PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Musti

Alıntı yapılan: özkan - 30 Ağustos 2014, 14:45:57
Çağrı abi,tek bir şey soracağım abi.İstanbul takımları bir şey demedikçe 75 Anadolu takımı hayır dese bu sistem değişirmi değişmezmi abi.Klüpler Birliği nedir ne işe yarar .Demekki bir işe yaramıyormuş yaramayacakmışda.O yüzden geçen zaman gidenler bizden gider abi.TŞK SAYGILAR :)

Abi bizde istemiyoruz,seve sevev bayılmıyoruz parayı ama orada olmak zorundayız.Bunu sana cevap diye yazmıyorum ama hem şu an hem sonraki nesillere Samsunspor'u aktaramayız abi mo zaman.Tamam adamlar rant peşinde ama bizim vereceğimiz rant bence kazanacaklarımızdan daha büyük değil.Lige çıksak,15000 kart almış olsak bizmi kazanmış oluruz o rantçılarmı abi.Bence manevi olarak bakmak lazım.Son olarak tamam rant diyorum ama buda bir devlet kanunu.Bana göre doğruda bir kanun ama rant kokması mide bulandırıcı.

Kendi çerçevemden bakınca benım Samsunspor duygularım daha ağır basıyor abi kazıklanma duygusundan.Ben EL'E İNAT almak zorundayız görüşündeyim.

Ben cevap vereyim "Değişir."

Buna sadece rant ve fişleme olarak bakmayın.

Sen, maç günü stadın örneğin 100 metre dışında ağzından argo kelime çıksa polisin 'şikayet şartı' aramaksızın hakkında işlem yapıp, para cezası yeme ve maçlardan men edilme durumun var. Psssolig alarak buna evet demiş oldun.

Bugüne kadar Saösunspor taraftarının 6222 ile ne çektiğini burdakiler de dahil yakından gördük. Passolig ile bu çile daha da artacak.

Evet Samsunspor taraftarıyla stadyumda itici güç ama passolig ile o bildiğin 'taraftar' olmayacak yerine çekirdekçi tayfa dediğimiz 'seyirci' olacak.
Bi de böyle düşün.

(-Tapatalk-)

551

Bu arada her fırsatta İstanbul takımları tepki vermekdikçe hiçbir şey olmaz diyenler İstanbul takımlarının büyüklüğünü gücünü kabul etmiş demektir bizden birşey olmaz ne varsa onlarda var demektir o zaman anti İstanbul demeyede Fb taraftarı cezalı maça giriyor biz giremiyoruz demeyede 80 li yıllarda şampiyonluğumuz engellendi demeyede hakkı yoktur çünkü böyle düşünenlere göre güç onların elinde onlar ne derse o olur biz kimiz ki...

SSKLA

Alıntı yapılan: 551 - 30 Ağustos 2014, 16:09:20
Bu arada her fırsatta İstanbul takımları tepki vermekdikçe hiçbir şey olmaz diyenler İstanbul takımlarının büyüklüğünü gücünü kabul etmiş demektir bizden birşey olmaz ne varsa onlarda var demektir o zaman anti İstanbul demeyede Fb taraftarı cezalı maça giriyor biz giremiyoruz demeyede 80 li yıllarda şampiyonluğumuz engellendi demeyede hakkı yoktur çünkü böyle düşünenlere göre güç onların elinde onlar ne derse o olur biz kimiz ki...

oportünist olup onları şakşaklamayalım ama birazcık realist olalım onlar bu ülkede pek çok şeyden güçlü hatta siyasetten bile . Evet gerçekten onlar tepki koymazsa bizler pekte umurlarında olmayız çünkü zaten işin kaymağını onlardan yiyecekler bizlerden değil bizlerden gelen paranın pek bi önemi yok. Bizlere bu dayatma sadece başa çıkamadıkları tribünleri yıldırmaktır başka bir şey değil tıpkı 6222 gibi

551

3 İstanbul takımı 33 anadolu takımı var 33 stat boş kalsın bakalım hele yeni yapılan statlar o zaman İstanbul takımlarına gerek kalmaz ama nerde o dik duruş.

SSKLA

Alıntı yapılan: 551 - 30 Ağustos 2014, 16:39:58
3 İstanbul takımı 33 anadolu takımı var 33 stat boş kalsın bakalım hele yeni yapılan statlar o zaman İstanbul takımlarına gerek kalmaz ama nerde o dik duruş.

şunu derler hiç merak etme: " anadoluda futbola ilgi yok yeaa. takımlarına sahip çıkmıyorlar."

