Bank Asya 1. Lig 5. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor: 0-1

Başlatan berusa55, 19 Eylül 2010, 19:15:40

« önceki - sonraki »

celebi

abi bu halle süper lige bile çıkarız biz Allahın izniyle ;)

GurbetciFanatik

Zor bir rakiple oynuyoruz bence bu 3 mactaki takimlardan daha güclü bir rakiple.
Normal kadromuzla yeneriz diye düsünüyorum ama normal kadromuzla ( sercansiz )
Her iste bi hayir vardir belki kalpar anlamistir tabiki kafa varsa.

Anil
Zenke          Agbetu
         Cenk

insallah böyle cikar maca.

berusa55

Eğer kupa maçını içerde oynayacak olsaydık bir maç saha kapama cezamızı çekmiş olacak ve Bolu maçını sahamızda oynayacaktık. Kupa kurasında bile şansımız yok ki  :( Umarız saha kapama cezamız para cezasına çevrilir tek beklentimiz bu.

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: berusa55 - 20 Eylül 2010, 13:16:24
Eğer kupa maçını içerde oynayacak olsaydık bir maç saha kapama cezamızı çekmiş olacak ve Bolu maçını sahamızda oynayacaktık. Kupa kurasında bile şansımız yok ki  :( Umarız saha kapama cezamız para cezasına çevrilir tek beklentimiz bu.

inşaallah ama ben zannetmiyorum

55erhan55

sercan oynasın kesin yeneriz ey kalpar sercanı bu maçtada oynatta taraftar sana ve sercana gerekeni söylesin....

55(tuncay)55

55.hakan

Ollivanders

tv nin vermediği iyi oldu :) Verdiği maclarda oynayamıyoruz ne yazıkkı .

Sercan

Alıntı yapılan: kaan - 20 Eylül 2010, 17:33:38
0-0 0-1 1-0 üç ihtimalli bir maç !

Haftaya ilk 11'de Oğuz Üstüneli kadro dışında da Cenk'i görürseniz şaşırmayın.Hatta Hakan Koçarslan fantezisinide bekliyoruz Hüseyin hoca duy bu sesi.

Kaleye de beni alabilir  :D :D Arada halı saha maçlarını izliyor hoca,her an siteden birisini kadroda görebiliriz... ;D ;D

Burak

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 20 Eylül 2010, 18:29:20
Kaleye de beni alabilir  :D :D Arada halı saha maçlarını izliyor hoca,her an siteden birisini kadroda görebiliriz... ;D ;D

valla sercanın oynadığı yerde engin abi hayli hayli oynar

lucarelli

Artık iyi oyun ve rahat bir 3 puan zamanı geldi.

cembaba

ramcQ_55

2 mac peşpeşe biri üst turu getirecek diğeri 3 puanı inşallah...

ferahkorkut

Maç saati büyük ihtimalle değişir..Fakat niye sadece Tokat ya da Giresun secenekler dahilinde?Rize'nin de macı yok.Maç icin rize'de de oynanabilir aslında..

Burak

rize de oynanacağına ankara da oynansın rize 7-8 saat :) ne yaptın abi