PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Kongreden sonra 600 tane daha satilmis.
Hoca degisikligi , devre arasi transferler ve bir iki basarili sonucun ardindan Adanademirspor'u geceriz.

Sent from my iPad using Tapatalk

Levent ÖCAL

Ülker futboldan desteğini çekti

Yıldız Holding Başkanı Murat Ülker, Yıldırım Demirören'e bir mektup gönderip futboldan tüm desteklerini çektiklerini duyurdu.

Futbola milyonlarca lira katkı sağlayan Murat Ülker, "Avrupa'daki seyircileri görünce kıskanıyorum. Passolig sistemi daha esnek olabilirdi. 14 yabancı kararı yanlış. Üzülerek futboldan desteğimizi çekiyoruz. Bunu mektupla TFF'ye de bildirdim" diye konuştu.

Levent ÖCAL

red_white

Stadayuma gidemiyorum diyenler için iyi bir çözüm olmuş

TARAFTARIMIZA DUYURU

PASSOCARD satışında hizmet kalitesini artırmak ve tek bir merkezden satış yerine dört ayrı merkezde hizmet vermek üzere satış noktalarımız açılmıştır.Bunlar;

1-Satış Noktası; PİAZZA AVM 3. üncü katta ARÇELİK MAĞAZASI ÖNÜNDEKİ alan

2-Satış Noktası; Gazi Park içindeki SAMSUNSPOR ÜRÜNLERİ SATIŞ MAĞAZASI,

3-Satış Noktası;Mecidiye Çarşısı Konak Sineması Yanı Alt Geçidi SATIŞ NOKTASI,

4-Satış Noktası; 19 Mayıs Stadyumu Bilet Satış GİŞELERİ

Stadyum bilet satış gişeleri dışında ki satış noktaları Cuma günü akşamına kadar hizmet vereceklerdir. İlave satış noktaları uygulaması ilerleyen haftalarda devam ettirilecektir. Kombine fiyatlarında ki indirim kampanyamız 07 Mart 2015 günü sona erecektir...

Amacımız,Sizlerle daha yakın olabilmek, işlemlerinizi süratleneticelendirebilmek, tek merkezde ki birikmeleri ortadan kaldırarak hizmeti daha verimli hale getirmektir.

Esenlik Dileklerimizle...

SAMSUNSPOR YÖNETİM KURULU

sadece55

Keşke bu Sezon başında ve devre arasında yapılsaydı.

özkan

o dediğin iki dönemdede yönetim yoktu  :-X

SametYılmaz55

Bu site için demiyorum ancak şu passoligi alan insanların almayanlara karşı başlattığı linç kampanyası can sıkıcı olmaya başladı

merdocan

Anayasa mahkemesinden iptal kararı cıkar diye bekliyorum büyük ihtimalle,bakalım haziranda görüşülcekmiş.

Musti

26 Şubat 2015, 15:36:35 #519 Son düzenlenme: 26 Şubat 2015, 15:57:52 Musti
http://www.fanatik.com.tr/2015/02/26/fanatikin-haberi-buyuk-ses-getirdi-415403

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/futbol/221956/Passolig_de_buyuk_skandal.html

Bugün gazeteniz FANATİK'te "Passolig'le karaborsa" başlığıyla yayınlanan ve Passolig'teki karaborsa skandalını ortaya çıkaran haber büyük ses getirdi. Alarma geçen Türkiye Futbol Federasyonu, kulüplere ve emniyet birimlerine yazı gönderdi.

Federasyon, gönderdiği yazıda, Türk futboluna büyük zarar veren bu olayda kulüplerin güvenlik görevlileri ile emniyet mensuplarının ihmalinin bulunduğu belirtti. TFF, kulüplerden ve emniyetten ricada bulunarak "Sistemin devamlılığının sağlanması için sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyoruz" dedi.

Skandal olay nasıl işliyor?

Karaborsa sisteminin ilk aşaması internet üzerinden gerçekleşiyor. Whatsapp vasıtasıyla mesaj gönderilerek bilet isteniyor. Para kişinin banka hesabına yatırılmasının ardından maça gidecek olanın Passolig kartına veya başka bir kullanıcının kartına bilet yüklemesi yapılıyor. Ancak stada girişte kart kontrolü yapılmıyor. Passolig'i olmayan biri, başka birinin Passolig kartıyla maça rahatça girebiliyor.

Pergani 55

passolg satışları istenilen seviyede degil...12 bine bile ulaşamadık hala.. neden böyleyiz

nomak55

statların boşluğunu görünce ne kadar beleş giren varmış diye düşünüyor insan ister istemez

amisos5506

urfayı yensek ah be.o zaman 15.000 e yaklaşırız kısa sürede.

Tufan

Hayatımın hic bi döneminde bedava maç özlemedim. Almaşık Kalmayacağım. Belesle alakası yok yani.

Pergani 55

passoligden dönüş yok artık. begenilsede begenilmesede. maçlara gitmek isteyen mecbur alacak