Bank Asya 1.Lig 19.Hafta | Samsunspor'umuz 4 - 0 Kartalspor

Başlatan MeL_55, 18 Ocak 2009, 18:08:03

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 24 Ocak 2009, 22:27:57
olayın icini bilmeden yorum yapmak bence en büyük saygısızlık ve burhanın bize yaptığı gibi şimdi sizde bize yapmış oluyosunuz önce gelelim olayın aslına ....
bir zamanlar SERKAN AYKUT , VE CELİL vardı ne zaman mac yapsak veya sonradan maca girse hep onların adını söyler bütün şehir duyana kadar avazımız cıktığı kadar bağırırdık onların ismini saolsunlar bikere ismini söyledikmi serkanla celilin tüyleri diken diken olur ve koşarak irübüne gelirler bi eli kalbinde diyer eli ise bize slm verir ve herzaman kalbimizdesiniz derlerdi ama şimdi yoklar tabi yok olduklar için o boşluğu burhanla doldurmaya calışacaktık kii
bu olaylar oldu ben aslında burhana 7 numaralı formayı deil 10 numaralı formayı verirdim taki bu güne kadar işin aslına gelirsek biz önce bağırdık önce bize gelecek yok fazla bağırıyoruz şuyuz buyuz hiç bir zaman demedik demeyizde biz samsunspor'un işçisiyiz ve ölene kadarda öle kalacağız bu böle biline

BURHAN arkadaşımız naptı  .???

biz davet ettik yanımıza geldiye samsun tarafındaki kale arkası davet etti ve maratondaki gurup davet etti ve nerelere gitti önce samsun tarafındaki kale arkasına gitti formasını cıkardı ve oraya verecekti ve vazgecti vermedi bizde takip ediyoruz ki birden bize doğru yöneldi aha dedik burhan geliyor dahada iştahlı şekilde bağırmaya başladık ama noldu fısss oturdu yedek klubesine el bile sallamadı bize sanki biz ona bişe yapmışız gibi sonra maratona gitti yaklaşık 5 bin kişiyle sarmaş dolaş oldu ve işi bitti orda ve geri dönmeye başladı aha dedik tekrar dahada iştahlı dahada istekli bağırmaya başladık burhan gelecek ona sevgimizi gösterecez diye ama o yine gelmedi el bile sallamadı gitti yedek klübesine oturdu şimdi soruyorum size şirinler napsın sabır sabır sabır nereye kadar resmen bize küfür etmiş oldu ve sonra olanlar oldu bence tepki doğruydu ama küfür haricinde olaylardan sonra geldi dediki hakem salmadı biz salakmıyız körmüyüz malmıyız bizim tarafa doğru yönelmiş olsaydı hakemde engellemiş olsaydı tmm derdik hakem engelledi bizde ona göre davranırdık ama hem şuclu hem güclü
bakınız bi örnek verecem hemde mactan ve herkez gördü
ömür mactan cıkıyodu yedek kulübesine yönelirken davet ettik ömür buraya die hemen geri döndü ve hakem engeline takıldı ve onu alkışladık ama biz gördük hakeme takıldığını ama burhanı göremedik ne hakeme takıldığını nede bize doğru yöneldiğini
işin doğru tarafı bu

TEPKİ DOĞRUYDU AMA KÜFÜR HARİC

anlayana saz anlamayana davul zurna az demişler atalarımız
neyse

bende gittim maca işde cıktım vardım stata cebime bi bakarım kiii
50 kuruş  para var sizce maca girmek için yeterlimi bu para
bende gurubun içindenim şirinlerin yıllardan beri
ama yönetim o bileti vermiş olmasaydı benim gibi 1 lirayı bulamayıp maca giremeyenler olacaktı
hala taş devrinde yaşayan insanlar var yani taş kafalılar anlamıyolar bu grupların işi mac izlemek değil hem takımı ateşlemek hemde statda atmosfer yaratmaktırneyse yaa konu nereye getirdim

yani anlıyacağınız arkadaşlar

PARA OLMAYINCA OLMUYOR
GRUPLARDA YÖNETİMİN VERDİĞİ BİLETLERE MECBURDUR
BU BÖLE GELMİŞDİR BÖLEDE GİDECEKTİR ELİMİZDEN OLMAYAN SEBEPLERDEN DOLAYI
((-- SORUN NEDİR TABİKİ PARA PARA PARA --))
ANLAYANA TABİİİ
TAŞ DEVRİNDE YAŞIYAN TAŞ KAFALILAR ANLAMAZLAR AMA

delikurt 55

25 Ocak 2009, 22:19:30 #331 Son düzenlenme: 25 Ocak 2009, 22:21:58 delikurt 55

Evet arkadaşlar adamın hanımı da staddaymış be samsunda bir arkadaşımla konuştum yanlış olduğunu söyledi bencede özür dilenmesi gerekir diye düşünüyorrum. fedakar taraftar bunu yapar arkadaşlar helede samsunluysa. saygılar.

