PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

cany

tv'de sinan engin 'kulüpler passolig paralarını peşin aldı, daha geri dönüş imkansız' demişti mayıs falandı. böyle bi rezillik yok ya. neresinden tutsan elinde kalıyo. bi kolaylık falan sağlasa veya bazı sorunları çözse neyse diyecem. amaçları belli. kendileri de demiş zaten

orucreis

Alıntı yapılan: cany - 18 Ağustos 2014, 19:58:37
tv'de sinan engin 'kulüpler passolig paralarını peşin aldı, daha geri dönüş imkansız' demişti mayıs falandı. böyle bi rezillik yok ya. neresinden tutsan elinde kalıyo. bi kolaylık falan sağlasa veya bazı sorunları çözse neyse diyecem. amaçları belli. kendileri de demiş zaten

Eger kulupler paralari pesin aldiysa 1 sene bu eziyeti cekicez 1 senenin sonunda uygulama kalkacak

cembaba

cany

Alıntı yapılan: orucreis - 18 Ağustos 2014, 20:06:54
Eger kulupler paralari pesin aldiysa 1 sene bu eziyeti cekicez 1 senenin sonunda uygulama kalkacak

hiç sorma ya. ama 1 senelik mi aldılar acaba o belli değil. sezon sonu kalkacaksa ben razıyım bi sene maça gitmemeye

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: CemBaba - 18 Ağustos 2014, 20:29:01
Yalan bu rakam.

Muhtemelen yalan çünkü Samsunspor adına 2400 passolig satıldı demiş.2400 passoligden o kadar gelir etmek mümkün değil.onu yazan arkadaş kimse sifirlari fazla koydu herhalde.ama kulüplere belli bir peşinat verildi mi onu bilmiyorum.

Ned Stark

Süper lig takımlarına 1 trilyon  dağıtıldı ...
PTT takımlarına ne dağıtıldı bilmiyorum. ..

orucreis

Alıntı yapılan: cany - 18 Ağustos 2014, 20:42:07
hiç sorma ya. ama 1 senelik mi aldılar acaba o belli değil. sezon sonu kalkacaksa ben razıyım bi sene maça gitmemeye

Geri donus imkansiz dediginr gore 1 sene pesin aldi

samsunum

şampiyonluğa oynasak bile almayacağım, aldırmayacağım.

Musti

Passolig'in herşeyini bilmeden kesinlikle almayın. Yüzeysel olarak, başvurun 15 liraya alın deniyor ama işin içinden çok başka şeyler çıkmaya başladı.

Almak isteyenler her ayrıntısını takip edip araştırıp alsın. Bu bir banka kartıdır. Sonra pişman olmayın.

Yok ben illa alacağım diyorsanız bir kaç ay bekleyin. Lig başladıktan sonra her şey gün yüzüne çıkar. Duruma göre o zaman karar verirsiniz.

(-Tapatalk-)

lucarelli

Daha ilk maçtan passolig TFF tarafından delindi galiba. Super kupa finalinde passolig yokmus. Anadolu takımlarının taraftarlarındaki anti passolig duruşu sürerse bu iş yatacak gibi.

forzasirin55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 18 Ağustos 2014, 17:21:13
Şu son açıklamalardan sonra passolig almamak şart oldu.
Adam resmen dalga geçiyor. Ağzındaki baklayı da çıkarmış zaten. Bu bir taraftar projesi degil banka müşteri projesi demiş. Benim iki tane visam var ve aidat olarak bırakın 50'yi 75'i hiç para vermiyorum.
Ayrıca şu baska birinin de kartı kullanabilmesi konusu tam saçmalık. Neymiş? Bşt baskası da o kartı kullanabilirmiş ama o kişinin de passoligi olmalıymış. Adamın zaten kartı varsa başkasınınkini niye kullansın? üstelik kartınız elinize geçmediyse bile sistende var oldugunuz için gişeden bilet alabilirsiniz diyorlar.
Almamak en iyisi sanki.

Hayır burada demek istedikleri şu.
Eskiden gidemediğin maç olunca kombineni arkadaşına verip maça gönderebiliyordun.
Şimdi de Passolig kombinen var diyelim. Gidemediğin maç olursa internet üzerinden sisteme girip gidemeyeceğin maç hakkını başka passolig kartı olan birt arkadaşına devredebiliyorsun. Demek istediği bu. kimi göndermek istiyorsan onun da passolig kartı olması şartı bu yüzden. hakkını onun kartına tanımlaman gerek.

Kaya

Yeni bir bankaysanız ilk hedefiniz ne olurdu ? Ben olsam kredi kartımı ulaştırabileceğim kadar kişiye ulaştırırdım.Daha sonra sistem 1 sene içinde iptal olmuş olmamış umurumda olmazdı.

Öyle ya da böyle milyonlarca kart sahibine ulaşmış bir banka olacaklar.Onlar da bizim bildiğimiz gibi bu sistemin bazı avrupa liglerinde 1 sene sonunda yok olduğunu biliyorlar.Ne koparırsak kardır mantığı işliyor işte.

orucreis

Futbolu ticaret haline getiren tff ve tüpçü tayfası artık kirli ellerini çeksinler....

SametYılmaz55

19 Ağustos 2014, 03:10:14 #238 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2014, 03:19:08 SametYýlmaz55
Hocam bence futbolu ticaret haline getiren tüpçü ve tayfası değil siyasi iktidardır.Tüpçü ve tayfası siyasilerin kuklası durumunda.Rahatça söz geçirecekleri adamları federasyonun başına getirdiler,istedikleri gibi yönetiyorlar.Passolig,e-bilet tamamen iktidarın fikri.Federasyonda bu fikri uygulamaya geçirdi sadece.En büyük amaçları Aktif Banka para kaynağı sağlamakti onu da futbol üzerinden yapıyorlar.Siyaset futboldan elini çekmediği sürece tüpçü ve tayfası gitse de değişen bir şey olmayacak.gene kendi istedikleri adamları federasyonun başına getirecekler gene istedikleri gibi yönetecekler.Futbol federasyonun tamamen bağımsız olması gerekir bazı şeylerin değişmesi için o da bu düzende oldukça zor maalesef

orucreis

Siyasi iktidarı bu milletimiz olduğu sürece değiştirmek çok zor hatta imkansız millet körü körüne bağlanmış yaptıkları hataları bile görmüyorlar görselerde bizi suçluyorlar. Bize de ALLAH sonumuzu hayır etsin demekten başka çare kalmıyor malesef.