2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Gökhan Karadeniz, 8 numara mı 10 numara mı? Bize faydası ne olur. Benim gibi bilgisizleri bilgilendiren arkadaşlar olursa çok sevinirim :D

ask55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 07 Ocak 2021, 17:40:03Gökhan Karadeniz, 8 numara mı 10 numara mı? Bize faydası ne olur. Benim gibi bilgisizleri bilgilendiren arkadaşlar olursa çok sevinirim :D
Gökhanın ıdeal mevkısı sağ kanattır.
Sol ayaklıdır.
Pır pır dıye tabır ettıgımız stıldendır.
Ne kadar faydalı olacak bılmıyorum ama bu lıgde ıs yapan ısımlerden bırı bence.

Sadece Samsunspor

Sosyal medyada bitik taraftarlarimiz yorumlara baslamis. Yine bi goz gezdirim dedim. İyi olsa hatay birakmazmis biri oyle yazmis. Biride yas 30 ne ya bize fisek gibi gencler lazim demis.

Iyiki kulup baskani degilim olsam bunlari tek tek bulur gerizekali muamelesi yaparsim. :)

evolution55

gökhan karadeniz geçen sene 32 maç oynamış bu sene 16 maçın 9'unda oynamış. ne olursa olsun bir alt lige geliyor. başka teklifler var deniliyor. bu teklifleri ekarte etmek amaçlı da 2,5 senelik sözleşme imzalanmış olabilir. sözleşmeler hangi şartlarda olgunlaşıyor bunu tahmin edebilecek arkadaşlar var aramızda, geçmişte yöneticilik yapmış olanlar. @mehmet yılmaz hocam sen tecrübelisin :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: evolution55 - 07 Ocak 2021, 18:22:45gökhan karadeniz geçen sene 32 maç oynamış bu sene 16 maçın 9'unda oynamış. ne olursa olsun bir alt lige geliyor. başka teklifler var deniliyor. bu teklifleri ekarte etmek amaçlı da 2,5 senelik sözleşme imzalanmış olabilir. sözleşmeler hangi şartlarda olgunlaşıyor bunu tahmin edebilecek arkadaşlar var aramızda, geçmişte yöneticilik yapmış olanlar. @mehmet yılmaz hocam sen tecrübelisin :)

Her sözleşmenin kendine has şartları olabiliyor bence kardeşim. Transferde birden fazla etken devrede olur, bunun ayrıntılarını bilmemekle birlikte doğru bir transfer olduğu kanısındayım. Bu sezon hedefi için gayet iyi bir tercih oldu Gökhan. Hayırlı olsun.

Bir de Mevlüt Erdinç patlatırsak, şahane olur.

evolution55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 07 Ocak 2021, 18:40:41Her sözleşmenin kendine has şartları olabiliyor bence kardeşim. Transferde birden fazla etken devrede olur, bunun ayrıntılarını bilmemekle birlikte doğru bir transfer olduğu kanısındayım. Bu sezon hedefi için gayet iyi bir tercih oldu Gökhan. Hayırlı olsun.

Bir de Mevlüt Erdinç patlatırsak, şahane olur.

ağzından bal damliiii :)

Ayberk

Gökhan Karadeniz hep baş belası olmuştu bize. Arıza bir yapısı var. Caner ile sağ kanadı felç ederler. Rakibi irite edici, ama takımı ateşleyici rol olabiliyor böyle oyuncular. Hayırlı olsun. Kanat oynatmak için aldığımızı düşünüyorum.

mehmet yılmaz

Bilinen oyuncuları almak lazım. Piyangoya gerek yok.

Bu anlamda Djedje ve Gökhan Karadeniz tamam.
Gündemde olanlar, Mevlüt Erdinç ve Dever Orgill deniliyor.
İkisi de çok isabetli olur bence.

55.hakan

Mevlüt Erdinç ve Dever Orgill aradığımız futbolcular. Çöp ne yediği belirsiz futbolcular yerine şöyle sağlam 2 futbolcu alsak. Ne yapıp edip kazandırsak bu adamları süper olur.

ask55

Lig o kadar kötü ki Mevlüt ve Orgill ilaç olur.

SSKLA

Mevlüt Erdinç elimizi çok rahatlatır, bu ligin üstünde bir forvet olarak, aynı şekilde Umut Bozok da. Lakin bu tarz adamlara rağmen bir adet de kaliteli yabancı forvet iyi olur. Ayrıca bir konu Umar'ı alırken almaya çalıştığımız Ajagun boşta şu an o  zaman çok kursağımda kalmıştı, öylesine bile olsa alsak keşke...

AhmetDenizci

Kulübümüz, geçtiğimiz günlerde ön protokol imzaladığı Fildişi Sahilli orta saha oyuncusu Brice Dja Djedje ile önümüzdeki yıl opsiyonlu olmak üzere 2020-2021 sezonu sonuna kadar anlaşma sağlamıştır.

30 yaşındaki oyuncumuz Brice Dja Djedje'nin camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5453

mehmet yılmaz

Djedje, Samsunspor'umuzun tarihindeki 100. yabancı oyuncusu oldu.
İnşallah uzun yıllar faydalı olan, şampiyonluklarda pay sahibi bir yabancımız olur. Yabancılıktan çıkıp bizden olur.

kaan

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 08 Ocak 2021, 15:54:22Djedje, Samsunspor'umuzun tarihindeki 100. yabancı oyuncusu oldu.
İnşallah uzun yıllar faydalı olan, şampiyonluklarda pay sahibi bir yabancımız olur. Yabancılıktan çıkıp bizden olur.

Bu istatistiğe şaşırdım. Geçmişte yabancı sayısı sınırlıydı tabiki. Bunu bir yerde sorsalar 200-250 derdim.

evolution55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 08 Ocak 2021, 01:51:28Bilinen oyuncuları almak lazım. Piyangoya gerek yok.

Bu anlamda Djedje ve Gökhan Karadeniz tamam.
Gündemde olanlar, Mevlüt Erdinç ve Dever Orgill deniliyor.
İkisi de çok isabetli olur bence.

mevlüt erdinç bugünkü maçta ilk 11'de