PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

özkan

30 Ağustos 2014, 14:32:59 #345 Son düzenlenme: 30 Ağustos 2014, 14:36:48 özkan
Tamam dayatma,bankaya müşteri portföyü ama almak zorundayız açıklaması yok almak zorundayız.istanbul hükümeti bu böyle olacak diyorsa bu böyle olacak ikinci bir şansımız yok.Almamanın sadece takıma zararı olacağını düşünüyorum ben.Bizim takım taraftarla oynayan bir takım bu iki iki daha dört.

birde şöyle düşünün ülkede neler yaşandı geçti gerek siyasi gerek ekonomik.ne kanunlar kararlar yasalar çıktı halk ık mık etti sonuç aynı hükümet ne dediyse o oldu.Birde böyle bakın olaya,Samsunspor camiası komple bu kartı almasak kaç kart yapar 15000 kart.Hiç bir tane bile almasak ne zararı olur bunun tff aktifbank rte hükümet rantçılara ? Bence hiç bir zararı olmaz.Bence almayarak sadece klübümüze zarar verıyor,içimizdeki aşkın alevine su döküyoruz.Zamanla maça gitmeyenler bizim bu site için demiyorum daha sıradan Samsunspor'lu olanlar için diyorum,diyecek ki takım potaya girsin o zaman gideriz.Peki o zamanda ya takım potaya giremeze ya işler kötü giderse ? Evden maç izleyenler topluluğu oluşmadan bu işe son vermek lazım.Ayrıca hepimiz babamızın elimizden tutup stada götürmesiyle Samsunspor'lu olmadık mı ? Evden ben şimdi ufak çocuğu nasıl Samsunspor'lu yaparım ? Ha bizi işlemiş,ha westham united'ı aynı şey.

Özetle benim şahsi görüşüm,koca samsun yansa kül ola,şehirde taş üstünde taş kalmasa protesto ediyoruz diye bunun İstanbul içöin bir anlamı yok arkadaşlar.Almamak takıma puanlar kaybettiler rota değiştirir bence.

beşnumara

Bugün giresun daha sonra baska takım taraftarlari gelsin stadı rehin alsın.

cgr

Bunlar hep siyaset beyler. Oyuna gelmeyin. Sizin duygularınızla oynuyorlar ciddi ciddi. Sevdiğin şey üzerinden rant elde etmeye çalışıyorlar. Bi yanda sevdiğim takım, bi yanda ise aktifbank, zorlamalar vs.vs. İşte bu adamlarda zaten onu istiyor ki. İkilemde kalsın, nası olsa takımını seçecek biz de kazanmış olacağız diyorlar.

Kısacası toplum olarak yıllardır hiçbir şeye ses çıkar(A)madığımız için, hep ezilen bi millet olduk. Aman işime, ekmeğime bişe olmasın, aman çoluğuma çocuğuma bişe olmasın diye diye zorbaların eline kalmışız. Sistemin kölesi oluyoruz beyler, uyanın dikkatli olun.

özkan

Çağrı abi,tek bir şey soracağım abi.İstanbul takımları bir şey demedikçe 75 Anadolu takımı hayır dese bu sistem değişirmi değişmezmi abi.Klüpler Birliği nedir ne işe yarar .Demekki bir işe yaramıyormuş yaramayacakmışda.O yüzden geçen zaman gidenler bizden gider abi.TŞK SAYGILAR :)

Abi bizde istemiyoruz,seve sevev bayılmıyoruz parayı ama orada olmak zorundayız.Bunu sana cevap diye yazmıyorum ama hem şu an hem sonraki nesillere Samsunspor'u aktaramayız abi mo zaman.Tamam adamlar rant peşinde ama bizim vereceğimiz rant bence kazanacaklarımızdan daha büyük değil.Lige çıksak,15000 kart almış olsak bizmi kazanmış oluruz o rantçılarmı abi.Bence manevi olarak bakmak lazım.Son olarak tamam rant diyorum ama buda bir devlet kanunu.Bana göre doğruda bir kanun ama rant kokması mide bulandırıcı.

Kendi çerçevemden bakınca benım Samsunspor duygularım daha ağır basıyor abi kazıklanma duygusundan.Ben EL'E İNAT almak zorundayız görüşündeyim.

ask55

tamam bende karşıyım passolig konusuna.tamam bencede konuştukça detaylarını gördükçe çok saçma geliyor.
ama şu aktifbank olayına neden bu kadar takılıyoruz ki ? (Bende başta aynı hatayı yaptım bu arada)
yok çalık grubununmuş yok tayyipin damadınınmış vs.
Allah aşkına ülkede banka kurupta yetimin hakkını yemeyen bir isim var mı ?
bunların sanki alayı hırsız değilmiş gibi işbankasından, garantiden yapı kredi'den vs. alışveriş yapıp aktifbank'a karşıyım demek kusura bakmayında çok komik ve basit.

