PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

celebi

sen al o zaman yada almışssındır. ama bana saygı göstermelisin arkadaşım. alanlar almayanlardan daha mı çok seviyor takımını

yavuzselim

kendini Samsunsporun tek sahibi sanan passolig alan arkadaş biraz saygı !!!!

Furkan

Alıntı yapılan: nomak55 - 25 Mart 2015, 13:59:28
statların boşluğunu görünce ne kadar beleş giren varmış diye düşünüyor insan ister istemez

Kartı alan kişilerin yüzde 80 küsürü daha 1 kere bile maça gitmemiş genel istatistik bu.
Bu durumda bana ne kadar tuzlukla koşan insan var diye düşündürüyor. Bu saçmalık bitene kadar tribünümüz ne kadar boş olursa o kadar gurur kaynağı olacak benim için en azından bu sene.

eprianu

Ben beleş girmiyordum ama PassoLig de almadım.
Beleşçilik ile alakası yok yani.

nomak55

Kimse Samsunspor'un tek sahibi gibi göremez kendini. Kimse alınmasın ben kendi görüşümü söyledim sadece

Pergani 55

Samsunspor'un maçlarına bile gitme şansım yok Ankarada oturuyorum.Buna ragmen passolig aldım. fanatik bir taraftar değilim kulübün sahibi de değilim. futbol zaten çok önemli birşey de değil. Samsunu pek bilmem. Sadece Samsun kökenli oldugum için Samsunspora sempati duyarım. kimsenin Samsunsporlulugunu yargılamıyorum. ama kulübü desteklemek isteyenlerin bu kartı alması gerekiyor başka çare yok. maça gidemezsiniz yoksa

amisos5506

alan almayan herkese saygı duymak zorundayız.ben de ankaradayım.hatta abim de ve 62 yaşındaki babam da ankarada ikamet ediyoruz ama üçümüz de geçen sene mayıs ayında kartlarımızı aldık.final maçında yaşadıklarımız ve passokart ın bir dayatma olduğu gerçeği var.almayan arkadaşlara bir şey diyemeyiz ama samsunspor u stadda desteklemek için ben de bu kartı aldım.çoğu maçlara da giden biriyim.Herşeyin hayırlısı olsun.

celebi

Alıntı yapılan: Pergani 55 - 31 Mart 2015, 00:21:07
Samsunspor'un maçlarına bile gitme şansım yok Ankarada oturuyorum.Buna ragmen passolig aldım. fanatik bir taraftar değilim kulübün sahibi de değilim. futbol zaten çok önemli birşey de değil. Samsunu pek bilmem. Sadece Samsun kökenli oldugum için Samsunspora sempati duyarım. kimsenin Samsunsporlulugunu yargılamıyorum. ama kulübü desteklemek isteyenlerin bu kartı alması gerekiyor başka çare yok. maça gidemezsiniz yoksa

desteklemek sadece maça gitmekle mi olur arkadaşım. yaparım yardımımı olur biter. artsısnda ben sempati duymuyorum Samsunsporumu yaşıyorum. aynı zamanda belirteyim kongre üyesiyim aidatı falanda var bu işin. passolig alan burada yada dışarıda olan onlarca samimi arkadaşım dostum kardeşim mevcut. benim gibi almayanlara senin gibi basiti cümleler hiç kurmadı. dinime küfreden müslüman olsa hesabı hiç maça gidemiyormuş ama passoligi almışmış almayanla arandaki fark ne o zaman. ben de istanbuldayım. passolig olmadan önce onlarca belki yüzlerce deplasmana gittim. şansım yok demedim. şimdi sen çıkmış ankaradayım şansım yok falan geç bu işleri. az yazarken düşününde yazın. passoligi alan ve olan arkadaşlar senin gibi yazmadı hiç buraya.

celebi

31 Mart 2015, 08:34:34 #533 Son düzenlenme: 31 Mart 2015, 09:34:23 celebi
Alıntı yapılan: nomak55 - 25 Mart 2015, 13:59:28
statların boşluğunu görünce ne kadar beleş giren varmış diye düşünüyor insan ister istemez

Alıntı yapılan: nomak55 - 30 Mart 2015, 23:44:29
Kimse Samsunspor'un tek sahibi gibi göremez kendini. Kimse alınmasın ben kendi görüşümü söyledim sadece

bir önceki mesajınla şu cümlen arasında bir anlam ilişkisi kursana kardeş ben anlamadım işin açıkcası. laf cambazlığı yapmayın burada

Sercan

Passolig konusunda birbirimize saygı duymamız lazım. Almayanların kendilerine göre sebepleri var çünkü. Passolig alan diğerlerinden daha fazla Samsunsporlu da değildir ayrıca. Biz içeride taraftar olmadan maç kazanamıyoruz. Ben aldım passoligi. Geçen sene o kadar hakkımız yendi zaten. Bana göre bu saatten sonra Süper Lig için her yol mübahtır..

Levent ÖCAL

Herkesin passoligine kimse karışamaz diyecek kadar iğrençleşebilirim şuan  :D  >:(

Sercan

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 31 Mart 2015, 12:48:35
Herkesin passoligine kimse karışamaz diyecek kadar iğrençleşebilirim şuan  :D  >:(

Yazarken benim de aklıma geldi :)

nomak55

Alıntı yapılan: celebi - 31 Mart 2015, 08:34:34
bir önceki mesajınla şu cümlen arasında bir anlam ilişkisi kursana kardeş ben anlamadım işin açıkcası. laf cambazlığı yapmayın burada

Söylim benim ilk mesajıma arkadaşlar sanki passoligi almayan Samsunspor Hakkında söz söyleme hakkı yoktur gibi bişey demişim gibi algılandı bende ona istinaden Kimse Samsunsproun tek sahibi olarak görmüyor kendini yazdım ikisi farkı konular evet doğrudur.

Benim şahsi fikkrim bu kadar statların boş olması bedava dağıtılan biletler kaynaklar vs diye düşünüyorum. Bana bunların olduğunu bizans takımlarından birisini tutan arkadaşımda söyledi. Ayrıca aynı şeyleri anadolu takımlarının yöneticileride zaman zaman yapıyor. Geçen yıllarda dolan istanbul takımlarının maçları neden bu sene dolmuyor. Sadece bjk nin bazı maçları oda başka şehirlerde oynadıkları için seneye bu uygulama yine devam edecek ve izlenmeyen bir lige kimse öyle çok paralar vermez yayın ihalesi için.

eprianu

Çalık Grubu parayı vurdu. Ayrıca Aktifbank en kolay yoldan 500 binden fazla müşteri kazandı. Kaldırılabilir artık görev tamamlandı :)

Raqua55

Şu passolige sonununa kadar karşıyım fakat 3 puanın silinmesi ve oynanan oyunlara karşı herkes çıkarsın stad full olsun en azından biz buradayız dememiz gerekiyor.