1 gol olduysa bu maçı ilk devre atacağımız 2 golle kazanacağız g,b,me geliyor, artık buradan alt sıralara düşmememiz lazım, Denizliye 20 bin kişinin önünde şov yapmalıyız...

celebi

Allahım bu maçı alırsak denizli maçı manyak olur harbiden  :)

berusa55

Karşıyaka maçını alalım, akşam oynanacak Denizli maçına öğlende gideriz! O derece olur stad tahmine etmek zor değil!

kaptan 55

zor maç,karşıyaka için dönüm noktası gözüyle bakılıyor ama akıllı oynar agbetu ve zenke'den istediğimizi alırsak puan yada puanlar alabileceğimizi düşünüyorum,yeter ki erken gol yemeyelim.

mehmet yılmaz

Eğer MİY maçındaki tempomuzu, formumuzu ve oyun isteğimizi devam ettirirsek, Altay'dan sonra KSK'yi de deviririz İzmir'de..