www.forzasirinler.com

Başlatan HaSaNCaN, 08 Şubat 2010, 21:36:07

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

08 Şubat 2010, 21:36:07 Son düzenlenme: 09 Şubat 2010, 22:49:22 HaSaNCaN
baktım burda yoktu eklim dedim herkesi bekleriz sitemize.

www.forzasirinler.com

Dartagnan

valla kardesım gelecegım ama reddedıldım :D

Yaman55

Dartagnan

Yaman55

Dartagnan

kayıt oldum kardesım ;)eyv bu sefer kabul ettıler ;)

Yaman55

Sercan

Yaman gelecek misin Kocaeli'ye ? :D :D

HaSaNCaN

Forzasirinler.Com Üyelik Sistemi Değişti !

Bilindiği gibi sitemize üye olunması için tc kimlik sistemi kullanıyorduk ancak bu tc kimlik doğrulama kalktıgından dolayı referans ile üye kaydına başlamak zorunda kaldık...

Yeni üyelerin kayıt yapabilmeleri için sitemize üye olmuş arkadaşlardan referans linki almaları gerekmektedir...
Referans linki ile kayıt olmayan üyeler onaylanmayacaktır...

Referans linkini Sitemizin Profil Bölümünüzden bulabilirsiniz...

Not : Üyeyle ilgili herangi bir sorun yaşandıgında referans veren üyede bu durumdan sorumlu olacak ve referans veren üyede sitemizden üyeliği silinecektir!

CeLL-O

Sitemizin teması yenilenmiştir.

M.Cem arkadaşımıza teşekkürler.

CeLL-O

Şirinler'den Örnek Site

Şirinler Taraftar Derneği'nin birlikteliklerini, "Samsun'a ve Samsunspor'a gönül verenlerin buluşma noktası" olarak tanımladıkları www.forzasirinler.com internet sitesi tıklanma rekorları kırıyor.

Samsun'un ünü il sınırlarını aşmış şöhretli taraftar gruplarından Şirinler Taraftar Derneği'nin birlikteliklerini, "Samsun'a ve Samsunspor'a gönül verenlerin buluşma noktası" olarak tanımladıkları www.forzasirinler.com internet sitesi tıklanma rekorları kırıyor. web sitesinin sanal dünyada Samsunspor'u desteklemek ve tanıtmak amacıyla kurulduğunu dile getiren Site yöneticisi Mehmet Cem Yiğit sitelerini ziyaret edenlerin şu bilgilere ulaşabileceğini de söyledi;

"Sezon boyunca tüm tribün resimleri, tribünden köşe yazıları, Samsunspor ile ilgili güncel olayların yanı sıra sitemizin ana sayfasında bu sene 'Süper Lig Yürüyüşü' adını verdigimiz İlk maç Akhisar Belediye maçının başlamasına kadar olan süre için geriye dogru sayan saat ile heyecanın her geçen gün arttıgı dillendiriliyor. Sitede birde vefa köşesi mevcuttur. Bu köşede Şirinler tribünün bu günlere gelmesinde emeği olan insanların unutulmadığı anlatmaya çalışıyoruz".

Kaynak : http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=44558

FaTiH_HaN

...@forzasirinler.com şeklinde msn adresi almak için link koymuşlar ben aldım çok güzel emeğinize sağlık Şirinler.

berusa55

CeLL-O

Sitemizin Ana Sayfası Değişti !

Forza Şirinler Grubu, internet siteleri www.forzasirinler.com adlı sitede yaptığı değişikliklerle büyük beğeni topladı. Son olarak site ana sayfasının oldukça kalite bir görünüme sahip olmasıyla beraber, son derece güzel bir çalışma çıktı ortaya. Ayrıca sitede bir diğer dikkat çeken özellik ise çeşitli dil destekleri. Siteyi Türkçe dışında İngilizce, Almanca, Fransızca hatta Japonca gibi toplam 11 dilde takip edilebiliyor.  Mehmet Cem Yiğit'e bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

beşnumara

Sitenin yeni tasarımı çok güzel olmuş elinize sağlık >l< >l<