PTT 1. LİG 16. HAFTA | Samsunspor'umuz - Altınordu

Başlatan Levent ÖCAL, 29 Aralık 2014, 18:34:43

« önceki - sonraki »

kamuri

onumuzde serı galıbıyetler almak ıcın cok guzel bı fıkstur vardı bucayla baslayan ıkısınden berabere ayrıldık denızlı gıresun  alanya bolu maçlarında ne olursa olsun hedefe ulaşmak ıcın 12 puan yapmalıyız ve bu erhan hocayla olacak ıs değil bugun bı kere daha gorduk yonetım bır an once hamlesını yapmalı daha gec olmadan

samsunmania

Bu takımdan acilen hoca ile birlikte Ali, Zafer, Serdar, Talha, Doğan gönderilmeli. Ve yeni sezon için planlama yapılmalı. Bu sene açıkçası fazla bir beklentim yok. Çok üst düzey bir performans sergilememiz lazım. Çıktığımız sene de bir önceki sezonki takıma rötüşler yapıp başarılı olmuştuk. Eski yönetim resmen bize 1 sene kaybettirdi.

Desiqner

Şanlıurfa,Adana Demir, Kayseri , Osmanlı ve hatta Elazığ bile harika gidiyorlar.
3-4 takviye ve M.Reşit Akçay ile ancak yarışa dahil oluruz yoksa gelecek seneye hazırlanın...

yirmiuc

Hakem de cok kotuydu veya iddaada 0-2 cifte sans oynamis olabilir..

Sent from my iPad using Tapatalk

jean

Erhan hocada huseyin hoca gibi 1 puana oynuyor ustun oynayamiyoruz su maci almamiz icten degildi elimizle verdik 2 puzni ilk yari galibiyetle bitse guzel olacakti

maviay55

Maç sonrası erhan altın

maç sonu Erhan Altın taraftarlarla atışmış. Bu adama bu kadar özgüven nerden geliyor bilmiyorum taraftara parmak sallıyor sen kimsen be adam!!
75 de öne geçmişsin hemen takımı yaslıyorsun gol yiyeceğin belli ama doğru ya 1 puan garanti. Yeter Erhan Altın yeter  >:(

orhan

Kesinlikle erhan hocayla bu iş olmaz kendi sahanda sadece bir galibiyetin varsa oda 90+4 penaltı golüyle oluyorsa hoca kendini sorgulamalıdır.Ne oynadığımız belli değil frikik atılacak sen atacan ben atacam kavgası var disiplin denen bir şey yok fizik güç zayıf oyun okuma zayıf defans çakılı oynuyor onların önündeki adamlar defansın içine gömülüyor varsa yoksa uzun top yada geriye top dikine oyun hiç yok hatlar arası 30-40 metre bunları ben mi düzeltecem zarar verirsem giderim diyordun hoca artık zarar veriyorsun istifa et.Bir sözde doğana sen bu kafayla ikinci sercan temizyürek olursun Hüseyin hoca seni oynatmamakla haklıymış hepimizi yanılttın 

samsunum

Burada devam ettiren hakem senin de hakemliğinden şüphe duyarım!

jean

Hakem topun ele carptigini gordu kastiyet yok diye degerlendirdi

ngonge

Elinin açık olması yeterli, kast aranmıyor.

Maalesef playoff şansımız çok azaldı, kim gelirse gelsin böyle.

beşnumara

54 puandan 35 puan alabiliriz iyi bir hoca ve transferlerle rahat playof oynarız. Önce hoca bozuntusu gidecek sonra çürük oyuncularını da beraberinde götürecek. Cok bekledik boşuna bekledik.

fanatik samsunsporlu

maraton tribünü tarafındaki yan hakem ve orta hakem gerçekten çok kötüydü.o penaltıyı söylemeliydi yan hakem.kupa maçlarında iyi oynayan safa,alperen berbattı.geçen hafta safayı oyuna niye almadın diyenler haklı mı haksız mı anlayamıyorum bu maçtan sonra.doğan zaten felaket.onda bile taraftarlar ikiye bölündü

Desiqner

Aslında Safa ve Alperen doğru bölgelerinde oynatılmadıkları için böyleydiler ve ben onlarda ısrar edilmesi taraftarıyım.

Ollivanders

Alperenin kötü olduğunu düşünmüyorum. Bu çocuk kanat oynayabilecek bir tarzda adam değil. Çift forvet oynayan bir takımda ikinci forvet olabilir. Tek forvet bile oynasa kanat oynamaktan daha yararlı olacagı kanaatindeyim.

samuray

erhan altından bi cacık olmaz lerkesin gördüğünü tutu yönetimi göremiyorsa vay başımıza gelenler şimdiden veda edelim süper lige transferden önce hoca değiştirilmeli en büyük transferimiz hoca değişikliği olur bu hafta maç kiminle sitede maç başlığı açılmamış fikstüre de bakmadın