Cengiz Biçer (Mersin İ.Y.'na Transfer)

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:07:57

« önceki - sonraki »

Recep

ilk yarı gerçekten kötüydü ama unutmamak lazım ki defansımızda yok denecek gibi
ikinci yarıdaki oyunuyla cesaretli olunca bir şeyler yapacağı kesin

ali ihsan

Son goldeki hamlesine bakın nasıl kaleci olduğunu şu an için anlarsınız .

55 fırın ekmek yemesi lazım ...İlerde iyi bir kaleci olacaktır ama şu an için yeterli değil kesinlikle ...

ugrass

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 25 Ağustos 2009, 22:36:37
casillas real madridde kaleye geçtiğindede çok gençti ve çok gol yerdi.ha siz casillasla cengizi birmi tutuyorsn derseniz.la ligaylada bank asyayı bir tutmayın...cengiz bu lige fazla bi kaleci maç eksiği var sadece adam geçen sene koca 1 seneyi maç oynamadan geçirdi.nihat bjk de gol atamıyor hiç birşey yapamıyor ama şans veriliyor.üstüne gidilmeli

biraz arkasında durulsun iyi kaleci olur.. ilk defa 11 oynuyor olcak o kadar..

HaSaNCaN

kiraya verilmesi lazım bi alt liglere

ugrass

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 26 Ağustos 2009, 01:06:43
kiraya verilmesi lazım bi alt liglere

daha hangi alt lig olsun.. =)

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Az önce izledim cengizin yediği golleri.çok basit goller yemiş.tamam sağ ve sol kanatlarda evlere şenlik ama gollerde cengizin hatası daha büyük.hiç bir hareket yapamamış goller karşısında.inşallah bu basit golleri yemez ve tecrübe kazanır ama bizim şuan için daha tecrübeli kaleciye ihtiyacımız var.tabi cengizi de bir kenara itmek yerine kazanmak lazım

55JNR55

Bence de bi şekilde kazanılmazı gereken bir oyuncu tam kaleci duruşu var ancak tecrübe konusunda eksiklikleri var ve daha çok genç emin olun istediğiniz kadar yetenekli olun o yaşta o baskı altındaki bir takımın kalesini korumak çok zordur bence psikolojik olarak yıpranmış bir halde maça çıktı Cengiz bence üstünde olumlu yönde durulması gereken bir isim...

oguz_5528

Bence yetenekli,kişilik olarakda iyi biri...böyle olan biri çalışırsa daha da iyi olabilir diye dşünüyorum .kendine güvenini yaptığı röportajlardan da biliyoruz inşallah daha iyi olacak ben umutluyum

CriminaL

cengizin yan toplar 0.kalede güven vermiyor

red_white

biz senelerdir yan toplarımızda penaltı gbi korku yaşıyoruz

ugrass

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 26 Ağustos 2009, 03:47:22
Bence yetenekli,kişilik olarakda iyi biri...böyle olan biri çalışırsa daha da iyi olabilir diye dşünüyorum .kendine güvenini yaptığı röportajlardan da biliyoruz inşallah daha iyi olacak ben umutluyum

ugrass

Alıntı yapılan: CriminaL - 26 Ağustos 2009, 09:00:19
cengizin yan toplar 0.kalede güven vermiyor

kac senedir guven veriyor ki samsunspor kalesi...

germencisse

cengiz henüz maç tecrübesi olmayan bir kaleci..ancak yaptığı hatalarada çok fazla boyun eğmemek gerekir..yediğimiz ilk 2 golde altı pas çizgisi üzerine geldi..altı pasa gelen topa savunma bir şey yapamaz..kalecinin çıkıp o topu alması gerekir..alamazsa yumruklaya bilir..en azından çaba harcayabilir..ancak cengizin yediği 2 golde malesef ben bu dediklerimin hiç birini göremedim..ve netice itibari ile gol oldu..gol yememiz sorun değil..sorun olan kalecinin hiç bir çaba harcamaması..son golde belkide ellerini açsa gol olmaya bilir..ama direk k.nın üzerine oturdu..tekrar söyleyeyim ben cengizi burda suçlamıyorum tabii savumamızında hatası var ama kalecimizin pek çaba harcamamasından şikayetçiyim..hadi onlarıda geçtik..degajlarda ve yan toptaki sorunlarda cabası..inşallah önümüzdeki süreçte kendisini gelişitirip takımımıza dahada faydalı bir eleman olabilir..

YaşarDoğu

Alıntı"Psikolojik baskı hissediyorum"

Bu sezon Samsunspor kalesinin tüm sorumluluğunu omuzlayan genç kaleci Cengiz Biçer, bu sorumluluğun getirdiği büyük bir baskı olduğunu söyledi.

"Kendimde dahil herkes benden bir şeyler bekliyor" diyen genç kaleci Cengiz Biçer," Geçen seneden beri Samsunspor'da olmama rağmen hiç forma şansı bulamamıştım. Şimdi birden bire takımın kalecisi oldum. Yönetim benden çok şey bekliyor. Taraftar benden çok şey bekliyor. Hocalarım benden çok şey bekliyor. Bana güvendiklerini söylüyorlar. Şehrin benden beklentileri var. Benim kendimden beklentilerim var. Takıma kendimi kanıtlama isteğim var. Bütün bunlar büyük bir baskı oluşturuyor. Maça çıktığımızda bende bir heyecan oluyor. Psikolojik bir baskı hissediyorum. Ancak bunun git gide düzeleceğine inanıyorum. Ben bir kaç maç daha yaptığımda bunlar tamamen kaybolacaktır düşüncesindeyim" dedi.

Daha yaşının 21 olduğunu ve fazla tecrübesi olmadığını da dile geitren Kaleci Cengiz," Bu maçlarda kalede yapacağım güzel bir kurtarış kariyerimi iyi yönde beleirleyebileceği gibi yapacağım bir hata kariyerimi kötüye götürebilir. Hata yapmamak düşüncesi ile maça çıkmak hata yapmaya neden olabiliyor. Şu an kendime güvenim daha iyi başarılı olacağımı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Yeni sezon için umutlu olduklarını belirten Cengiz," Biz rakip takımlardan ziyade kendimiz ne yapabiliriz, Samsunspor için neler yapabiliriz? düşünceleri ile maça çıkıyoruz. Rakiplerimizin güçlü olması bizi etkilemiyor. Biz iyi hazırlanarak takım olup tek yumruk sahaya çıktığımız zaman ne olacağı belli olmaz. Sonuçta maç 0 - 0 başlıyor. Deplasmanlarda fazla bir zorluk yaşayacağımızı düşünmüyorum. belki daha rahat bile oynayabiliriz. Geçen senede deplasmanlarda güzel pozisyonları kaçırarak kazanacağımız maçları alamadık. Ancak bunun daha ziyade şanssızlık olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Valla adam haklı.geçen sene kaç defa kaleye geçtiki.şimdi aniden büyük beklentiler beklenmesi cengizi haliyle sitres ve heyecanlandırıp hata yapmasına yol açıyor.ama bu stresi çabucak üzerinden atması gerek.buna ne samsunsporumuz nede kendisi dayanabilir