Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

Sioux

kalparın foyası meydana çıktı, alacaksan böyle maçları alcaksın ben sana iyi hoca diyeiym.

çok yazık oldu.  :(

babasamsunlu

hahahha :):):)

Ya şu kazma topçuları iyi mücadele ediyor diye savunmayınız arkadaşlar..İyi mücadele yetmiyor az da kafa lazım beyin lazım futbol bilgisi lazım daaaaaaaaa  :-* :-* :-* :-* :-*

Orhan Maldır Mal kalacaktır
aptal aziz aptal azizdir bu durum hiç değişmeyecektir... ;D ;D ;D ;D ;D

epçeli köylü

Sadece bizim aleyhimize verilen penaltı üfürüktenmiş.Maçın özetini dün daha net seyrettim. İkinci yediğimiz golde iyiki gol vermiş çünki adam eliyle kaleden çıkarmış.Yoksa kırmızı+penaltı vermesi gerekirdi. 3. golü ise yememiz mallıktan başka bişey değil.Hep hakeme kusur buluyoruz ama bizim takımda mallaşmış biraz.

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 09 Kasım 2010, 14:13:02
Sadece bizim aleyhimize verilen penaltı üfürüktenmiş.Maçın özetini dün daha net seyrettim. İkinci yediğimiz golde iyiki gol vermiş çünki adam eliyle kaleden çıkarmış.Yoksa kırmızı+penaltı vermesi gerekirdi. 3. golü ise yememiz mallıktan başka bişey değil.Hep hakeme kusur buluyoruz ama bizim takımda mallaşmış biraz.

Karşıyakalılar bile diyor maçın daha başında çok net bir penaltımız verilmemiş onların kullandığı penaltının alakası bile olmadığını söylüyorlar evet takım kötü oynamış olabilir ama rakip daha kötüyken üstelik maçın başında geriye düşecekken hakemin iş güzarlığıyla ölünün dirilmesi sonucudur bu burdan başlayan sirkilasyon taki atıkları 3ncü gole kadar gidiyor..

Burnundan fitil fitil gelsin Deniz ÇOBAN  >:( >:(

Nuri Asan

Biz yılmadan futbolumuza devam edelim.Denizli hariç orada bizden daha iyi takım yok.,
G.Antep geçmiş yıllardaki Gençler-Oftaş birlikteliliğini göze alarak çıkmayacak.Çıkarsa iki takıma zarar vereceğini iyi biliyor antep yönetimi.

Keza Erciyes-Kayseri içinde aynısı olabilir.
Ordudan çekinmiyorum bile.
Rize düşüş yaşayacak ve yine düşmemeye oynayacak,tıpkı geçen sene olduğu gibi onlardanda bi cacık olmaz.

Bu sene çıkmamak ahmaklık olur vesselam

Bize sıkıntı olsa olsa Bolu olacaktır.

babasamsunlu

Bu cümle altı çizilerek yazılmalı bence  ;) ;)

epçeli köylü

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 11 Kasım 2010, 15:37:34

Bu cümle altı çizilerek yazılmalı bence  ;) ;)

Demirel bir zaman demişki bu dediğim olacak altını çizin.2 sene sonra başbakanım bu altını çizdirdiğiniz şey olmadı demişler.Demirelde demişki şimdide o yazının üstünü çiziverin gitsin.
Ben babaya(burada babadan kasıt demirel değil baba samsunludur.) katılıyorum sadece bugün demirelin altı çizili cümle ile ilgili espritüel yaklaşımını okumuştum paylaşayım dedim.

engin55

8- KARŞIYAKA SPOR Kulübünün, 07.11.2010 tarihinde oynanan KARŞIYAKA - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1 MAÇ SAHA KAPAMA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada KARŞIYAKA SPOR Kulübü idarecisi SELAHATTİN SAKIPAĞA'nın, rakip takım idarecisine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

9- SAMSUNSPOR Kulübü sporcusu SIMON TERWASE ZENKE'nin, 07.11.2010 tarihinde oynanan KARŞIYAKA - SAMSUNSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, rakip takım sporcusuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Serkan

Görüldüğü gibi yine yönetici ödüllendirirken ceza taraftara kesildi,,,

Kadir ÇELEBİ

12 Kasım 2010, 20:51:28 #324 Son düzenlenme: 20 Kasım 2010, 01:21:13 SamsunSpor_34
Deniz Çoban unutmadım seni kolay kolayda unutmam. iyi aile çocuğu...

Kendini beğenmiş seçeneği olmadığı için bu mesajı sözlü olarak beğendim...

Deniz ÇOBAN