Adem Gezici (Turgutluspor'a Transfer)

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 02 Şubat 2010, 12:36:54

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Hayırlısı olur inşallah

mehmet yılmaz

Adem Gezici, geçen sezon zaman zaman iyi maçlar çıkardı Güngören'de. Ancak aranan santrafor mudur bilemiyorum. Hatta arananı bırakalım giden Burhan'ın boşluğunu doldurabilecek mi onu da bilmiyoruz. Bu sezonun ilk devresinin sakatlıklar ve ayrılma istekleri arasında geçirmiş Güngören'de; inşallah bizde havasını yakalar. Bu arada geçen sezon İstanbul'daki maçta çıkardığı gerginlikle Murat'ın oyundan atılmasına sebep olmuştu; futbol böyle bir şey işte. Şimdi onlar takım arkadaşı oldular, biz ise Adem'in başarılı olmasını bekliyoruz.

oguz_5528

Alıntı yapılan: lazoviç55 - 02 Şubat 2010, 14:55:22
alucra giresun mu bende yabancı bi yer gurbtci zannettim valla

yabancı bir yer mi zannettin yok yakında giresunun rakımıı yüksek olan bi ilçe ;D

Kaya

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 02 Şubat 2010, 13:24:03
Adem Gezici Gümüşhane / Alucra'lı Gümüşhanede futboldan anlayan veya futbol oynamayı bilen pek çıkmaz aslında, hatta futbol topunu bomba diye karakol'a götürür sözünün gerçekten yaşandığı yerdir Gümüşhane ;D

Abi sen bence biraz daha iyi araştır gümüşhaneden nelerin çıktığını avatarındaki kişi nereliymiş onu da bi araştır ondan sonra futboldan anlayan ya da oynayan çıkmaz de bence...

Gorkem

inşallah yararlı olur

Jnr.Serkan

çoktan sakatlanmış.rize maçında yokmuş

kadir55ist

bu zamanlara kadar gittiğim maçlarda bana en fazla küfür ettiren oyuncunun biri karagümrük stadında istanbulsporlu yalçın şimdiki antalyalıdğeri güngörende ki maçtaki 28 numaralı adem ki; bize gelmesi kaderin bir cilvesi galiba.
geçen sezonki güngören maçında çirkef kişiliğiyle tanımıştık kendisini inşallah faydalı olur.

celebi

bu geçenseneki çirkeflik yapan 28 numara mı ??? şu işe bak ya

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: iak5529 - 02 Şubat 2010, 19:57:11
  Abi sen bence biraz daha iyi araştır gümüşhaneden nelerin çıktığını avatarındaki kişi nereliymiş onu da bi araştır ondan sonra futboldan anlayan ya da oynayan çıkmaz de bence...

arkadaşlar ben de alucralıyım. alucra gümüşhanenin değil, giresunun ilçesidir, yanlışı düzelteyim dedim ;)

mehmet yılmaz

Sakatlığı geçmiş, Halk Gazetesinin haberine göre antrenmanlarda çok iyi ve isteklimiş. Oyunun koparmazsak eğer Hacettepe maçında sonradan oyuna gireceğini dşünüyorum. İzler, kararımızı veririz.

beşnumara

büyük bir ihtimal bu hafta 65-70lerde oyuna girer.

kaptan 55

alucralı forveti bi izleyelim bakalım.

merak diyorum bu çocuğu.

Mustee13

20 Şubat 2010, 12:06:40 #27 Son düzenlenme: 20 Şubat 2010, 12:11:06 Mustee13
Maç Kategorisi           Toplam Maç   Toplam Gol

Türkiye Kupası                 5                4
TFF 3. Lig                       24              10
TFF 2. Lig                       84              19
Özel Turnuva ve Kupalar    11              3
Özel Maçlar                     6               0
Bank Asya 1. Lig               28             6
Avrupa Şampiyonası          2               0
A2 Ligi                            27             12

Milli Takıma Çağırılma Sayısı : 24
U-16 : 15
U-17 : 5
U-18 : 4

germencisse

inşallah faydası olur..daha izleyemedik ama bilindik bir santrafor transferlerde şuana kadar oynayanlarda bir problem gözükmüyor...

sadece55

Bugün aslında tam ademin maçı olabilirdi ama sanırım daha fizik olarak istenilen seviyede değil