Yeni Stadımızın Koltuk Renkleri Hakkında

Başlatan Kaya, 16 Ağustos 2014, 19:22:59

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

Eskiden ses getiren bir grup ve o grubunda lideri vardı az cok bişeyler söyledimi ses getiriyor taslar azda olsa oynuyordu yerinden ne oldu dagıldı doğal olarakda lider olmayınca ortam boş ve onlara kaldı
 şimdi koltuk renklerini kırmızı derler bordomsu bi renk yaparlar beyaz derler acık mavisimsi bişey yaparlar iş işten coktan gecmiş olur bizde eyvallah deriz okadar basit...

eprianu

Birkaç yıl önce uygulanan Spordat Şiddet Yasası ve bu sene uygulanan PassoLig tribünlere ciddi zararlar verdi.
Özellikle Suat Kılıç'ın sadece Samsun'da uygulattığı Sporda Şiddet Yasası ile birçok Samsunsporlu takıma küstürüldü.
Bize kolay geliyor "Küsme" olayı ama sadece eski bakanın değerli takımı(!) olan trabizonspora "ibine" dedi diye mahkemelerde uğraşan,
maddi ceza ödeyen, her maça karakola gitmek zorunda olan insanlar var. Bu insanların bir daha tribüne dönmesi çok zor bir olay.

Defalarca yazdım yine yazıyorum. Süper Lig'e çıktığımız sezon, biz lig başlamadan kazandık bir çok şeyi. Hatırlıyor musunuz, yürüyüş gerçekleştirdik,
tüm şehri harekete geçirdik. Belki Samsunsporla alakası olmayan insanlar bile apartmanlardan bayrak açıp destek verdi alkışladı.
Bazıları da kendine çeki düzen vermek zorunda kalmıştı. Bizim tek sorunumuz aslında tepki verememek. Tabi ki yakalım yıkalım demiyorum.
Adam gibi sokaklara dökülüp eylem yapmamız lazım.

sadece55

O yürüyüş hiç unutulmayacak.Tüyleri diken diken eden haklı tepki.Liders sıkıntısı hiç bu kadar hissedilmemişti.Çiçonun büyük bir ağırlığı varmış gerçekten.

gogo55

iş başa düşüyor samsunspor taraftarı üzerine düşeni geç olmadan yapmalı buradan samsunsporlu büyüklerime ileri gelenlerine açık davette bulunuyorum gün birlik günü gün beraberlik günü gün sesimizi duyurma günü...

gogo55

SAMSUN'DA SAMSUNSPOR FARKINDALIĞI
Son zamanlarda bilindiği üzere Samsunsporumuz üzerinde bir takım oyunlar dönmekte aslında bu tür oyunlara alışık samsunspor tarafarı . Asıl şaşırılması gereken hiç olmadığı kadar samsunspor taraftarlarının sessizliğe bürünmesi.Ben şahsım adıma kendime soruyorum bu süreçte takımımız için armamız için kırmızı beyaz şanlı formamız için yürekli futbolcularımızın hakkı için nekadar sesimizi yükselttik.Bugünlerde en yüksek sesimizle SAMSUNSPOR diye haykırmayacaksak nerede kalır bizim samsunsporluğumuz.Bu şehir de Samsunspor farkındalığını yaratmak bu takıma sahip çıkmak her zaman olduğu gibi yine biz samsunspor taraftarının görevidir. Neler yapılabilir konusunda ilk önceliğimiz ortak akıl oluşturulmalı, ortak akıl çerçevesinde samsunspor taraftarına yakışır takımına zarar vermeyen ama takımının yanında olduğunu gösteren yasal çerçevesinde kuvetli bir yürüyüş ve basın açıklaması ile samsunsporumuzun farkındalığını bu şehire hatırlatmalı ve şehri ayağa kaldırmalıyız bunu başaracak güç akıl birlik ve beraberlik samsunspor  taraftarında mevcuttur. çok geç kalınmadan başta uni-sam sivil toplum kuruluşları taraftar dernekleri ve ben samsunsporluyum diyen tüm taraftarlarımızın bu farkındalık için tek ses tek yürek olma vaktidir...