Sol Açık

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 25 Ocak 2009, 20:14:08

bence o burhan konusu kapanmadı, haftaiçi idmanına gidip özür dilenmelidir, adamın karısı bile ordaydı ya yazık vallaha yazık

Kesinlikle katılıyorum... Şirinler'e de bu yakışır...

cembaba

Alıntı yapılan: samsuni - 25 Ocak 2009, 18:07:43
Cem kardeşim bizim de haberimiz yoktu, arka taraftan birileri verdi ve 55. dakikada atalım dediler. Kim düşünmüşse helal olsun.

Güzel bir organizasyondu ewet :) ayrıca burhan konusuna bende değineyim. Her ne olursa olsun. 2 gol atmış bir futbolcuya küfür edilmez yazıktır. Gönlünü almalıyız diye düşünüyorum. Ordaki hareketleri de siz yaptınız biz yaptık diye ayırmıyorum. Çünkü birşey oldu mu samsunspor taraftarı şöyle yaptı derler. O yüzden bir idmanda gönlünü alalım arkadaşlar.

celebi

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 24 Ocak 2009, 20:58:16
nilsah bu iki oldu zaten. sorarım sana hiç gelip o tribünlerde 90 dakka bağırdınmı. hiç o otobüslre binip deplasmana gittinmi. yabancı şehirlerde 1 çorbayı 3 kişi içtinmi ayıptır sölemesi donuna kadar kar yedinmi. bütün çileyi çeken biziz. beleşçi de biziz. kulupden geçinenlerde bizleriz dimi.

sen yaptın mı bunları ;) ben nilşahı tanırım yaptı.merak etme

HaSaNCaN

evet 16 yaşında yapmıştım bunları hemde evden kaçarak.

Gaziosmanpaşalı3455

kimin ne kadar samsunsporlu olduğunu tartışmak bir başka hiçkimsenin haddine değildir. kaldı bahsedilen çift takımlı kişilerin kimlerin olduğu apaçık bellidir....... yazık çok yazık anlamadan dinlemeden bir oyuncuya bu kadar hakaret edilmez.kaldıkı o oyuncu senın takımını formasını taşıyorsa.ya akıl var mantık var düşünün bir oyuncu kendi saha ve seyircisi önünde gollerini atarak formasını terletiyor oyun cıkışında kim o futbolcunun yerinde olsa sevinci tüm stadla paylaşmak istemezki.. peki sonuc !!!! neymiş tribüne gelmemiş yada gelememiş.sonuc yargısız infaz vee tüm türkiyenin canlı yayında  izlediği  futbolcumuza  ana avrat küfür  maçımızın spikeri aynen şöyle anlatıyor futbol kültürünün üst düzey olan futbol şehrimizde yaşanan durum ortada diye. a( nlamak imkansız diyor.oyuncu 2 gol attı yine ağır hakaretlere maruz kaldı diyor. biz  değil bu kafayla süperlig samsundan dışarı çıkmamamız lazım  millet ne düşünmez ki .dün 70 milyon bize güldü. sonuc bu.bunu yapanları kınıyorum.aslında şöle düşünüyorum bunu yapanlar tv çıkacaz diye kendilerini ispatlamak amacı ile showmu yaptılar.!!!!!! haa bide unutmadan dikkatimi çekti bütün taraftar grupları dün stadtta herkes bi mekan tutmuş kafasına göre tezahürat yapıyor. ya kardeşim ne bölünüyon stadta zaten topu         
topu topu 2000 kişi maça gelmiş kimin ne yaptığı belli değil . bana göre herkes  reklamını yapya gelmiş gibi duruyo onlar.düşünsenize 200 kişi ordan başka bişi 150 kişi burdan başka bişi bağırıyor( şunu inanıyorumki bu yazıma taraftar gruplarından tenkit gelecek)  olsun gelsin. onlar tenkitlerini yapsınlar bana ama stadda tek vücut olup birlik beraberlik içinde hep bir ağızdan hareket ederler inşallah.İSTANBULDAN TÜM SAMSUNSPOR CAMİASINA SEVGİLER       

Gaziosmanpaşalı3455

ayrıca boş konuşup sallayanlarda bellidir.ayrıca boşa dememişler it ürür kervan yürür.

