PTT 1. LİG 1. HAFTA | Samsunspor'umuz - İstanbul BBSK (0-1)

Başlatan berusa55, 05 Ağustos 2013, 10:42:05

« önceki - sonraki »

Sonuna Kadar 55

site ahalisi iyice terbiyesizleşmiş, ne kadar ayıp şeyler yazılanlar. Benim yorumum: belediyenin eline veririz.

Tarık M.

@Sonuna Kadar 55

Gel otur şöyle Sonuna Kadar 55. Sakin ol.

80lerden

HoliganSamSunLu

beraberlik malubiyetten iyidir ama galibiyet çok şey demektir...

jean

ıbb saglam takım ıns yenerız hayırlısı olsun

Forvetim

şamar oğlanı yaptık ibb yi, birazdan fantaziler başlar herhalde

burakbas

Bizde bu şans varken, 1-0 yeniliriz Adnan kendi kalemize atar.

Samet Torun

İlk maçlara bakıldığında kötü başladığımız bir sezon hatırlamıyorum. Ama en zorlu ilk maçlardan biri olduğu kesin. Yine de 1 puanımız garanti ;)

SSKLA

mimar55

samuray

sezonun ilk maçı seyirci atmosfer mükemmel olur diye düşünüyorum ilk maçlar hep zor olur ama her ne kaar kadro olarak bizden iyi görünselerde seyirci avantajımızı bizi bi adım önde kılar öperiz göndeririz , birde yok zenkeyi merak ettim zenke bize gol atar falan diyen arkadaşlar ya lütfen bırakalım artık zenkeyi menkeyi umutsuz kolsanız bile bu siteye yazmayın içinizde kalsın diger arkadaların moralini bozmayın bari

samuray

sezonun ilk maçı seyirci atmosfer mükemmel olur diye düşünüyorum ilk maçlar hep zor olur ama her ne kaar kadro olarak bizden iyi görünselerde seyirci avantajımızı bizi bi adım önde kılar öperiz göndeririz , birde yok zenkeyi merak ettim zenke bize gol atar falan diyen arkadaşlar ya lütfen bırakalım artık zenkeyi menkeyi umutsuz kolsanız bile bu siteye yazmayın içinizde kalsın diger arkadaların moralini bozmayın bari

samuray

Alıntı yapılan: samuray - 12 Ağustos 2013, 12:31:03
pardon arkadalar yanlışlıkla aynı msj.ı  2 defa göndermişim özür dilerim

fanatik samsunsporlu

biz hazır değiliz ama i.b.b de hazır değildir inşallah.seyircimizle alırız zor da olsa

seyf55

ulan arkadaşın düğünü var tam da maç aksamı hevesim kursağımda kaldı artık 3. haftayı bekleyeceğim :)