Bank Asya 1.Lig 14.Hafta l Samsunspor'umuz 1 - 2 Ç.Dardanelspor

Başlatan KocumVolkan, 21 Kasım 2009, 17:18:14

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Samsunspor'umuz - Ç.Dardanelspor

Maç Tarihi :  29.11.2009  13:30
Maç Yeri : Yuvamız

yorum; Galibiyet beklediğimiz önemli bir maç, Erciyes maçının değerli olması için 3 puan gerekli.. haydi çocuklar

Ollivanders

Akyol

Bu maçta tribünleri KIRMIZI-BEYAZ'a boyayalım gerçek SAMSUNSPOR'lular bu maçta stadı doldursun! ŞİMDİ SIRA BİZDE...  ;)

babasamsunlu

tek haneli puanlardan ve uğursuz  8  rakamından kurtulduğumuz için mutluyum...
ayrıca 2 haftada 6 puan alırsak eğer benim uğurlu rakamım  17  numaraya denk geleek puanımız...
inşallah öyle olur....

kuzey55

KareAs55

KareAs55

Turuncu

kaptan 55

bezgınbekır

berusa55

Her zamanki gibi staddayız. Maça ilginin bir hayli fazla olacağını düşünüyorum. Zaten tatile denk gelen o güne bir de bu haftaki beş gollü galibiyeti eklediğimizde güzel bir tirbün olacağı kesin.

5trawberry

Zaman Samsunspor Taraftarının zamanı.
Birlik olup Samsunspor'un ve taraftarının gücünü göstermek gerekir.
Futbolcuların kendine güveni geldi.
Kalan; Dardanel,Konya,Kartal Ordu maçlarından 8ya da 9 puan çıkarırsak ilk 6 neden olmasın deriz !

KareAs55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Kasım 2009, 17:53:18
Zaman Samsunspor Taraftarının zamanı.
Birlik olup Samsunspor'un ve taraftarının gücünü göstermek gerekir.
Futbolcuların kendine güveni geldi.
Kalan; Dardanel,Konya,Kartal Ordu maçlarından 8ya da 9 puan çıkarırsak ilk 6 neden olmasın deriz !

ilk 6 ya girebilecek kadar geniş kadromuz yok bu seneyi 8-12 arasında bitirirsek iyidir

bidahaki seneye 2-3 iyi takviye ve ruh olursa takım çıkılır ama
her işin başı iyi bir başlangıc

**KaR6**

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Kasım 2009, 17:36:07
5-1'lik galibiyetin gazı ve bayrama gurbetçilerin ilgisi ile stad fena olur kazanırız .. ah beee samsunda olmak vardı ..

bu maç kar6 içinde büyük önem taşıyor, maçı çanakkale dardanel taraftarları ile izlemesi bekleniyor  ;D

o işler geçti kardeşim :)

ama 19 Mayıs'ta maç kaybetmeme gibi ugurum var biliyosun, o yuzden baya önem tasıyo benim için :) inşallah devam eder de bayram tam bayram olur ;)

celebi

bu maçı en az 3 farkla alırız diye düşünyorum