Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

King Of The North

Cem açtığın başlıklarda kazanıyoruz, bu sefer de senin uğurunu yaşayalım kardeşim, ama ben 1-2 gün daha Diyar galibiyetini doya doya yaşamak istiyorum, yorumum sonra ;D ;D

Tribün_ali

Yenmeliyiz yenemezsek daha kimi yenecez inşallah 3 puan alacağız

maviay55

tavşanlı yendi..biz mi yenemiyeceğiz kesin 3 puan parolasıyla cıkmalıyız korkak oynatmazsa tabi kalpar

cembaba

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 01 Kasım 2010, 17:58:11
Cem açtığın başlıklarda kazanıyoruz, bu sefer de senin uğurunu yaşayalım kardeşim, ama ben 1-2 gün daha Diyar galibiyetini doya doya yaşamak istiyorum, yorumum sonra ;D ;D

Abi bende sadece Mersin Galibiyetine odaklanmış durumdayım... İnşallah kazanırız.

kalptenþimþek

Önce şu mersine çaksak.. sonra karşıyakayı deplasmanda yıksak.. sonra da denizli maçına 20bin yapsak.. olacak inşallah..

furkan5534

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 01 Kasım 2010, 21:08:41
Önce şu mersine çaksak.. sonra karşıyakayı deplasmanda yıksak.. sonra da denizli maçına 20bin yapsak.. olacak inşallah..

aynen oyle olur zaten.bu 2 macı alırsak taraftar gelmezse hangı maca gelecek.. ınsallah alıcaz bu macı ınsallah 8)

celebi

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 01 Kasım 2010, 21:08:41

ahmetsefa55

mac saatı 13 dıye yazılmıs ama tff de 14 gozukuyo saatler 1 saat gerı alındı dıye mac saatı de 1 saat gerı mı alındı acaba hayır belkı deplasman fln yaparız da onun ıcın soruyorum dımı engın abıcıgım  :P :P :-* :-* >l< >l< ;D ;D

cembaba

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 01 Kasım 2010, 23:55:32
mac saatı 13 dıye yazılmıs ama tff de 14 gozukuyo saatler 1 saat gerı alındı dıye mac saatı de 1 saat gerı mı alındı acaba hayır belkı deplasman fln yaparız da onun ıcın soruyorum dımı engın abıcıgım  :P :P :-* :-* >l< >l< ;D ;D

Saatler bir saat geriye alındı ya, bırakalım diğerleri bir saat daha fazla uyusun. Biz 1 saat daha fazla sevelim takımımızı :) İnadına Samsunspor...

ŞİM-ŞEK-LER

mersin maçından önce karşıyaka maçının havasına girdim (bizler inandık sizde inanın bizim için bu maçı alııııııın )
Dereyi görmeden paçayı sıvadık gibi geliyor ama ne yapım dayanamıyoruuuuum.

celebi

millet mersin maçına konsantre 2 sayfa ancak olmuşş

kumköylü ahmet

samsunmania

03 Kasım 2010, 01:30:57 #28 Son düzenlenme: 03 Kasım 2010, 01:32:33 samsunmania55
Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Kasım 2010, 23:12:01
Ben KSK macına konsantreyim  :)

Görüşürüz o zaman konsantre kardeşim benim. ;D
Aksilik olmazsa ben, kendim ve şahsım üçümüz Balıkesir'den geleceğiz maça. 8) ???
İzmir SEVERLERE duyurulur.

YaşarDoğu