Ayrıca siyasete girmek istemem ama bu banka bankasya olsaydı, şimdi aktifbank'a karşı duran cemaat sempatizanları ses çıkarmayı,karşı durmayı bir yana bırak destek noktasında ellerinden geleni yaparlardı.

İşin içinde rant ve dünya kaygısı olunca kimsenin gözü başkasını görmüyor.Herkes cebine girenle ilgileniyor.

Olan senin benim gibi temiz duygularla takımına destek vermek isteyenlere oluyor.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ask55 - 30 Ağustos 2014, 14:53:33

Ayrıca siyasete girmek istemem ama bu banka bankasya olsaydı, şimdi aktifbank'a karşı duran cemaat sempatizanları ses çıkarmayı,karşı durmayı bir yana bırak destek noktasında ellerinden geleni yaparlardı.

Nereden biliyorsun?

Ayrıca faraziyeler üzerine konuşman çok saçma.
Bank Asya 3 sezon bu lige isim sponsoru oldu. Kulüplere maddi destek sağladı.
Bir tane cemaat sempatizanının(!) çıkıp da afra tafra yaptığını mı gördün?
Sponsor olmakla sahip olmak ayrı şeyler.
Futbolun içine ediliyor ve bu da sistemin bir parçası.

Senin bakış açınla sen de AKP sempatizanı olarak bu meseleyi oldu bittiye getiriyorsun.

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 30 Ağustos 2014, 14:34:27
Bugün giresun daha sonra baska takım taraftarlari gelsin stadı rehin alsın.
Giresunspor taraftarı kadar olamazsan bastırırlar  ::)

ask55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 30 Ağustos 2014, 15:02:44
Nereden biliyorsun?

Ayrıca faraziyeler üzerine konuşman çok saçma.
Bank Asya 3 sezon bu lige isim sponsoru oldu. Kulüplere maddi destek sağladı.
Bir tane cemaat sempatizanının(!) çıkıp da afra tafra yaptığını mı gördün?
Sponsor olmakla sahip olmak ayrı şeyler.
Futbolun içine ediliyor ve bu da sistemin bir parçası.

Senin bakış açınla sen de AKP sempatizanı olarak bu meseleyi oldu bittiye getiriyorsun.
nerden biliyorum söyleyeyim.
yıllarca devletin bütün kademelerinde, hak yiyerek,torpille,birilerinin talimatlarıyla,kpssden karı koca 120 puan alarak vs. bir yerlere gelen "cemaat sempatizanları" çıkarlarına dokunulana kadar yaşanan haksızlıklara ses çıkarmadılar.

Evet futbolun içine ediliyor.evet bu da bir parçası.Ama bankanın kime ait olduğuyla neden bu kadar kafa yoruluyor ben bunu anlamıyorum.

Diğer bankalardan biri olsaydı aynı tepki verilecek miydi ?

Ben Akp sempatizanı değilim.Öyle olmadığımı verdiğim oyla belirttim.Senin bu eleştirinde faraziye olmuş oluyor.

Ama abi kusura bakma 17 aralık'a kadar yapılan haksızlıklara karşı en ufak eleştri yapamayanlar, şimdi gelip muhalif ayağına yatıyorlarsa orda kimse samimiyetlerine inanmamızı beklemesin.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ask55 - 30 Ağustos 2014, 15:16:23
nerden biliyorum söyleyeyim.
yıllarca devletin bütün kademelerinde, hak yiyerek,torpille,birilerinin talimatlarıyla,kpssden karı koca 120 puan alarak vs. bir yerlere gelen "cemaat sempatizanları" çıkarlarına dokunulana kadar yaşanan haksızlıklara ses çıkarmadılar.
.

Çok iddialı bir cümle olmuş hakikaten. At iziyle it izinin birbirine karıştığı, herkesin akpye yaranmak için 'cemaattenim' dediği bir süreçten söz ediyorsun. Kimlerin 'cemaatten' olup olmadığı bu zor günlerde daha iyi ortaya çıkıyor. Cemaat adına kul hakkı yiyen kim varsa adidir, şerefsizdir. Senin akpli olup olmadığını bilmiyorum zaten, ilgilenmiyorum da orada yazdığım çok açık. Senin bakış açına göre sen de akpli mi oluyorsun diye..

Şu passoligi işini bile cemaat mevzuuna getirmek saçmalığın daniskasıdır.

Adamların ilanlarını, reklamlarını, basın açıklamalarını görmüyor musun?

Passolige karşı olan herkes onlara göre;  bedavacı, holigan, hak yiyen, küfürbaz, milli bir projeye karşı gelen, gerçek futbol sever olmayan, rantçı, futbol severleri tribünden kaçıran vs. vs.
Bu üslup sana tanıdık gelmiyor mu?

Özetle, hiç ilgisi yokken mevzuyu siyasete ve cemaate çeken sensin.
Ben buna bir hükümet projesi olduğu için değil -ki bal gibi öyle- saçma ve futbol sevgisine aykırı bulduğum için karşıyım. Mesel oy vermekse oy verdiğim de oldu onlara vermediğim de. Forum sakinleri zaten bilir bunu.

