PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Ayberk

Satılan bilet sayısına nereden bakıyorsunuz?

Kaya

Passolig cüzdan karta sahip iseniz maç bileti almak için içine para yüklemeniz gerekmekte.Passolig kartına para yüklenirken 1 tl hizmet bedeli alıyor. :kafa:

Passolig kartınıza para yükledikten sonra bilet almak istediğinizde ise bu sefer karşınıza 3tl hizmet bedeli çıkıyor.Sanırım bayilerin kazandıkları ücret buradan karşılanıyor.

10tl olan maraton tribünü bilet fiyatı için +4tl hizmet bedeli ödemiş oluyorsunuz.Toplamda 14tl  :-X

forzasirin55

bayi değilde gişeden bilet yükleyince hizmet bedeli alınmaz heralde.

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 18 Ağustos 2014, 23:01:17
Passolig'in herşeyini bilmeden kesinlikle almayın. Yüzeysel olarak, başvurun 15 liraya alın deniyor ama işin içinden çok başka şeyler çıkmaya başladı.

(-Tapatalk-)

Demek istediğim şey yukarda Kaya'nın belirttiği hizmet bedeli gibi fazladan alınan ücretlerdi.

Ligler başlasın daha neler çıkacak ortaya.

(-Tapatalk-)

Ayberk

Teorikte eğer bütün bu işlemleri internetten yaparsan hiç bir ücret almıyor. Ama o kadar güzel bir site yapmışlar ki tam ödemeye geldiğinde sayfa donuyor. Sonuç olarak para yükleyebilirsiniz ama bilet alamazsınız internetten en azından site tamir edilmeden.

Jnr.Serkan

Cidden anlamadigim icin soruyorum.Ben passo kartima simdi stada gitsem mac bileti yukletebliyormuyum

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ayberk

Yükleyebilirsin. Ama dünya kadar kepazelik cekersin. Beklersin kartus biter daha da beklersin filan.

Jnr.Serkan

Yarin statta yukleyebiliyorsak problem yok erken gideriz artik: )

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eprianu

10 liralık bilet 14 liraya geliyor demek ki? Vay beee.
Ben almıyorum ama alan kişiler de hocamın dediği gibi tüm detaylarına dikkat etsinler. Sonuçta size kredi kartı satıyor adamlar. Bir yıl sonra kredi kartı ücreti çıkabilir karşınıza.

Musti

Passolig reklamları için Reklam Özdenetim Kurulu'na şikayet dilekçeleri yollanmıştı.

Başvurular değerlendirilmiş. Reklamların mevcut haliyle yayınlanması yasaklandı.

Değerlendirmenin tamamı için : https://m.facebook.com/TaraftarHaklariDernegi/posts/806357072719560

İşlem ücretleri hakkında, ücreti tüketici değil kulüp karşılar denilmiş ama işin öyle olmadığını gördük.

(-Tapatalk-)

fanatik samsunsporlu

passolig banka kartı aldım.kredi kartı diğer seçenek

amisos5506

satılan bilet sayıları
vip a 43
vip b 32
kale arkaları 43
maraton 448

ult55ras

Alıntı yapılan: Kaya - 29 Ağustos 2014, 01:48:01
Passolig cüzdan karta sahip iseniz maç bileti almak için içine para yüklemeniz gerekmekte.Passolig kartına para yüklenirken 1 tl hizmet bedeli alıyor. :kafa:

Passolig kartınıza para yükledikten sonra bilet almak istediğinizde ise bu sefer karşınıza 3tl hizmet bedeli çıkıyor.Sanırım bayilerin kazandıkları ücret buradan karşılanıyor.

10tl olan maraton tribünü bilet fiyatı için +4tl hizmet bedeli ödemiş oluyorsunuz.Toplamda 14tl  :-X

ben çiftlik pttden 5 tl yükledim evdende biletimi aldım. normal hesap kartı benimki

Desiqner

Bomboş stadlara oynamak hissini tadacak birçok kulüp.Zaten muhtemelen onların istediği de bu.Osmanlıspor(!)'un , GBB'nin ve diğer siyaset takımlarının dezajantajı da ortadan kalkmış oldu...

özkan

El mahkum aldım kartımı maça gidemedim diyemem.size önerim kedi kartı değilk banka kartı alın.paranızı zaten einizde olan kredi kartınızdan bu paso karta yükleyin (sayfa sizi yönlendiriyor zaten o ödeme yapacağınız sayfaya ) ekstra herhangi bir ücret ödemiyorsunuz bilet dışında.biletparasınıntamamıda klübe gidiyormuş ayrıca.