Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

seckin55

iyi bir kaleci ve  celil transferiyle kartal' ı evinde avlıyacagız...

samet

nomak55

yıkmalıyız o statı ramazanda olsa biz Samsunsporumuzu yanlız bırakmayız bu arada istanbul grubundan bir ricam var lütfen şu maçta bi meşale şov yapalım.konfeti şov yapalım da alem görsün taraftar nasıl olurmuş süperlig özetlerini izliyordum dün gece bursa seyircisis macta taraftarı stadın dısına gelmiş meşaleler yakmışlar çok güzel görüntülerdi bizde yapalım....Bu futbolcularda daha da şevkle oynayacaklardır

CurvaSudSamsunspor

kaan

İnşallah celil transferi olmaz o veysel aksunun o mücadelesini sercanın o futbolunu gördükten sonra bu takıma kalecide alınır celil hariç herkeste alınabilir.

King Of The North

Takımımız ilk haftana iyi bir hava yakaladı,İstanbuldaki taraftarlarımızn da desteği ile 2-0 alırız bu maçı hiç şüphem yok.Bu sene olacak bu iş inş.

hasanyüksel

slm arkadaşlar ben kartalliyim kartalda oturuyorum bu maç bizim açimizdan cok önem taşiyo mutlaka kazanmamiz gereken maç kendi evimizde ilk maçimiz taraftala takimin ilk buluşmasi maçi kazanicak güce sahipiz vede kazanicaz inş

gnc bengülü

Alıntı yapılan: samet - 01 Eylül 2008, 11:24:15
istanbul gburubuna çok iş düşecek...

bursa grubu da macta olacak

stad full cekecek tabıkı bıze ayrılan yer.

hasanyüksel

kuzey55

geçen seneki kadar kalabalık olacağımızı tahmin ediyorum...ayrıca bu sezon hava farklı iddaalıyız son nefesimizie kadar destekleyeceğiz takımımızı.ve en azından bu maçtan 1 puan alacağımızı düşünüyorum.

ozkan17

Alıntı yapılan: kaan - 01 Eylül 2008, 12:38:17
İnşallah celil transferi olmaz o veysel aksunun o mücadelesini sercanın o futbolunu gördükten sonra bu takıma kalecide alınır celil hariç herkeste alınabilir.
bir onceki sayfandakı yorumda ben senın arkandaydım kaan..ve banada ercıyes mazı yorumlrının ılk sayfalarında eze eze yenecegız harıka bır mac olacak dedıgmde 6-0 olmasındaa dıyenler bıle olmusdu..daha ılk gunlerden ben yenecegımızden emındım ki bu mac hakkında benden daha net kımse konusmadı..benden olmasa bıle kaandan ozur dılemesı lazım o konuda alaycı bır sekılde yorum yazanların...kaana katılıyorum 3 senedır boyle bır samsunspor gormedım ben..allah utandırmasın bizi ınsallah yolumuza aynı ciddiyetle devam ederız

kaan

kuzey55

maçı tv vermiyo bildiğim kadarıyla.ama radyomuz bu maçta yayın yapmalı bence.

ozkan17

stad masalah oturma odası gıbı..topcular neredeyse taraftarların arasından gecıyor..ev sahıbı olan bızız su durumda.icerde oynayacagımız bu macı yenmek zorundayız..ve benımde streeturk gıbı temennım oraya gelecek taraftar oturmaya gelmesıb oturmaya gelecek adam hıc gelmesın kalabalıga degıl bagıran taraftara ıhtıyacımız var..ben yakından tanıdıgım ıst grubuna sunu dıyebılırm kı abılerım belkı aranızdq yokum ama kalbım gonlum hep sızlerle..ınsallah allahında yardımıyla guzel bır oyun ve guzel bır skorla mac bıızım olacak.mac boyunca takımı destekleyecegınızden suphem yok..ınsallah ıcerde beceremedıgımızı dısarda becerırızde gerek samsundan oraya gelecek gruplar olsun gerek bursa,ıst grup olsun beraber bır tezahurat edersınız..tabiki 90 dakika boyunca..dogum gunu kutlaması gibi bes dakkika bagırıp 25 dakka susmakla degıl

kaan

Alıntı yapılan: ozkan17 - 01 Eylül 2008, 13:33:35
bir onceki sayfandakı yorumda ben senın arkandaydım kaan..ve banada ercıyes mazı yorumlrının ılk sayfalarında eze eze yenecegız harıka bır mac olacak dedıgmde 6-0 olmasındaa dıyenler bıle olmusdu..daha ılk gunlerden ben yenecegımızden emındım ki bu mac hakkında benden daha net kımse konusmadı..benden olmasa bıle kaandan ozur dılemesı lazım o konuda alaycı bır sekılde yorum yazanların...kaana katılıyorum 3 senedır boyle bır samsunspor gormedım ben..allah utandırmasın bizi ınsallah yolumuza aynı ciddiyetle devam ederız
Ben sercan dedim teknik dedim basıma cristiano ronaldo sanki diye dalga gecen oldu kenan can dedim dalga geçtiniz  hazırlık maçlarını takmayın dedim yok dediniz tamam teknik direktörü bende sevmiyordum ama her zaman güvendim takıma ve gençlere ve eray hata yapmış olabilir ama hiç biri utandırmadı bizi gördünüzki son 3 yılın en mücadeleci en süper samsunu dun sahadaydı.