PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

Mac zevkimizin içine edecekler resmen al_sana

evolution55

stad gişelerinde tek kullanımlık kart falan satılacak mı acaba,sonuçta 2 haftada bir maça gitmeyen bir kesim de var.mesela ben samsunda olduğum zaman maç olursa mutlaka gidiyorum.

özkan

yok kardeşim kart yoksa maçta yok.

evolution55

yarın son yılların en kötü sezon açılışını yapacağız sanırım

sadece55

Ben dayanamadım çaktım kombineyi.Bekledik bekledik olmadı.Yapacak birşey yok hayatta en zevk aldığımız şeyden uzak kalmak kolay değil.

Ertuğrul Sağlam

Bu sisteme karsi durmak sadece  sadece 300-500 kisinin haddi degil. Belki Passolig almayarak sadece vicdanini rahatlatirsin ama toplumsal bir tepki vermedikce fare daga kusmus durumu olur.
92-93 sezonundan beri 98 Mayis-99 Kasim Askerlik donemi haricinde hic mac kacirdigimi hatirlamiyorum. Ben protesto etmeyi basaramadim maalesef bugun 3,5 saat'lik beklemenin ardindan kombinemi aldim.

551

Alıntı yapılan: ult55ras - 29 Ağustos 2014, 13:18:15
ben çiftlik pttden 5 tl yükledim evdende biletimi aldım. normal hesap kartı benimki
nikin guzelmis.

cgr

Sistemin kölesi olmayacağım. Bu uygulama bitene kadar maçlara gitmemeye kararlıyım.

mehmet yılmaz

Bütün yaz gelgitler yaşadım. Çok kararsız kaldım ama sonunda Passolig almamaya karar verdim. Evet, almadım ve almayacağım. Kadıköy'deki finalde elimde biletimle beni polis zoru ve tehditle stattan atan tff'yi ve bu saçma uygulamasını kabul edemiyorum. Takımı bahane ederek alana bir şey diyemem ama ben bu dayatmalara karşı tercihimi almamaktan yana kullanıyorum. Banka müşterisi değil Samsunsporluyum. Yıllar sonra bir iç saha maçını TV'den seyretmek zor olacak ama alışırız artık.

Desiqner

Almadım , almayı da düşünmüyorum.Allah hayırlısını nasip etsin.

55.hakan

Almamak için o kadar çok neden varki.Bu saçma sisteme köle olmamak var biz ne yaparsak yapalım tıpış tıpış alacaksınız anlayışına karşı durmak var ve tabii dibine kadar rant ve siyasi nedenler var.

Ayberk

Vallahi ben geçen sene playoff maçlarını kaçırmamak için mecburen almıştım sonra passoya gerek kalmadı benim kart patladı. O zaman almasaydim şuan kesinlikle almazdim. Passolig kartım olduğu için içten içe pişmanlık duyuyorum, uygulamanın hemen hemen her şeyine karşıyım ama aynı zamanda bu uygulamanın kölesi olmuş gibiyim. Bugün stada büyük bir heyecanla gitmeyecegim. Hayattaki tek tutkumuzun içine ettiler. Normalde olsa bugün stad büyük oranda dolardı ister istemez insanın içini heyecan kaplardı, ama yok. Ne diyeyim ki ben tekelci, rantçı, ben yaptım olducu zihniyete? Allah bildiği gibi yapsın.

Jnr.Serkan

Yılda zaten 3-4 maca denk geliyorum onuda kacirmak istemedigim icin almak zorunda kaldim,acikcasi sistemin detaylariyla ilgilenmiyorum benim en buyuk zevkim Samsunsporsa ondan ayri kalmaya tupcu ve saz arkadaslari engel olmamaliydi.Aldik bakalim hayirlisi olsun ama ben er ya da gec herkesin bunu alacagini dusunuyorum .Medya gucu olan istanbul takimlari buna bas kaldirmadigi surece Anadolu kimsenin umrumda degil

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Arkeomen

bende istemeye istemeye aldım kartı İçimdeki Samsunspor sevgisi ağır bastı hayırlısı bakalım

evolution55

herkesin kararına saygım tabiki sonsuz ama ben de aldım passolig kartımı,çünkü şehir dışında yaşıyorum,senede bir kaç maç stadtan izleme imkanım oluyor ama aldım,çünkü sevgim ağır bastı. Samsunda yaşasaydım alır mıydım,evet gider kombine kartımı alırdım.. asıl olan Samsunspor çünkü