Bank Asya 1. Lig 5. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor: 0-1

Başlatan berusa55, 19 Eylül 2010, 19:15:40

« önceki - sonraki »

berusa55

Tarih: 26 EYLÜL 2010 PAZAR

Saat: 19:30

Yer: Tahkim kurulu itirazımızı reddederse tarafsız bir sahada oynayacağız...

Maça dair en ufak bir öngörüm yok. Çünkü takımımızın oynadığı futbol, sahaya sürülüş şekli artık bizleri bu hale getirdi. Topa sahip olmakla iş bitmiyor malesef. Tabelayı değiştiremediğimiz, Kartal, Akhisar gibi takımlara puan verdiğimiz sürece işimiz ciddi anlamda zor... İnşallah kazanırız diyeyim.

celebi

mimar55

kadro acıklansın öyle skor tahmini yaparız artık durum onu gösteriyor.................. 1dk!!!

lucapicola

Biz zoru severiz, galibiyet bekliyorum.

Ollivanders

Galibiyet gibi bir umudum yok . Maglup olmayalım yeter.

Tufan

aynı 11 çıkarsak Bolu bizi yener. Cenk en az 1 devre oynamalı Sercan Abdülaziz ve Kenan kesinlikle kesilmeli hiçbir futbolcunun, teknik direktörün veya yöneticinin çıkarları SAMSUNSPOR KULÜBÜnün çıkarlarından önce gelemez.

binikalamadım

kadro kurgusundaki hata devam ederse bu maçta işimiz çok zor görünüyor.

KareAs55

Bence tek rakibimiz hüseyin kalpar o bize engel olmazsa yeneriz  ;)

GurbetciFanatik

3 Puandan baskasi yalan.
Madem kagiz üzerinde kendi evimizde oynuyoruz ozaman yenmemeiz lazim.

Ama dediginiz gibi Hoca nasil bir kadro cikarir onu bilmem.

Burak

nerede oynayacağımız da belli olsunda programımızı ayarlayalım :)

cem 55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 19 Eylül 2010, 19:49:45
aynı 11 çıkarsak Bolu bizi yener. Cenk en az 1 devre oynamalı Sercan Abdülaziz ve Kenan kesinlikle kesilmeli hiçbir futbolcunun, teknik direktörün veya yöneticinin çıkarları SAMSUNSPOR KULÜBÜnün çıkarlarından önce gelemez.
altına imza atacagım bi yorum bu sitede herkes aynı kişiler üzerine yorum yapıp eleştiriyo hepimizmi körüz hiçbirimiz mi sizin kadar futboldan anlamıyoruz bu kenanın artık devri bitmiş abdulazizin kapasitesi belli boş beleş bi oyuncu sercan desen artist karaktersiz gereksiz oyuncu yeter artık bikerede şu tribunun sesine kulak ver kalpar efendi

celebi

cem sana hak veiryorum fakat abdül bana bugün fena gibi gelmedi. ;)

Nuri Asan

Çarşambada oynanma ihtimali varmı bu maçın,Siir Jetpa kupa maçı Çarşambada oynanmıştı

epçeli köylü

Samsunspor kolay kolay yenilmez.Kolay kolayda yenemez.Futbol perileri kimden yana olursa o takım kazanır.

beşnumara

Bu maçta defansta kemal oynar da yanında kim olur bilmiyorum.Kalpar hoca olduğu müddetçe maç hakkında hiçbr şey düşünemiyorum :(