37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

Karabudun

04 Ocak 2013, 02:27:41 #810 Son düzenlenme: 04 Ocak 2013, 02:31:10 sener.eren
Alıntı yapılan: twitter - 02 Ocak 2013, 17:10:43
aynı anlam bunlar:)

"Yetenek namına vasatın üzerinde, an itibariyle vasat.Hırs yapması lazım." manasında bir ifade idi.En azından benim kastım bu idi. Rahat olasın, hata yok. Biri diğerinin açıklayıcısı iki cümle var. Yine de teşekkür ederim. Dil konusunda hassas arkadaşlara saygım derin. :ok

feticalik

Sivasspora verilmiş. Yolu açık olsun. Bence Hakan gibi birisi her daim bulunabilir. Düz bir adamdı.
Mücadelesine lafım yok sevgisine de. Sezon başından beri sivasspor istiyordu demek ondan kendini veremiyordu.

minci

Alıntı yapılan: feticalik - 04 Ocak 2013, 09:59:42
Sivasspora verilmiş. Yolu açık olsun. Bence Hakan gibi birisi her daim bulunabilir. Düz bir adamdı.
Mücadelesine lafım yok sevgisine de. Sezon başından beri sivasspor istiyordu demek ondan kendini veremiyordu.
Hayır Sivas'a verilmesinden vazgeçildi galiba. Şu anda yönetimin önünde gençlerden oluşan 6 kişilik bir transfer dosyası var. Sanıyorum yakında açıklanacak. Ayrıca bizim gençlere de imza attırıldı. Bunlar da benim duyumlarım.

cembaba

Emeklerin için teşekkürler Hakan Arslan. Sivas'da başarısız olacağını düşünsem de Allah yardımcısı olsun.

Sercan

Allah yolunu açık etsin...

##kdc##

"Bu Maça da 11 Başlarsan, A... A... S... Hakan Arslan" hey gidi günler be.  :'(

"Antep maçında bana çok sövmüştünüz, hayatımda kendimi hiç o kadar kötü hissetmemiştim" demişti. Üzülmüştük röportajı yaparken  :)

Allah'ım yolunu açık etsin, inşallah kendini daha çok geliştirip daha iyi yerlere gidersin.  :kanka:

Serkan

Yolun açık olsun seydo'ya başka bir uğraş yaratmak farz oldu yoksa bize sarar...

Desiqner

Herkes gittiğinde bile bırakmadın.Bu sene bekleneni veremesende yinede tüm emeklerine teşekkürler.
Allah yolunu açık etsin...

BigBadMama5552

Yolu açık olsun...

engiz

300 bin TL lik alacağından vaz geçmiş,bir o kadar da nakit para verecekmiş Sivas.Şaban'ın bonservisi ve A.Kadir'in kiralama bedelini de katarsak bence çok karlı bir anlaşma olmuş.Yolu açık olsun.Tekniği zayıf ama karakterli topçuydu...

mehmet yılmaz

Allah yolunu açık etsin, başarılar diliyorum bundan sonrası için... 

ahmetsefa55

anlaşmanın şartlarını bilen biri açıklayabilr mi acaba ?

her ne kadar sevmesemde , tarihimiizn en kötü günlerini yaşadığımız dönemin orta sahası olsa da, verdiği mücadele adına yolu açık olsun.

mimar55

Allah yolunu acik etsin insallah cok basarili olursun

Theofanis Gekas

adam gibi geldin adam gibi gittin giderken sivasta 55 numara giymek istiyorum demen bile yeter cesur yürek,futbolun yeterli olmasada adamlığınla benim aklıma kazındın,yolun açık olsun inşallah başarılı olursun

özkan

anlaşmanın şartları eğer bu şekilde ise iyi bir anlaşma olmuş.yeri dolmayacak bir adam değil sonuç itibari ile.Allah yardımcısı olsun gittiği yerde.