PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugün gazetesinin haberine göre banka tarafından bjk ve gsye ekstradan 8 milyon dolar veriliyormuş.

orucreis

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 19 Ağustos 2014, 10:50:52
Bugün gazetesinin haberine göre banka tarafından bjk ve gsye ekstradan 8 milyon dolar veriliyormuş.

>l<  >l< adalet denen terazinin futbolda olmadığı bir kere daha göruldü abi

Ya anlamadığım bi konuda neden fb ye bu sistemi yapmıyorlar(yapamıyorlar)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: orucreis - 19 Ağustos 2014, 11:10:24
>l<  >l< adalet denen terazinin futbolda olmadığı bir kere daha göruldü abi

Ya anlamadığım bi konuda neden fb ye bu sistemi yapmıyorlar(yapamıyorlar)

6222'ye göre Passolig mecburi değilmiş. Yani mecburi olan herhangi bir kart üzerinden yani e-biletle işlemlerin yapılmasıymış. FB'nin zaten taraftar kart diye bir uygulaması varmış. Sistemde kayıtlı insanlar ama kulübün sisteminde, bir banka müşterisi olmak zorunda değiller. Sistemin uygulanmaması halinde her maç için 80.000 TL tazminat ödemek zorundaymış kulüpler. FB için bir maçta 80.000 TL para değil. Buna güveniyorlar. Ama daha da ötesi adamlar pazarlık yapıyorlarmış aslında. Daha yüksek bir meblağa FB de geçebilirmiş Passolig'e.

ali ihsan

FB de geçiyormuş diye okudum geçenlerde.8 TL olacakmış onların kartının bedeli...

Ben bu sefer kararlıyım bu işte.Almayacağım kesinlikle.Oturur evimde izlerim maçımı...

Her dayatılanı yapacak değiliz.

Ayberk

Aynen fb de bu sisteme daha fazla direnemedi. Bu konuda anadolu takımlarının yönetimlerine malesef kimse suc atamaz. Yukarıdaki otorite tehdit etse anında geri adım atmak zorunda yönetimler.  Taraftar tepki göstermekte haklı ama taraftar tepki gösterdi diye bu sistemi geri cekmezler. Dolukuk oranı azalmış falan umurlarinda bile olmaz.

eprianu

Ayberk Hocam kulüpler/kulüp başkanları iki zor seçenekten birini seçmek zorundalar;

Ya PassoLig'den vazgeçecekler
Ya da 150-200 kişiye maç oynayacaklar.

PassoLig'i bırakmazlar ise "Tribünler Boş" diye hiçbir kulüp başkanının ağlamaya hakkı yok.
Kendi düşen ağlamaz.

Ellibeş Numara

Aslı var mı bilmiyorum ama aktifbank yani passolig kartı'nın verildiği bankanın sahibi rte'nin damadı olduğu söyleniyor. Zaten pek tanınmayan, bilinmeyen bir banka.

eprianu

AktifBank Çalık Grubu'nun. Gerisini siz düşünün hocam  ;)

cgr

Alıntı yapılan: Ellibeş Numara - 19 Ağustos 2014, 14:35:47
Aslı var mı bilmiyorum ama aktifbank yani passolig kartı'nın verildiği bankanın sahibi rte'nin damadı olduğu söyleniyor. Zaten pek tanınmayan, bilinmeyen bir banka.

Günaydın :)

http://www.aktifbank.com.tr/yonetim-kurulu.aspx?73

özkan

bu kadar dikta ülkeden ancak böyle bir uygulama beklenirdi zaten.neymiş sdece o bankadan ödeme yapılıyormuş yok ya niye yıllarca kestikleriniz yetmedimi.yapacak bir şey yok belkide uzun yıllardır ılk defa bu kadar sorunsuz ve azır sezon öncesi calısmalarını böyle bir uygulama yüzünden takımı yalnız bırakacağız ama eminim sezon ıcınde bu uygulama ıptal olacak.en fazla 1 sene sürer bu ıs.

AhmetDenizci

19 Ağustos 2014, 15:25:11 #250 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2014, 16:34:52 AhmetDenizci
Alıntı yapılan: cgr - 19 Ağustos 2014, 15:13:18
Günaydın :)

http://www.aktifbank.com.tr/yonetim-kurulu.aspx?73

Çalık Yedaş'ta Çalık Holding'e bağlı değil mi abi ?

deado

passolig almayacağım bu dayatmaya karşıyım

SametYılmaz55

Sadece havuz medyasının passoligi övmesi bile almamak için gerekli bir sebep bana göre.7/24 yalan ve yanlı yayın yapan adamların övdüğü sistem de kendileri gibidir.Hırsızların ve yalancilarin dayatmasına sonuna kadar karşı olacağım kendi adıma.Kendi koydukları şike maddelerini nasıl değiştirdilerse bu sistemi de değiştirecekler...

amisos5506

arkadaşlar bunlar gerekirse kulüplere toplam hasılatı verir yine de passolig i kaldırtmazlar.adamların amacı dikdatöre sövenleri engellemek.başka birşey değil.ben şahsen savunmasam da passokart ı mayısta aldım.herkesin kendi fikridir ama stadda samsunspor u taraftarsız bırakmayı Allah bize nasip etmesin bir kez mersine karşı olduk.

orucreis

Aynen mayıs ayında mecburiyetten aldıgımiz icin bu kazigi bi kere yedik insallah bi dahaki sene kaldirilir