PTT 1. LİG 28. HAFTA | Balıkesirspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2014, 23:44:34

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Bizim kazanacağımı tip maçlardan. Açık oynayacaklar. Umar taşıp Adil ile bitiririz inşallah. Balkes deplase kamaz inşallah

Ahmeti

Alıntı yapılan: Sadece Samsunsporlu - 25 Şubat 2014, 00:05:31
Şenol Ayyıldız, aks tv'de balıkesir deplasmanı için, bütün taraftar gruplarına birer otobüs vereceğini açıkladı.

Ayrıca Balkes maçının primini Balıkesir'de soyunma odasında açıklayacakmış.

Sol Açık

İnanılmaz bir seri ile geliyoruz.
Son 11 maçta 8 galibiyet 3 beraberlik aldık, toplam 27 puan topladık. Bu süreçte 18 gol attık, 7 gol yedik. Son 7 maçın 6'sında gol yemedik.

Buna karşın, ilk yarıdaki maçta ise Balıkesir ciddi bir seri ile karşımıza çıkmış, 6 galibiyet 1 yenilgi almış, 15 gol atmış 2 gol yemişti.

Ben bizim takımın yenilgiye direnişine, isyanına inanıyorum, ama ilk 2'ye gireceğimize inanmıyorum. Ama kazanırsak, ben bile (ki direkt çıkarsak başardığımız şeyin bir mucizeyi gerçek kılmak olacağını halen düşünüyorum) ilk 2 olayına inanmaya başlayacağım. Beraberlik bile bence çok iyi sonuç olur.

FaTiH_HaN

Karşımızda baskı kurmaya çalışan, topunu oynamaya çalışan, galibiyet hedefleyen, oyunu çirkinleştirmeyen takımlara karşı çok daha rahat ve güzel oynuyoruz, çokça boş alan bulacağımız, ts maçından daha rahat geçecektir

twitter

GençKozluklu

Bu maç Antep, TS, Bolu, DEnizli maçlarından daha rahat oynayacağımız ma Ama hoca Adana maçı gibi takımı yatırırsak bir şey diyemem. Rahat galibiyet alırız. Adamlar üzermize geldikçe çok pozisyon buluruz

GurbetciFanatik

6 puanlik degil 18 puanlik mac benim icin.
Yenemiyorsak mutlaka yenilmemiz lazim.
Hem 1 puan kapip hemde rakibe fazladan 2 puan vermemek lazim.

3 Puan bu deplasman almak demek süper lige biz geldik demek

Integral

atilla cebecei iki hafta yok diyor musa sinan'a.
bir maç daha serkan kabusu var.  :kafa:

evolution55

GençKozluklu

Adil oynayacak. Serkan zaten futbolu bırakır bu tepkiden sonra. Gitsin düğün salonlarında oynasın

isa55

Balıkesir maçı Trabzon maçından daha kolay olur bence. Tabii penaltı olmazsa...

amisos5506

karikari denen forvet sakat mı?bir de uzun boylu forvet ali öztürk cezalı.

mehmet yılmaz

ChucKeR

Stoper

İçerde maç kaybetmeyiz.Dışardan 8 puan bizi ilk 2'den çıkartır.Deplasmanda 5 maçımız var.2 galibiyet,2 beraberlik gerekli.Bu maç da yenemiyorsak bile yenilmeden dönmeliyiz.Kalpar'a çok sallarız,eleştiririz de bu tip karşılaşmalardan puan çıkartmayı başarabiliyor.

Balıkesirspor son haftalarda düşüş içinde.Son 3 maçtır çok vasatlar ancak bizim gibi onlarda kazanmasını biliyorlar.Şuana kadar evlerinde kaybettikleri maçlarda bilinçsiz hücum anlayışlarının büyük faktörü vardı.Bize karşıda taraftarının gazıyla top yekün saldıran bir yapıya bürünürlerse rahat pozisyonlar bulur sonuca gideriz.Kadro yapımız buna çok müsait.

Soner bu maç da oynayacak sanırım? Balıkesir'in orta saha oyuncusu Muhammed Reis çok sık şut çeken,duran topları etkili kullanan bir isim.Soner'e çok ihtiyacımız var..