Bank Asya 1. Lig 5. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor: 0-1

Başlatan berusa55, 19 Eylül 2010, 19:15:40

« önceki - sonraki »

55.hakan

Maçın oynanacağı sahanın kalitesi de önemli Tokat'taki sahanın durumu nedir acaba bunlara da bakmak lazım

ferahkorkut

Hem Giresun'un hem de tokat'ın sahasında ışıklandırma yok.Tokat'taki zeminin de iyi oldugunu düsünmek hayal olur..Sonunda galibiyet olsun da nerede oynanırsa oynansın diyerek bitiriyorum :)

Nuri Asan

cembaba

Alıntı yapılan: ferahkorkut - 21 Eylül 2010, 14:12:42
Hem Giresun'un hem de tokat'ın sahasında ışıklandırma yok.Tokat'taki zeminin de iyi oldugunu düsünmek hayal olur..Sonunda galibiyet olsun da nerede oynanırsa oynansın diyerek bitiriyorum :)

Keşke Ankara'da oynansa süper olur bizler için.

beşnumara

Sizler için süper olur ama mersinliler için daha iyi olur mersinin ankara tayfası çok sağlam deplasmanda oynuyor gibi oluruz öyle olursa

King1965

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 21 Eylül 2010, 18:18:04
Demedi demeyin bu maç İstanbulda oynanır

usta ıstanbul olsa ne yazar kartal macında 100 kısılık kartal taraftarının sesını bastıramayan tarftara yazıklar olsun..

Fecr_55

Istanbul'da taraftar var ama sessiz sinema gibi izleniyor mac..
Türkiye sinirlarini aşalim, hep olay hep olay, Stuttgart'da oynansin mac:)

beşnumara

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 21 Eylül 2010, 18:31:33
Istanbul'da taraftar var ama sessiz sinema gibi izleniyor mac..
Türkiye sinirlarini aşalim, hep olay hep olay, Stuttgart'da oynansin mac:)
adanada oynansın maç.samsun tribünleri full olur da sonrasında 3 maç daha seyircisiz cezası yeriz ;D

Fecr_55

Tehlikeye atmayalim gelecek maclari, Arena'da oynayalim..Stuttgart'da oynansa ligi burada bitirmeyi dahi isteyebiliriz:) Mercedes Arena'yi doldururuz, kac bin kisi aliyor ki zaten:)

Ollivanders

Ne istanbulda oynansın mac ne de Ankara da . Boluspor deplasman takımıysa deplasmanda olmanın zorluklarını yasayacak. Gelsinler bakalım tokata veya para cezası verilirse Samsuna. umarım da boyle olur.

ahmetsefa55

valla işin dogrusunu soylemek gerekırse günün şu saatinde 3 puana dair hıcbır umudum yok
tabıkı hocanın 11 ı ve oyuna mudahalelerı de onemlı olacak
bence bızım ıcın kırılma noktası macı yenersek ozguvenımız yerıne gelır yenılırsek kargaşa başlar yok kalpar gıtsın yok cenk gıtsın kaptan kım tutu ne iş yapıyo o arada da cok lazımlarmıs gıbı sbc yle sırınlerde bırbırlerıne gırerler ohhh tam curcuna olur
bence bu saatten sonra işimiz çok zor ıyı konsantre olmak gerekıyo ınsallah kazanırız yoksa cok kötü  :(

brigand

bence kadro yeterli bank asya için. ekonomik açıdan en iyi kadro. maç sonu spiker bile kalpara en iyi hücum hattına sahipsiniz ama gol atamadınız daha diyor.. iş hocada biter. bu hocanın inadından vazgeçip doğruları yapması lazım. ama son açıklamasına bakıyorum imkansız. adam eleştiri kabul etmiyor! inş alırız bu maçı yoksa Ahmetsefanında dediği gibi ufaktan ufaktan kaos ortamı başlar.

Akyol

celebi

berusa55

Nasıl Yozgat'ta Ali? İtiraz kabul edilmemiş mi yani anlamadım?