PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Sioux

12 Mayıs 2014, 19:16:12 #210 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2014, 19:19:41 Sioux
Yerli firmaların milli projeleri nedir yahu?
Üstte de dünyadaki örneklerini vermişler.
Kafayı sıyırmış bunlar.  ;D ;D ;D

berusa55

samsunum

Alıntı"BU ZAMANA KADAR 2 BİN 300 CİVARINDA SAMSUNSPOR PASSOLİG KARTI SATILDI"
Samsunspor 2014 - 2015 sezonunu açılış maçını Giresunspor ile yapacağını hatırlatan Gündoğan, "Bu maçta tribünlerin dolu olmasını bekliyoruz. Ama kart adetlerine baktığımızda şu anda 2 bin 300 civarında Samsunspor kartı satılmış durumda. Bunun 2 hafta içerisinde hızla yukarılara doğru çıkmasını bekliyoruz. Bu kart projesi tüm Türkiye çapında hayata geçtiğinden dolayı passolig kartı olmayan kişilerin stada girmeleri mümkün olmayacak. Dolayısıyla taraftarların hızla Samsunspor kartlarını almaları gerekiyor. Passolig kartlarını alıp ellerine gelmeyenler bile gişeden veya internetten bilet almaları mümkündür. Taraftarların tek yapmaları gereken Passolig internet sitelerine girip ya da gişelerden de kartlarını almaktır" diye konuştu.

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/30171/samsun-da-passolig-hedefi-600-bin/

celebi

Taraftarların tek yapmaları gereken Passolig internet sitelerine girip ya da gişelerden de kartlarını almaktır" diye konuştu.

BU KADAR BASİT YANİ HA

Ned Stark

Passolig alıp almama konusunda bnede herkes gibi tereddütlüyüm ..
Fakat Samsunspor umun maçlarını sadece Tv karşısında izlemek düşünceside beni deli etmeye yetiyor , ve her maçı vermeyen bir trt düşünülürse hatta TRTWEB de bu sene maç yayınlamayacakmış , hadi eskisi gibi nostalji yaparak radio dinlesek desek , o da super lig maçlarına kurulu yayın düzeni ... bu şartlarda bakıldığında Passolig fişlemesi bile bana daha mantıklı gelimiyor değil hani ... birde sen yoksan bir kişi eksiğiz mantığında bir trübün kültürüne sahipsen.. maç olduğu gün sabahtan için karıncalanıp stad yollarına düşüyorsan .. ben  sanırım o kartı alacağım ... trbünde olmak istiyorum çünkü samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x :-X :-X

Ekrem

Ben büyük bir azalma olursa tribünlerde bu sistemin rafa kaldırılacağını umuyorum

eprianu

Taraftar ile dalga geçenler Allah'ın izniyle sezonun 5-6. haftasında bu projeyi çöpe atacaklar.

Sadece Samsunspor

orucreis

Adamlar kendi bankalarinin kartina taksit yapmiyo bonus veya world karda 6 taksit yapiyo. Boyle gerizekali bi satış taktikleri var ki 1 haftadır bonus kartla 6 taksitle alamadim. Yaptiklari sisteme ........

mehmet yılmaz

Şu son açıklamalardan sonra passolig almamak şart oldu.
Adam resmen dalga geçiyor. Ağzındaki baklayı da çıkarmış zaten. Bu bir taraftar projesi degil banka müşteri projesi demiş. Benim iki tane visam var ve aidat olarak bırakın 50'yi 75'i hiç para vermiyorum.
Ayrıca şu baska birinin de kartı kullanabilmesi konusu tam saçmalık. Neymiş? Bşt baskası da o kartı kullanabilirmiş ama o kişinin de passoligi olmalıymış. Adamın zaten kartı varsa başkasınınkini niye kullansın? üstelik kartınız elinize geçmediyse bile sistende var oldugunuz için gişeden bilet alabilirsiniz diyorlar.
Almamak en iyisi sanki.

Ellibeş Numara

Bir yanım almak istemiyor bu kartı. (Bu passolig kartı, siyaset ve birilerinin zengin etme projesi olduğu düşünüyorum.)
Bir yanımda almak istiyor. (Şehir dışında yaşadığım için bulunduğum şehre sene de bir defa gelecek, onda da Samsunspor'u yalnız bırakmak istemiyorum.)

İki arada bir dere de kaldım.  :evet:

GurbetciFanatik

mehmet yılmaz

Ben şehir dışında olsam katiyen almam.
Senede seyredeceğim 2-3 maç. Ne gereği var?
Daha zor durumda olan biz Samsundakiler.

SametYılmaz55

18 Ağustos 2014, 18:05:24 #224 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2014, 18:10:10 SametYýlmaz55
Şu ana kadar satilan kombine ve passolig satışlarından 4 milyon Tl kazanmisiz diye yazmışlar facede.o nasıl oluyor öyle? Satilan kombine ve passolig sayısı çok az değil miydi ? İnsanlara passolig aldirtmak için yalan mi konuşuluyor acaba? Yada kulüplere belli bir peşinat falan mi ödendi?