Jnr.Serkan

Gişedeyim ortalama bir bilet 7 8 dakikada veriliyor

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ask55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 30 Ağustos 2014, 15:21:26
Çok iddialı bir cümle olmuş hakikaten. At iziyle it izinin birbirine karıştığı, herkesin akpye yaranmak için 'cemaattenim' dediği bir süreçten söz ediyorsun. Kimlerin 'cemaatten' olup olmadığı bu zor günlerde daha iyi ortaya çıkıyor. Cemaat adına kul hakkı yiyen kim varsa adidir, şerefsizdir. Senin akpli olup olmadığını bilmiyorum zaten, ilgilenmiyorum da orada yazdığım çok açık. Senin bakış açına göre sen de akpli mi oluyorsun diye..

Şu passoligi işini bile cemaat mevzuuna getirmek saçmalığın daniskasıdır.

Adamların ilanlarını, reklamlarını, basın açıklamalarını görmüyor musun?

Passolige karşı olan herkes onlara göre;  bedavacı, holigan, hak yiyen, küfürbaz, milli bir projeye karşı gelen, gerçek futbol sever olmayan, rantçı, futbol severleri tribünden kaçıran vs. vs.
Bu üslup sana tanıdık gelmiyor mu?

Özetle, hiç ilgisi yokken mevzuyu siyasete ve cemaate çeken sensin.
Ben buna bir hükümet projesi olduğu için değil -ki bal gibi öyle- saçma ve futbol sevgisine aykırı bulduğum için karşıyım. Mesel oy vermekse oy verdiğim de oldu onlara vermediğim de. Forum sakinleri zaten bilir bunu.

Cemaatle olan ilgisi banka mevzusundan geliyor.Hiç ilgisi yok değil bence.

Adamların ilanlarını da görüyorum,reklamlarını da görüyorum.Taraftara yaptıkları muameleyide görüyorum.
Zaten en başta bende karşı olduğumu söyledim.

Sen futbol sevgisine aykırı bulduğun için karşıymışsın.Ben hükümet projesi olduğu için, rant olduğu için, haksızlık olduğu için karşıyım ki mutlaka sende öylesindir.

Özetle bu ülkede artık bir konu hakkında konuşmak için yüz defa düşünmek zorunda bırakılıyoruz.Acaba o ne der acaba şu ne der diye.
Ben düşüncemi söyledim.
Konu cemaate gelsin istemezdim ama her konuda daha dün desteğini esirgemeyenler bugün sırtını çeviriyorsa samimiyetsizliklerindendir diye düşünüyorum.

mehmet yılmaz

Neyse Ahmet Sefa, uzatmayayım.

Cemaatin toplu bir passolig protesto organizasyonu yok. Sanal ortamda bile yok. Çoğunun bu uygulamadan haberi bile yoktur.
Bak tesadüf, az önce bir öğretmen arkadaşım aradı. İki tane gurbetçi misafiri varmış. Maç biletini nereden alacağız diyor. Anlattım, şaşırdı. İlk kez duymuş.

Öbür eleştirilerinin ve benim sana cevap olarak yazacaklarımın ise bu forumda yeri yok.

Devam etmek istersen özelden sürdürürüz.

ask55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 30 Ağustos 2014, 15:30:59
Neyse Ahmet Sefa, uzatmayayım.

Cemaatin toplu bir passolig protesto organizasyonu yok. Sanal ortamda bile yok. Çoğunun bu uygulamadan haberi bile yoktur.
Bak tesadüf, az önce bir öğretmen arkadaşım aradı. İki tane gurbetçi misafiri varmış. Maç biletini nereden alacağız diyor. Anlattım, şaşırdı. İlk kez duymuş.

Öbür eleştirilerinin ve benim sana cevap olarak yazacaklarımın ise bu forumda yeri yok.

Devam etmek istersen özelden sürdürürüz.
Abi seninle böyle bir tartışma yaşamak istemezdim.
Seninle çokça halı saha maçı yaptık, deplasmanlara gittik, beraber yolculuk yaptık vs.
Sana öncelikle öğretmen olduğun için saygım var.Ama saygıdan öte sevgim var.
İstersen cüneyt'e sorabilirsin ona bu siteyi anlattığımda senin için neler söylediğimi.
Ama işte insanoğlu bazen içinde tutamıyor söylüyor.Tabi her konuda aynı düşüneceğiz diye birşey yok.
Kırdıysam hakkını helal et.

mehmet yılmaz

Helal olsun, sen de et...

Son zamanlarda o kadar çok kırıldım ve haksızlığa uğradım ki, bu yazışmanın lafı bile olmaz ;)
Bugün yenelim, normale dönelim.

ask55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 30 Ağustos 2014, 15:45:37
Helal olsun, sen de et...

Son zamanlarda o kadar çok kırıldım ve haksızlığa uğradım ki, bu yazışmanın lafı bile olmaz ;)
Bugün yenelim, normale dönelim.

Helal olsun abi.

Samsunspor kazansın gerisi teferruat.