Bank Asya 1.Lig 14.Hafta l Samsunspor'umuz 1 - 2 Ç.Dardanelspor

Başlatan KocumVolkan, 21 Kasım 2009, 17:18:14

« önceki - sonraki »

Yaman55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Kasım 2009, 02:07:07
erken gelen golle 3-0 koparırız ..

çok iyimser olmuş mert kolsy maç değil   serkan aykut galiba turgutun formasını giymişti bugün o yüzden kazandık

Yaman55

Ölümüne_Samsunspor

Samsunsporumuz Şimdi Taraftarın Gönlünü Aldı Stadı Doldurmalıyız...

Bence Samsun Alır 2-0

estalpi

Arkadaşlar ben Konya maçını düşünüyorummm.... Siz hala dardaneli yorumluyorsunuz... Düşünüyorum acaba Konya maçından da 3 puan alabilirmiyiz.... Zira dardaneli rahatça yeneriz. Onu Hiç düşünmüyorum ben... Konyadan Puan la dönermiyiz acaba.....

ömer_55_faruk

Fecr_55

Alıntı yapılan: estalpi - 22 Kasım 2009, 13:13:56
Arkadaşlar ben Konya maçını düşünüyorummm.... Siz hala dardaneli yorumluyorsunuz... Düşünüyorum acaba Konya maçından da 3 puan alabilirmiyiz.... Zira dardaneli rahatça yeneriz. Onu Hiç düşünmüyorum ben... Konyadan Puan la dönermiyiz acaba.....

Canakkale macini yorumluyoruz, cünkü bu maci Konya macindan önce oynayacagiz..
Ve diger yorumlarda yazildigi gibi eger bu mactan puanlar alamazsak 1-5 in anlami kalmayacak fazla..
Her maci ciddiye almak gerekiyor, Dardanel zayif olabilir, kücümsenmemeli..Ama bizde su anki yerimiz itibariyle süper güc sayilmayiz..

55.hakan

Aynı hırsla oynayıp kazanmalıyız Dardanel deplasmanda daha iyi oynayan takım rakip küçümsemek diye birşey olmaz,olumlu bakarsak futbolculara özgüven geldi artık inanınca hırslı mücadeleci oynayanca kazanacaklarını biliyorlar...

jean

artik iki hfta ust uste galip gelelim bu maci alip azdaha rahatlayalim ikinici yariya kadar

cılgıntürk55

süper samsunspor yüreee samsunsporum kim tutar seni daha bakın beyler bu takım kafaya oynar demedi demeyin sonra haydidardanel macına

ramcQ_55

Alıntı yapılan: cılgıntürk55 - 22 Kasım 2009, 18:05:34
bakın beyler bu takım kafaya oynar demedi demeyin

yavaşşşşşş  ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

aslında zor geliyor ama futbolcular birazcık isteseler bu takım bu kadroyla play-off oynar.ama ruh yok işte arada bir böyle isteyince yeniyorlar.turgut isterse her maç böyle oynar ama adamda istek yok

amisos55

Geçen sene yanılmıyorsam bayrama güngören maçını 3-0 almıştık  :-\

estalpi

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 22 Kasım 2009, 13:27:27
Canakkale macini yorumluyoruz, cünkü bu maci Konya macindan önce oynayacagiz..
Ve diger yorumlarda yazildigi gibi eger bu mactan puanlar alamazsak 1-5 in anlami kalmayacak fazla..
Her maci ciddiye almak gerekiyor, Dardanel zayif olabilir, kücümsenmemeli..Ama bizde su anki yerimiz itibariyle süper güc sayilmayiz..

tabi bu bir güven meselesi ben Takımıza güveniyorummmm....kimse inanmazken erciyesi yeneceğimizi ben oyun planını bile bu sayfalara yazdım maçı alacaz dedim sonuç 1-5 .... vallaha azcık futboldan anlayan şunu görürü.bizim topçuların iii çalışmadıkları belli, takımda arkadaşlık olmadığı belli, teknik ekibe güven olmadığı belli iken defalarca yazdık.... İyi bir teknik direktör isteriz bari onu yapın dedikkkk.... diceksinizki bir maçlamı bunu yazıyosun hayır bu işiniçinde olan biri olarak bunu yazıyorummmm.... takıma güven geldi hocanın gelmesiyle.... artık takım sıkıştığında gözünü kenara attığında orda işi bilen güven veren bir hoca var.
Şunu diyorum cidden konya maçı acaba ordan puan alabişlirmiyiz... bu maçı alacağız çünkü.. BU İNANÇ MESELESİDİR... BEN İNANIYORUMMMM.....

55Melek55

dardanel yenmek farz konyadan 1 puan iyi ama 3 puan olursa süper olur...devra arasi iyi takviyeler bizi play off oynatir oradan süper lig...bu ligde cok kötu takim var 3 mac pese pese seri bagladin mi ...olay farklilasir...

tabi bu osurukdan yönetim kaybolmali

cem

erciyes galibiyetinin önemi kazanması için bu maçı kazanmamız şart oldu bence 5-1lik galibiyetle güvenimiz yerine geldi kazanırız...stadda olacağız...