Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

celebi

vay be buca maçı neredeyse geldi hala bu topiçte yazıyoruz  :D

mehmet yılmaz

10.000 atkı, tanesi 3 liradan yaptırılabilse, 30.000 lira maliyet çıkar ki param olsa zart diye çıkarır verirdim :) o görüntüyü hayal ediyorum da, oy oy oy oy...  ;D

celebi

adana maçının hasılatını yarısını kullansınlar işte ;)

city ultras

böyle tribünler oldumu,insanin maca gidesi geliyor..ben bunu cok yasadin, millet maca degil tribün izlemeye geliyor,ve bu cok önemli.

Tribün_ali

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Mart 2010, 11:59:24
10.000 atkı, tanesi 3 liradan yaptırılabilse, 30.000 lira maliyet çıkar ki param olsa zart diye çıkarır verirdim :) o görüntüyü hayal ediyorum da, oy oy oy oy...  ;D

Mehmet abi süper bir fikir aslında böle yapılması lazım kale arkası 10 tl bilet fiyatı bir atkıda yanında hadiye maraton 15 tl bir atkı yanında hediye kapalı 25 tl bir atkı hediye numaralı 100 tl bir forma hediye ama adi çakma forma:)

eLLis

Atkı işine bir iki sponsor olsa çok iyi olur

amisos55

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 12 Mart 2010, 17:25:42

Mehmet abi süper bir fikir aslında böle yapılması lazım kale arkası 10 tl bilet fiyatı bir atkıda yanında hadiye maraton 15 tl bir atkı yanında hediye kapalı 25 tl bir atkı hediye numaralı 100 tl bir forma hediye ama adi çakma forma:)

Bence de en mantıklı fikir bu arkadaşlar, maç bileti yanında gişede atkıyı vermek , 3 TL ye mal olursa kulubün girişimi ile atkıya 1-2 tl kar marjı ilave edilir, bu karda kulübe kalır.Kale arkası 10 maraton 15 tl olur ki 3-4 maç için taraftarımızın katlanabileceği bir rakam.
böylesi bir durumda benim zaten atkım var niye alacağım diyen olabilir , Fazla atkılarımızı da ilkokula giden minik Samsunsporlulara hediye kampanyasında kullanabiliriz.
2 TL den 15 bin atkı hediye verilse 30 bin TL yapar bu da Mehmet hocamın dediği paraya denk gelir ki onunla da
istediğimiz kadar büyük boy damalı ve Samsunspor armalı  bayrak yaptırılabilir.
Bu kampanya bu şekilde bir süre devam ettikten sonra artık stada girişlerde atkısız olanı almamaya başlayabiliriz.
Sonraki aşama yeni fikirlerle Türkiyenin En Renkli-En Heyecanlı-En Coşkulu tribünleri ortaya çıkar

maviay55

ah ah bibne hakem..bi puan alsaydık şimdi tribünler playoff hazırlıgı yapıodu  :(

furkan5534

Şu maçın Videolarını tekrar tekrar ızleyıp duruyorum.Süperlıg ıcın Kırılma macıydı ve kırıldık.o videoları ızlerken aglıyorum tutamıyorum kendımı.bır ınsan bukadarmı sever.yemısım karı kızı askı meskı.SAMSUNSPOR Aşkı başka.. Şu aptal futbolcular anlasa bide.. Show 'lara bak biz bi süperlige cıkalım bırak ıstanbul takımlarını DUNYAYI SALLICAZ.. Bizdeki şu ınanc yonetımde olsa .. Allahn bır kulu tutamaz bızı

Akyol

Bu maçı alabilseydik şu anda bambaşka konuları konuşuyor olabilirdik kısmet :(

sercan5592

Gorkem

jean