nomak55

Alıntı yapılan: eprianu - 10 Kasım 2014, 23:31:48
Birkaç yıl önce uygulanan Spordat Şiddet Yasası ve bu sene uygulanan PassoLig tribünlere ciddi zararlar verdi.
Özellikle Suat Kılıç'ın sadece Samsun'da uygulattığı Sporda Şiddet Yasası ile birçok Samsunsporlu takıma küstürüldü.
Bize kolay geliyor "Küsme" olayı ama sadece eski bakanın değerli takımı(!) olan trabizonspora "ibine" dedi diye mahkemelerde uğraşan,
maddi ceza ödeyen, her maça karakola gitmek zorunda olan insanlar var. Bu insanların bir daha tribüne dönmesi çok zor bir olay.

Defalarca yazdım yine yazıyorum. Süper Lig'e çıktığımız sezon, biz lig başlamadan kazandık bir çok şeyi. Hatırlıyor musunuz, yürüyüş gerçekleştirdik,
tüm şehri harekete geçirdik. Belki Samsunsporla alakası olmayan insanlar bile apartmanlardan bayrak açıp destek verdi alkışladı.
Bazıları da kendine çeki düzen vermek zorunda kalmıştı. Bizim tek sorunumuz aslında tepki verememek. Tabi ki yakalım yıkalım demiyorum.
Adam gibi sokaklara dökülüp eylem yapmamız lazım.

Kardeşim bizi artık sindirdiler insanlar sokaklara çıkıp tepki koymaya çekiniyorlar hemen biber gazı hemen tomalar kimsede cesaret kalmadı kimse kanuni hakkını kullanamaz hale getirildi o herkesin çok sevdikleri oy attıkları 1.3 milyar tl' ye saray yaptı ama ses seda çıkmıyor o yüzden merak etmeyin sokağa çıktığımız anda peşimize polisler düşer.

Kaya

Bu başlığı da hortlatalım bakalım..

Baştaki sayfalarda güzel görseller var açıkçası en güzeli de aşağıda paylaştığım bana göre  ;) Sanırım istediğimizi yaptırmaya oldukça yaklaştık..

sadece55

Bunu yapmamak için resmen direniyorlar.

berusa55

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın himayelerinde yapımı tüm hızıyla devam eden ve önümüzdeki sezona yetişmesi planlanan Samsunspor'un 33 bin 919 kişi kapasiteli yeni stadının koltuk renkleri, taraftarların isteğine göre dizayn edilecek. Kırmızı-Beyazlıların resmi internet sitesinde anket başlatıldığını hatırlatan Bakan Çağatay Kılıç, "Büyük önem verdiğimiz Samsunspor'un yeni stadında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Stadımızın koltuk renklerinin belirlenebilmesi için Samsunspor'un resmi internet sitesinde birkaç renk ve düzende oluşturulan seçenekler için anket başlatıldı. Samsun halkının pazartesi akşamı sona erecek bu ankete yoğun bir katılım sağlayacağına inanıyorum. Stat, bu anketten çıkan sonuca göre dizayn edilecek. Samsunluların tercihi stada yansıyacak. Samsunlular nasıl istiyorsa öyle olacak. Samsun halkı ne istiyorsa Bakanlık olarak biz onu yapacağız" diye konuştu.

http://gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/1/63437/genclik-ve-spor-bakani-akif-cagatay-kilic-samsun-stadyumunun-koltuk-rengini-taraftar-belirleyecek.aspx

özkan

Bu kalın puntolu kırmızı renkli yazı,koltukları kimin belirlediğinden bi haber olan konuyu 700 defa gorustugum malum iki yonetıcıye girsin.Amin.

Levent ÖCAL

özkan

4928 ileri zekalı arkadaşa çiçek yaptıralım

muzaffer4

Renkten cok stad isminin 19 mayıs olarak söylenmesi mutlu etti yeni yapılan stadların hicbiri ismini koruyamadı biz koruyalım "ARENA" gibi saçma söylemlerde bulunmayalım.

GurbetciFanatik

19 Mayis Arena yapsinlar bari.
Hem onlarin istedigi Arena ismi geciyor hemde bizim istedigimiz 19 Mayis.