PTT 1. LİG 15. HAFTA | Mersin İY - Samsunspor'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Kasım 2013, 22:38:41

« önceki - sonraki »

55.hakan

Musa Sinan ın oynaması lazımdı.Top süremeyen adamı 11 e alıyorsun.

ChucKeR

şu şaban sadece solak olduğu için bu kadar 11 çıkıyo ya, kahroluyom

samuray

musa sinan niye yok anlamladım son maçtaki performansı iyiydi halbuki serkan çalık kontra toplarda süratinden yararlanmak istiyor herhalde kalparinho inşallah serkan çalık ta bu şansı iyi değerlendirir zira hep sonra oyuna giren perfornams sergiliyordu

SametYılmaz55

Musayı geçen maç gibi solda oynatıp Canberk'i sağa çekebilirdi.forvette Umar ve Adiloviç daha bir iyi olurdu sanki.Serkan Çalık dışında ideal bir kadro diyebiliriz.inşallah Turgay geçen maçta olduğu gibi iyi oynar

samuray

eksik kaldı inşallah aldığımız beraberlikleri  telafi etmiş oluruz galip gelerek skor samsunspor 2 mersin 1 diyorum

Furkan

Canberke yazık oluyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Ahmeti

Süper lig yolunda vur , kır , parçala Samsunspor'um

red_white

Alıntı yapılan: ChucKeR - 30 Kasım 2013, 14:11:28
şu şaban sadece solak olduğu için bu kadar 11 çıkıyo ya, kahroluyom

aynen öyle onun dışında pek bir artısı yok. Canlı bomba her maç. Bir sefer depar atıpta sağlam bir orta kestiğini görmedik. Geçen hafta bir olumlu hareket yaptı bırakında onu 14 maçın bir kaçında yapsın. İnşallah utandırır bizi.

Serkan çalık sana böyle bir şans verildi inşallah olumlu değerlendirirsin.
Turgay geçen haftaki gibi oynarsa adnandan bin kat iyi. Ancak ben onun yerine Doğanın tercih edilmesinden yanayım. Gençlerimize bu şekilde yazık edilmemeli

ErkÇay55

30 Kasım 2013, 14:36:38 #53 Son düzenlenme: 30 Kasım 2013, 14:41:05 ErkÇay55
Alıntı
Selamet Atlı
TARAFTARLARIMIZ STADA GELDİ..AMA MERSİN TARAFTARLARI İNANILMAZ ÇİRKİN TEZAHURATLAR YAPTILAR.TARAFTARLARIMIZ ÓNCE ALKIŞLA CVP VERDİ AMA SONRASINDA BIZİMKİLERİNDE SABRI TAştı

Mersinliler çirkefliklerini göstermişler anlaşılan  :-X :-X :-X

furkan5534

1 gram sevemedim şu mersini ne itici bi takım.karabük mersin trumzon ve barcelona  :)

yirmiuc

Canberke yazik oluyor. Bu cocugun oynamasi lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kadir ÇELEBİ

Başlasın artık bu hafta içimde daha farklı bir heycan var kazanırsak önümüz açılacak gibi hissediyorum.. Haydi Samsunumu güldür yüzümüzü samsunspor_x

furkan5534

yayın basladı kıtapsızlar dumduz sövuyolar bıze

Kadir ÇELEBİ

ChucKeR