Sadece Samsunspor

Bu ebilet en fazla Samsunspiru etkileyecek demedi demeyin. Biz zararli cikaxagiz cunku taraftar olmadan oynuyamiyir bu takim

Raqua55

Az özgürlük Ne para Kazanma Sevdasıdır bu İnsanların Tuttuğu takımın maçına bile gitmesi Kabus oldu İnsanların hafta sonu bir maç keyfi vardı Onuda ellerinden Aldınız Bir Maça gitmek bu kadar zor olmamalı  :(

orucreis

Bugun kac tane gurbetci gorduysem sove sove bi kaldilar Adam ayda yilda bi maca gelmis giremiyo

jean

kartı al ıcını doldur tekrar sıraya gırıp bılet al resmen ezıyet futboldan uzaklaştırıyorlar ınsanı

evolution55

Bursa gs maçını izledim stadın yarısı boştu ama kale arkaları fulldü,şu an adana demir denizli maçını izliyorum taraftarları bizden fazla,öyle görünüyorki bir kaç hafta sonra bu sayılar daha da artacak... Bu adamların bu işten vazgeçeceğini sanmıyorum

sadece55

E bilet olayında bugün paramla rezil olmanın ezikliğini yaşadım.Paramla kombinem ile maça giremedim.Tv den izledim.

eprianu

31 Ağustos 2014, 00:41:26 #371 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2014, 01:54:10 eprianu
Daha önce de söyledim. Kimseye niye PassoLig aldın demeye hakkımız yok. Kimsenin neden PassoLig aldığını açıklamasına da gerek yok. Herkes kendi tercihini yapacak. Ama yok TFF projeden vazgeçmezmiş yok bakan tehdit etmiş yok İstanbul takımı taraftarları istemez ise bu proje iptal olmazmış yok ne olursa Samsunspor'a olurmuş. Hakikaten bu bahaneler çok komik kalıyor. Almıyorum arkadaş zorla mı satacaklar bana. Türkiye'deki tüm taraftarlar çok değil 4 hafta dayanabilse yani içerideki 2 maça gitmese bu proje iptal olur bu kadar net. Adamlar ne kadar korkutmuş taraftarı mecburmuşuz. Benim için PassoLig devri başlamadan bitti devir TRTLig devri.

Tekrar söylüyorum projenin amacı Çalık Grubu'nun bankasını yani AktifBank'ı kalkındırmak. Adamlar Türkiye'yi yedi bitirdi doymadı, sizin cebinizdeki 15-20 liraya göz dikti, sizin Samsunspor sevginizi paraya çevirme derdine düştü hala buraya gelmiş PassoLig'i savunuyorsunuz. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki Samsunsporlu olmak bir bilete sahip olmak değil bir duruşa sahip olmaktır. PassoLig almadan da Samsunsporlu olunabilir hatta bence daha da güzel olunur.

Herkesin görüşüne saygımız var isteyen alsın. Ama Çalık grubunun sizi nasıl kirli bir projede kullandığını unutmayın. Ben PassoLig denen saçma sistem ücretsiz olana kadar, benim 1 liramın dahi bu kan emici insanlara gitmediği ana kadar PassoLig almıyorum almayacam. Geçen senenin içine Adnan etti bu senenin içine de PassoLig. Emeği geçen herkesin eline sağlık!

SametYılmaz55

Oy kaygısıyla Şike yasasını bir günde nasıl degistirdiklerini biliyoruz.Bunu da bal gibi değiştirirler.statlar 4-5 hafta daha boş kalsın ses cikartmayan kulüp başkanları teker teker isyana başlayacak.siyasi baskı falan hepsi hikaye olacak.1 günde çok şey değişiyor bu ülkede.o yüzden Tff bu projeden vazgecmez demek tuhaf geliyor.öyle yada böyle bu uygulama iptal olacak.yeter ki tribünler az daha boş kalsın.hayatımda ilk defa Samsunspor tribünleri boş kaldı diye sevindim.inşallah ülke genelinde bütün statlar boş kalır.o zaman değişip değişmeyeceğini görürüz.

GurbetciFanatik

Sorum var arkadaslar. Dünkü maci izlediktan sonra soke oldum.
Passokart bir kereye masus 15 TL midir yoksa her mac icin mi ?
Bir kere icinse 15 TL  12 bin kisiden sadece 1000 Kisi mi bulabiliyor 15TL yi.

Passokartdan bu kadar taraftarin cekindigi ne olabilir ???

Amac tepki göstermekse bos is o onaylandi yanilmiyorsam.

beşnumara

Yıllık 15 tl. İstersen hic kullanma yıllık yine 15 tl