Bank Asya 1.Lig 14.Hafta l Samsunspor'umuz 1 - 2 Ç.Dardanelspor

Başlatan KocumVolkan, 21 Kasım 2009, 17:18:14

« önceki - sonraki »

çarşambalı-55

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 30 Kasım 2009, 18:54:28
Bu arada arkadaşlar şirin ana ve karşıyakalı özgür için bir pankart hazırlamıştık ama malesef stada almamıslar bu pankartı.söğütlübahçe unutmaz.

[/quote

söğütlübahce unutmaz unutturmaz...!

samsunmania

01 Aralık 2009, 23:43:37 #332 Son düzenlenme: 01 Aralık 2009, 23:46:39 samsunmania55
Adamlar 2 atakta 2 gol atmış görüntüleri şimdi seyrettim. Okan'ın hatasının yanında rakip futbolcunun Orhan'ın metrelerce arkasından gelip topu kapıp geçmesi fizik kondüsyon olarak ne kada aciz durumda olduğumuzun da göstergesi. İçim yandı yemin ederim. Bedavadan 3 puanı vermişiz.
Basiretimiz de bağlı. Toplar milletin orasına burasına vurup çıkıyor, direğin 1 metre üstünden gidiyor. Anlamadım be kareşim. Kimin canını yaktık bu kadar ki eziyetini çekiyoruz.(3Geyikler ve tese hariç)

kuzey55

evet aslında biraz da şanssızlık var üzerimizde.ama daha çok beceriksizlik.kaleye giden topu çizgiden kafayla çıkarıyo adam hakanın enfes şutu az farkla dışarı gidiyo vs. vs.

tankut

Tecrübeli bir kaleci rakibin oradan o dakikada geçmesine izin vermezdi (eli ile ayağından çekip düşürür kırmızı yerdi ama en azından maç berabere biterdi.)

Ölümüne_Samsunspor

Macı İzledim Bu kadar ******* insanlar olmaz 2 kere gelmişler bizimkilerde iş yok ya gol atmışlar bitirmişler...

kuzey55

çok pozisyon kaçırmışız ulan azcık becerikli bir forvetimiz olsa rahat kazanılcak bir maçmış..yazık oldu çookk yazık...

Ollivanders

cenk islerin aciklamasiyla bu maci bir değerlendirelim.İnsanın tuyleri diken diken oluyor

celebi

jean

yav su 2. lige dustuk duseli kimlere mac vermedik ki gelen gecen yeniyor super ligde bu takimlarla oynadigimizda kac atacagimizi hesapliyorduk keisn garanti maclardi

Fecr_55

atak oynamis, girdigimiz pozisyonlari degerlendirememisiz..kaleci hatalari yüzünden gitmis mac..
yoksa genel anlamda iyi oynamis, ama kaybetmisiz..
Canakkale 2-3 defa atakta bulunmus, degerlendirmis..bu bizim kötü bir mac cikardigimizi kanitlamaz..
3 puani elinin tersiyle iten kalecidir, bu macin en büyük ve tek suclusudur bana göre..

YaşarDoğu

Şu saatten sonra iyi oynadık kötü oynadık demenin bi faydası yok, hata kabul etmez , edilemez durumdayız.Girdiğimiz pozisyonları değerlendireceksin.Kazanamadıgın içinde kötüsün herzaman heryerde.Hele durumun küme düşme potasındaysa..

14 haftadır laga-lugalarla geçti zaman.Şu insanlara iyi oynadınız deyipte  .. kalkmasın artık.Alayı kötü oynadı , çünki kaybeden biziz...

55erhan55

mal okan sende kalecimisin o pozisyonda nasıl kaleden çıkarsın hayret bişey böyle adamlar bide kaleciyin diye geçiniyor

Gorkem

kaptan 55

Alıntı yapılan: çılgınlar1984 - 01 Aralık 2009, 14:06:44
Alıntı yapılan: sBc-1984 - 30 Kasım 2009, 18:54:28
Bu arada arkadaşlar şirin ana ve karşıyakalı özgür için bir pankart hazırlamıştık ama malesef stada almamıslar bu pankartı.söğütlübahçe unutmaz.

[/quote

söğütlübahce unutmaz unutturmaz...!

helal olsun söğütlübahçe