Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Yemin ediyorum süper lige çıktığımızdan daha çok sevindim İsmail başkanın geri dönmesine.

Shane_Falco

Belli ki Yüksel Yıldırım'da başkanımızın yanında.
Çok ciddi bir isim Yıldırım holding. 50 milyon bu tarz adamlar için devede kulak.
Belli bir program, plan yapılmış ve onun üstüne koyularak gidilecek gibi görünüyor.
Güzel günler bizi bekliyor inşallah.

eprianu

İsmail Uyanık gerçekten büyük şahsiyet. Dünkü basın toplantısından da anladım ki kendinden çok emin, hani "dersine iyi çalışmış" diye  tam da öyle. Hiçbir soruyu cevapsız bırakmadı. "Neden şirketleşme?" sorusunun cevabını çok iyi verdi. Belki içinde Samsunspor'u bu hale getirenlere karşı öfkesi vardır ama toplantıda kin ve nefreti eleştirirken, birlik olmamız lazım dedi, yapıcı oldu.

Beni asıl heyecanlandıran şey ise başkanın "Madem buraya hayatımı koyuyorum, o zaman şirket gibi yöneteceğim. Hayatımı veriyorsam karşılığını da alacağım." sözü oldu. Kendi işi ne durumda bilmiyorum ama belli ki Samsunsporumuzla çok yakından ilgilenecek ve hem kendisi hem de biz kazanacağız.

Bu arada başkan dün akşam NKanal'da canlı yayındaydı o videoyu da link olarak ekliyorum. İzleyip yorumları yazarım buraya :)

https://www.facebook.com/KanalN/videos/427646341040485/

Mert

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama dün Tahsin Kosif oradaydı acaba yönetimde mi yer alacak?

Stoper

Başkanım hoş geldin. DİRİLİŞ BAŞLASIN.

Nuri Asan

Tahsin kosif i daha öncede yazmıştım ama o zaman Başkan in geleceğinden emin değildim. Hatta tahsin kosif başkan ismet Taşdemir teknik direktör demiştim. Bende yönetimde yer alacağını hatta Celil Serkan Ercan Cenk in de klupte gorev alacagini düşünüyorum. Eskiden olduğu gibi futbolcu izleme komitesi neden olmasın.

ali ihsan

Kulüp Şirket olacak ve şirketin ana hissedarları Yıldırım Holding ve ismail Uyanık olacak.Şirket kar ederse onlar kazanacaklar doğal olarak.Kar etmesi içinde başarılı olmak zorundalar.Yani şayet Samsunspor kazanırsa şirket hissedarları da kazanacak.

Nuri Asan

yani artık Samsunspor kimseye el açmayacak kumbaradan yırtık kağıtlar çıkmayacak. SAMSUNSPOR SAMSUNSPORLULARIN ELİNDE YÜKSELECEK. Samsunspor kacilan sırt dönulen camia degil yeniden hatta eskisinden fazla saygı duyan camia olacak.

ali ihsan

5 milyar dolarlık bir servete sahipmiş Yıldırım Holding.Bizim 50 trilyonluk borç bunlar için bahşiş düzeyinde.Dün akşam programda Murat Sandıkçı soruyordu,yabancı oyunculara ciddi borç var.Bunları nasıl çözeceksiniz ? diye.Başkan tek kelimeyle cevap verdi;Ödeyerek  :)

Nuri Asan

Alıntı yapılan: ali ihsan - 30 Mayıs 2018, 17:11:30
.Dün akşam programda Murat Sandıkçı soruyordu,yabancı oyunculara ciddi borç var.Bunları nasıl çözeceksiniz ? diye.Başkan tek kelimeyle cevap verdi;Ödeyerek  :)

:D
evelallah bundan sonra başımız dik.

eprianu

"Size de bi hazırlık maçı ayarlarız" diyerek stadyumu peşkeş çeken Köktaş'ı gören oldu mu? En çok onun halini merak ediyorum.

Kurtlar meydana çıkınca çakallar kaçacak delik ararmış. Hiçbirinin sesi çıkmıyor. Aman Allah bozmasın  :D ;)

Shane_Falco

Çakallar pusu da bekliyordur.
Az çok çıkacak haberleri, söylenecek lafları tahmin edebiliyorum.

Samsunspor'u kendi malı yapacak.
Samsunspor üzerinden para kazanacak.
Samsunspor'u canı isterse yarın satar.

Gibi karalama amaçlı konuşanlar er yada geç olacaktır. İşte şuan o sessiz olan çakallar bunları söyleyecek ve yazacak olanların önüne kemik atacaklardır.

Her ne olursa olsun belki başlarda işler planlandığı gibi gitmeyebilir ama başkanın yanında olduğumuzu bilmesi lazım.

Nuri Asan

bizde o çakallara sorarız 15 senedir takım ayaklar altında iken nerede idiniz? Mersin finaline taraftar alınmadı çıkartıldı o staddan ağlaya ağlaya dışarı çıktınız mi. Sivas maçında düşerken gözleriniz doldu mu.

bayfa55

Samsunsporu hepsi kullandı. Çoğu cebine para indirmek için bu kulübü bu hale getirdi. Şirketleşme Türk Futbolunun önündeki kaçınılmaz gerçektir. Bize düşen İsmail Başkana sonuna kadar destek olmaktır.

kutsalforma

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Mayıs 2018, 17:36:40
Çakallar pusu da bekliyordur.
Az çok çıkacak haberleri, söylenecek lafları tahmin edebiliyorum.

Samsunspor'u kendi malı yapacak.
Samsunspor üzerinden para kazanacak.
Samsunspor'u canı isterse yarın satar.

Gibi karalama amaçlı konuşanlar er yada geç olacaktır. İşte şuan o sessiz olan çakallar bunları söyleyecek ve yazacak olanların önüne kemik atacaklardır.

Her ne olursa olsun belki başlarda işler planlandığı gibi gitmeyebilir ama başkanın yanında olduğumuzu bilmesi lazım.

Hic kimsenin ses cikarmaya hakki yok. Samsunspor kimsenin umursamadigi, dernek statüsünde amatörde sürünen bir kulüp olarak kalacagina, Samsunsporlulugundan, iyi niyetinden ve tecrübesinden zerre Kadar süphe etmedigimiz Ismail baskanin hisseli sirketi olsun, raziyim. Kar payindan kendine bise alsa, helal olsun bin kere. Millet 10 ay Samsunspora baskanlik yapip, kendi ogullarina maas bagladi kulüpten.

Ismail Uyanik ve Yildirim Holdinge ait, basarili bir Samsunspor'u, dernek statüsünde milletin ac karnini doyurdugu, 5 Kurus vermeden kendi reklamini yaptigi bir Samsunspor'a tercih ederim. Kar elde eder, kendilerinede biseler alirsa hissedarlar, helali hos olsun, haklaridir..