gozgoz yýlmaz

@Gaziosmanpaşalı3455

seni tanımam, etmem ama seni tanıyanlar senin aslında başka bir takımı daha tuttuğunu söylüyorlar. Burhan mevzusunu arayta sokup laf değiştirme, eğilip bükülmeden delikanlı gibi söyle
sen çift takımlı mısın?
değilsen dediklerin itibar kazanır
yok eğer bjk denilen zımbırtıyı da tutuyorsan
ikile...
uza...
samsunspor'lunun yanlışı
öbür takımlıların doğrusundan evladır
bize ahkam kesme,
istanbul takımını tutanların aklına da yol göstericiliğine de ihtiyacımız yok

ahk34

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 26 Ocak 2009, 17:07:58
@Gaziosmanpaşalı3455

seni tanımam, etmem ama seni tanıyanlar senin aslında başka bir takımı daha tuttuğunu söylüyorlar. Burhan mevzusunu arayta sokup laf değiştirme, eğilip bükülmeden delikanlı gibi söyle
sen çift takımlı mısın?
ikile...
uza...
samsunspor'lunun yanlışı
bize ahkam kesme,

sen varya adamsın ya, yazılarını zevkle okuyorum helal sana :)

kuzey55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 26 Ocak 2009, 17:07:58
@Gaziosmanpaşalı3455

sen çift takımlı mısın?
ikile...
uza...
samsunspor'lunun yanlışı
bize ahkam kesme,

değerli abim en güzel cevabı vermiş.bize bişey söylemek düşmez bu sözden sonra.sağol abi..

sunbeam

Gaziosmanpaşalı3455

27 Ocak 2009, 22:50:44 #342 Son düzenlenme: 27 Ocak 2009, 23:21:43 Gaziosmanpaþalý3455
çift takım tutanlar kendi paylarına şerefsizdir bana gösterin istanbulda büyümüş yetişmiş  bjk gs ve fb  ve özellikte söylüyorum rum takımlarını tutmayan?????????? arıyosarsan işte ben ...pazara kadar veya mezara kadar değil ahirete kadar samsunsporluyum benim kimseye bir ispat borcum yoktur ama dileyene evimin kapılarını acar onu misafir eder ne kadar samsunporlu olduğumuda ispat ederim.dileyen varsa istanbulun her hangi bir semtin den bana ulaşaması yeter. ayrıca beni tanıyan ve bilen bilir ne kadar hasta derecede samsunsporlu olduğumu..gelelim yazdıklarıma  ... yazdıklarımın bazı kesimleri rahatsız edeceğini tahmin ediyordum. ve bu kesimlerin  samsun19 mayıs stadına gelip 1 ytlelik bileti almayan  beleşçilerdir. ben samsun da tek bir maça gidemeyip kombine alan o beleşçilerin gözündeki  (sözüm ona) tek aptalı benim  heralde...  tekrar söylüyorum çift takım tutan benim nezdimde  kendi payıma.. başkaları beni ilgilendirmez    namussuz yaramaz ve ahlaksızdır..ama öle olmayıp iftira atanlar nedir??????ya peki başkasının azına bakıp kulaktan dolma infaz yapan arkadaş sana tavsiyem beni sen tanı başkasını azına bakıp yorum yapma.(((((((((seni tanımam, etmem ama seni tanıyanlar senin aslında başka bir takımı daha tuttuğunu söylüyorlar.))))beni tanıyanlar kimlermiş benle bi yüzleşssinler anasını satayım siteye işim dolayısıyla akşam eve gelince akşamdan akşama giriyom meğer ne nede tanıdığım varmış bana şu tanıdıkların isimleri bi zahmet be......2 yorum yaptık yaptığıma pişman oldum ya. o çift takım pisliğini atan arkadaş seninle yüzleşmek istiyorum ne kadar hukukumuz varmış senle anlayalım bi... msneadresim kayıtlı  bekliyorum seni. beni nerde gs fb veya bjk hele hele rum takımlarını tuttuğumu gördün aanlat hele bana...benim bu sitede süleyman diye kardeşimiz var birtek onu tanırım.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: merkez - 25 Ocak 2009, 18:05:18
burada bu durumu eleştirenlerin çift takım tuttuğunu ve samsunsporla kimin ne kadar bağlantılı olduğunu nerden biliyorsun ? bu taraftarın cefa çektiğini ne sıkıntılarla her zaman bu takımın yanında olduğunu,millet sıcak evinde yatarken saatlerce binbir rezilliklere rağmen deplasman yaptıklarını inkar eden kim ?
ama bu bu formayı giyen ,üstelik maçı kazanmamızda büyük payı olan futbolcuya nedensiz küfrün açıklaması yada gerekçesi olabilir mi? yorumsuz:))

Gaziosmanpaşalı3455

bu yorum merkez kardeşimizden kuzey kardeşimize yapılan bir yorum.