PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Bu passolig denen sacmaligi da aleyhelerine çevirmek insanların elinde.Passolig alın diyerek yada kalkmayacak zaten deyip almakla olmaz bu işler.Zarar etsinler bu işten eşşek gibi kaldıracaklar.Adamların her dayatmasına eyvallah diyerek sonra da kalkacagina inaniyor musunuz demek basite kaçıyor

özkan

Sen 2 yıl maça gitmeden durabilirmisin,hadi onu geç samsun şehrinde 1 adet bile pasolig satılmasın,bunlar aaaaa dur lan samsunda pasolig satılmamış diyip iptalmi edecekler.istanbul ne derse o olur bunu kabul edelim,senin almadığın pasolig sadece trübünü 1 kişi boş bırakır.gerisi bu konuda hikaye.

yirmiuc

Bu saatten sonra kalkmaz da keske aktifbank degil de pttbank uzerinden yapsalardi bu isleri...

Sent from my iPhone using Tapatalk

isa55

Dogru, alınmayan passolig tribunde 1 kişilik boşluk oluşturur.
Ancak alınmayan passoligler ise tribünde bugünkü gibi 10000 kişilik boşluk oluşturur.

Bankayı serbest biraksinlar, hemen alırım.

SametYılmaz55

Alan alsın beni ilgilendirmez.Ama herkes bir şey yazarken düşünüp yazsın.Alan arkadaşlar mümkünse almayanları aşağılar gibi konuşmasın.Alan insanların büyük bir kısmı ilk başta almayacam dedi sonra aldı.Kimse de kalkıp neden aldınız demedi.Bunu demeye de hakkı yok zaten.Ama mumkunse alan arkadaşlar da almayanlar için yazarken dikkat etsin.Tartışma ve gerginlik olabilecek bir konu üzerinde yazarken hassasiyet gosterelim.ipin ucu kacarsa kalpler kırılır buna da hiç gerek yok.

eprianu

Nasıl devam etmesin ki bir milyona yakın PassoLig sarılmış.

cembaba

İnşallah CHP veya MHP gelir de PassoLig kalkar. Maçlarda gerçekten zevk yok.

Desiqner

Seçimde birşey değişmeyeceği için Passolig'de kalacak...

s_uzunkaya

millet inat etti bu sene almadı. iyi de oldu. en azından koyun bi toplum olmadığımız ispatı açısından iyi oldu. ama seneye tff de inat eder ve passolig devam ederse millet çözülür.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: slazenger - 13 Mayıs 2015, 15:29:20
millet inat etti bu sene almadı. iyi de oldu. en azından koyun bi toplum olmadığımız ispatı açısından iyi oldu. ama seneye tff de inat eder ve passolig devam ederse millet çözülür.

Bu durumda alanlar koyun mu oldu?

Furkan

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 14 Mayıs 2015, 09:34:52
Bu durumda alanlar koyun mu oldu?

Alanlar koyun oldu veya olmadı diye bir ayrım yapmak yersiz olur. Ama kimse takımını 1 sezon desteklemezse ölmezdi. Kaldı ki
bu sistem çıktığında kartı ülke genelinde yapılacak olan (yapılmış olsaydı..) protestoyla kimsenin (ele avuca gelir şekilde) almayıp da sistemin devam edeceğini düşünen birileri var mıdır bunu alanlara  soruyorum.

Sonuç olarak şahsi fikrim alanlar koyun olmadı tabiki fakat bu sistem devam ederse ki kartı almanızla bunu büyük ölçüde sağlamış oldunuz, çarkın dönmesinde sistemi uygulatanlar kadar olmasada onlara yakın derecede katkıda bulunmuş oldu.

Levent ÖCAL

Ben bugüne kadar kimseye bu kartı niye almıyorsun sen nasıl Samsunsporlusun al kartını gel destekle takımını demediysem, kimse bana bu kartı niye aldın, 1 sezon da desteklemeseydin ne olurdu takımını diyemez. Ben nasıl insanların fikirlerine saygı duyuyorsam benim düşüncelerime de kimse saygısızlık edemez. Alan alır kartını almayan almaz, herkes işine baksın.

Furkan

Ben zaten kimseye niye aldın demiyorum tekrar okudum yazdıklarımı evet dememişim. Demek istediğim bunu alıyorsan sistemi eleştirmeyeceksin buna hakkın yok. Olayı kişiselleştirme niyetinde değilim ben genel olarak konuşuyorum. Kartı çıktığı gibi al sonra yok yeter tüpçü,hükümet rant vs vs diye yorumlar yapılması komik oluyor.Bu tip yorumları bizim forumda da TD'de de görüyorum. Özetle bunu demek istedim.Bu arada önerin için sağol.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Furkan - 14 Mayıs 2015, 10:16:21
Ama kimse takımını 1 sezon desteklemezse ölmezdi.

Bunu söylerek kartı alanlara yeterince giydirme yapmışsınız zaten Furkan bey başka birşey söylemeye gerek kalmamış zaten. Ben kartımı da alırım, takımımın yanında da olur gırtlağım yırtılana kadar desteğimi de veririm, tüpçüye de, siyasetçiye de gerektiği yerde tepkimi gösteririm. Ben bu kartı rant peşinde koşanlara çıkar sağlamak ve yandaşlık için almadım, takımımın yanında olmak için aldım.

Bu kartı istanbul takımlarının taraftarı aldıyse kusura bakmayın da şekil a da görüldüğü gibi ne Samsunspor taraftarını nede Anadolu taraftarını kimse iplemez.

adige73

bu uygulamadan herkes rahatsız ama sadece taraftar konuşuyor kulüp yöneticilerinden bu konuyla ilgili en ufak bir direniş yok demek ki onlar hayatlarından memnun