PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Bugün ki gs-fb maçında passolig uygulanmiyorsa geçmiş olsun.Bu saatten sonra passoligden vazgeçmezler.Her iki taraftarda kale arkalarından ne varsa sahaya atıyorlar.

Sadece Samsunspor

Hepsi tek tek tespit ediliyirmus ceza alacaklarmis. Bakalim gorucez. Ancak sundan eminimki passodan donus olmaz.

eprianu

Penaltı atışlarını izledim az önce kale arkasında 50'ye yakın su şişesi vardı.
Sadece penaltılarda en az 10 tane yabancı madde atılmıştır sahaya.
Benim düz mantık matematik hesabıma göre en az 100 kişinin ceza alması lazım.
En çok da meşale atanlara ne ceza verilecek onu merak ediyorum.

Bir de Celil Sağır veda maçında bile koltuğu zimmetlemişler. Adam demin çıkmış taşın üstünde oturuyor.
Ona da taşı zimmetlemişler herhalde  :D :D

Vazgeçerler mi bilmem ama PassoLig'in tribün olaylarını bitirmek amacı olmadığı en kısa zamanda anlaşılacaktır.

fanatik samsunsporlu

kombineler passolig kartına nasıl işleniyor.sanal  ortamda olursa sıkıntı olmaz mı yer açısından

samsunum

Dün ki maç bu adamların ekmeğine yağ sürdü

eprianu

Guya PassoLig uygulanınca stada meşale felan giremeyecekti. Reklamlar öyle diyordu.
Dün sahaya yanar halde fırlatılan meşaleler insanları kandıran proje sahiplerine armağan olsun  :D

Kadir Çöpdemir - PassoLig Kart Reklamı

samsunum

dün ki maçta passolig uygulanmadı diye biliyorum

evolution55

dün akşamdan sonra ben de vazgeçileceğini sanmıyorum. daha da bir arkasında duracaklar bence,zaten bu passo lig'i kabul edenlerin başında kulüpler de gelmiyor mu

amisos5506

dünki maç eski sistemdi ama kameralar herkesi belirlemiş dendi.

Musti

O reklam tam bir kandırmaca. Açın 6222 'yi okuyun.
Yasa  nisan 2011 yılında yürürlüğe girdi. O tarihten sonra süperlig kulüplerine bir yıl izin verildi ebilete geçiş için. Bu yasa 2012 den beri ne kadar uygulandı? Dün akşamki maçtan da çok bir şey beklemeyin. Kaldı ki o maçın hakem tarafından tatil edilmesi bile gerekirdi.

Passolig geldi diye 6222 uygulanmaya başlanacaksa bu çok büyük bir hukuk faciası olur.

(-Tapatalk-)

muzaffer4

Giresun macına girmek isteyenler  bugun passolig basvurusu yapmak zorundaymis

cany

bakan kesinlikle passolig'den dönmeyecez demiş. çok marifetmiş gibi söyleyip duruyolar hala. bu seneden ben de bi şey beklemem de seneye büyük ihtimal kalkar. zaten bir sezonda yeterince müşteri toplamış olurlar bankaya

amisos5506

toplam bilet alan bizden 339 kişi giresun 74 kişi

eprianu

Hay Bakan'a ya... Dönmezlerse dönmesinler. Ben de PassoLig almıyorum. Bana zorla kart satacak değil ya? Oturduğu koltukta geçici olan bakan tehdit etmiş çok korktum nolur dönsünler.  Iki üç bin kişiye maç oynamayı göze alan kulüpler stad boş kalınca "taraftar sahip çıkmıyor" diye ağlamasınlar da gerisi önemli değil

Bu arada cany hocam sözlerim Size değil yanlış anlamayın sakın :)

cany

Alıntı yapılan: eprianu - 28 Ağustos 2014, 18:19:23
Hay Bakan'a ya... Dönmezlerse dönmesinler. Ben de PassoLig almıyorum. Bana zorla kart satacak değil ya? Oturduğu koltukta geçici olan bakan tehdit etmiş çok korktum nolur dönsünler.  Iki üç bin kişiye maç oynamayı göze alan kulüpler stad boş kalınca "taraftar sahip çıkmıyor" diye ağlamasınlar da gerisi önemli değil

Bu arada cany hocam sözlerim Size değil yanlış anlamayın sakın :)

yok renktaş anladım, önemli değil. ben de senle aynı fikirdeyim :)