Bank Asya Birinci Lig 11.Hafta | Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan cembaba, 31 Ekim 2010, 17:01:39

« önceki - sonraki »

cembaba

Tarih: 07.11.2010
Yer: İzmir Alsancak Stadı
Saat: 14.00

Yenersek ilk 6'dayız. Şimdiden başarılar...

HoliganSamSunLu

inşallah yeneriz karşıyaka çok bozuk inşallah bize aslan olmazlar.

Mert

Kritik bir maç tavşanlıya yenildiler bu maçı almak için savaşacaklar.Sakin olursak alırız bu maçı.

celebi

çok zorlu br maç karşıyakada seyrci bakısı olacaktr. bunu avantaj olarak kullanmalıyız. skor 0-1, 0-2 yada 1-2

HoliganSamSunLu

izmirde ilk golü bizim bulmamız lazım gol atarsak karşıyaka taraftarı adana maçında olduğu gibi takımına sırt çevirir tepki koyarsa samsunspora büyük avantaj sağlar

cembaba

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 31 Ekim 2010, 17:08:30
izmirde ilk golü bizim bulmamız lazım gol atarsak karşıyaka taraftarı adana maçında olduğu gibi takımına sırt çevirir tepki koyarsa samsunspora büyük avantaj sağlar

Bencede çok büyük bir seyirci baskısı olacak. Bu maça dönüm maçı olarak bakacaklar. Ama Karşıyaka taraftarı bizim her maçımızda dostumuzdu. Yine bir karşılama olur diye düşünüyorum. İnşallah kazanan biz oluruz.

Efsane Meskenler

ksk bu hafta yenmiş olsaydı cok daha ıyı olurdu ama onlarda artık bı yerden baslıyacaklar inş o başlangıc bıze denk gelmez

kabacevizli55

son 4 5 sezonda ne zaman puan durumuna baksam ilk önce kafayı aşşağalara indirip bizim takımı arıyodum şimdi ALLAH a şükür
yukarlardayız. Sevincimiz kursağımızda kalmaz inş karşıyakanın durumu kötü diye bizim maça asılabilirler,ama hüseyin kalpar eğer tecrübeliyim yıllardır bu işi yapıyorum diyorsa gene burdanda puan ve puanlarla dönebilir

jean

Yenmeye alistik ins Seri bozulmaz alirsak ilk yarinin sonuna kadar ilk 6 Dan kopmayiz gibime geliyor

mehmet yılmaz

Şu an için bu maçı gündemden çıkarmak lazım. Çünkü öncelikle yarım kalan MİY maçına odaklanılacaktır.

55.hakan

Bugün ben de birkaç pozisyonda uygun durumda olan Cenk'e pas atmadıklarını farkettim.Cenk'te daha sonra zaten uzaktan vurup saçma sapan vuruşlar yaparak kendisi kaleyi denemeye başladı.Eğer takımda böyle bir kamplaşma varsa bir an önce çözülmeli!!

beşnumara

Takımda kimse cenke pas atmamazlık yapamaz diye düşünüyorum karşısındaki sim her ne olursa olsun cenktir skorun rahatlığına bağlıyorum durumu

ahmetsefa55

Ollivanders

gkhn

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Kasım 2010, 00:25:12
Takımda kimse cenke pas atmamazlık yapamaz diye düşünüyorum karşısındaki sim her ne olursa olsun cenktir skorun rahatlığına bağlıyorum durumu

Bende öle olduğunu düşünüyor ve umuyorum...